Skocz do zawartości
Linoss

Zakup ps3.Kilka pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W media markt jest wydaje mi sie dobra oferta. za 1699 zl ps3 40 gb z 2xpad sixaxis + fifa08+rachet and clank tools of destruction.Myslicie ze sie opłaca?

Przy okazji mam jedno pytanie ktore meczy mnie od kilku tygodni- mam neta podlaczonego do kompa przez ADSL dlink modem (ethernet)(neostrada) i czy moge kupic np 10 m kabla i poprowadzic go od kompa do ps3?Nie chce kupowac routera .

Prosze adma/moda o nie dawanie warna

Pozdrawiam newbie xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad1 Opłaca się

Ad2 Głupie rozwiązanie!Aby mieć net w PS3 będzie musiał być włączony komputer!Kup jakiś prosty router a modemem ok 100zł dużo wygodniejsze i bardziej funkcjonalne rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się moim zdaniem, dasz nieco więcej i masz wersję 60GB ewentualnie kup jakiegoś starter packa!!... (o ile sie nie mylę 40GB maja ograniczenia i większą awaryjność...)

Co do neta, możesz podciągnąć kabel do PS3 z PC ale jak będziesz chciał mieć połączenie z internetem w PS3 będziesz musiał mieć włączony PC, więc to kwestia wyboru czy płacić większe rachunki za prąd, czy dać jednorazowo więcej (za router) i mieć luz, bez kabli (net na WiFi) itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znalazlem jakis czas temu gazetke media markt w domu i tam ps3 chyba za 1350zl bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komp u mnie i tak chodzi prawie 24/h .Macie jakas instrukcje/temat jak podlaczyc neta po kablu LAN z kompa do ps3?

Ps3 za 1350 zl !? Nawet allegro takich cen nie ma(za nowki)Poza tym sa 2 gry-nawet jak je sprzedam na allegro za min 130 zl kazda i pada za 100 to wyjdzie 1699 -ok360zl=ok1330zl:) a wydaje mi sie ze fifa(najlepsza gra pilkarska na konsole nextgen) i rachet &clank (taakkk,lubie platformowki:) )to b.dobre gry i na "pierwszy strzał" powinny wystarczyc.

btw w Electro world byl Xklocek 360 premium za 990 zl oO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to byla sama czysta konsola z jednym padem ja bym i tak ja wybral a gry wolalbym sam sobie kupic takie jakie mi sie podobaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat fife i tak mialem zamair nabyc(pes08 na ps3 smierdzi:( )

to wie ktos jak podlaczyc kabel z kompa do ps3?))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebujesz kabel tzw. cross-over albo latwiejsze rozwiazanie - switch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że czego potrzebuje? :x co to scrossowany kabel? oO bardzo prosze o opisanie co kupic gdzie podlaczyc co skonfigurowac )))

Bede wdzieczny:) :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie opłaca się moim zdaniem, dasz nieco więcej i masz wersję 60GB ewentualnie kup jakiegoś starter packa!!... (o ile sie nie mylę 40GB maja ograniczenia i większą awaryjność...)

tylko gdzie tą wersję znaleźć obecnie ? A startery chodzą czasami, ale za nie mniej niż 2600zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

make peace !

Mialem przyjemnosc porownac fife i pesa na ps3,O ile na kompie pes bije fife (w serie PES gram od czasow ISS pro evolution)to na nextgenach pes jest średniawy(dla mnie!) ale mniejsza o gry.

to jak bedzie z tym cross overze i switchu? bo nie wiem co z tym zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
make peace !

Mialem przyjemnosc porownac fife i pesa na ps3,O ile na kompie pes bije fife (w serie PES gram od czasow ISS pro evolution)to na nextgenach pes jest średniawy(dla mnie!) ale mniejsza o gry.

a czym się różni PES2008 na PC i PS3 ? Online chodzi nędznie na obu platformach, spadki animacji też są na obu, grafika taka sama (może na PC minimalnie lepiej zrobiona murawa), ale ogólnie gra się tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko gdzie tą wersję znaleźć obecnie ? A startery chodzą czasami, ale za nie mniej niż 2600zł.

Oj racja... szukam z kumplem na jego urodziny PS3 60GB i nima... jak nie starterpack to 40GB... ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej hej:D panowie...to jak podlaczyc tego kompa do ps3 za pomoca kabla LAN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czym się różni PES2008 na PC i PS3 ? Online chodzi nędznie na obu platformach, spadki animacji też są na obu, grafika taka sama (może na PC minimalnie lepiej zrobiona murawa), ale ogólnie gra się tak samo.

ano tym sie rozni ze na PC moge sciagnac oryginalne stroje,teamy,puchary-nie znosie gry przez rok ManRedem w Master League.

to jak podlaczyc te ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×