Skocz do zawartości
kill

Darksiders 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest świetna. Pierwsza odsłona już była bardzo dobra, a druga prezentuje nam to co pierwsza plus same ulepszenia. Nie spotkałem się z żadnymi błędami i muszę przyznać, że grało się w nią świetnie. Zawiodłem się jedynie ostatnim bosem, jednak przedostatni był najlepszy :biggrin:

Samael zbyt prosty, a jego Świat trochę za słabo wykorzystany. Szkoda, że nie dostaniemy kontynuacji na miarę dwóch świetnych odsłon :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie lepsza od pierwszej odsłony. Fetchquesty to 3/4 tej gry, dungeony wyglądają prawie identycznie, walka kończy się na dwóch, może trzech obeznanych kombinacjach bo reszta jest bezużyteczna, bossów mało, problemy z kamerą budzące frustracje w elementach czasowych ("Ucieczka" po ścianach przed podnoszącym się ogniem). I mogę tak wymieniać i wymieniać.

Początek gry był bardzo obiecujący, po godzinie tytuł pokazał swoje prawdziwe, nudne oblicze. Pierwsze Darksiders? Świetna gra, godna czasu zjedzonego na wyplatynowanie. Przygoda Śmierci? Ciekawsze mogłoby być patrzenie na schnącą farbę.

To wskaż mi grę z widokiem TPP, która nie ma takich problemów z kamerą. Z moich doświadczeń wynika, że ta kamera lepiej działa niż w kilku innych kasowych tytułach. W Darksiders 2 walki nie są głównym daniem. Widzisz są też gracze, którzy nie są fanami ciągłej rozpierduchy i nawet erpegów nie lubią. Jestem takim graczem. Mnie w D2 najbardziej spodobały się zagadki, klimat, "lekki" erpeg i mechanika. I to jest główna siła tej produkcji, ale ile ludzi tyle gustów. Nudna? Przeciwnie.

Edytowane przez jets
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jets, trafiłeś w sedno ;)

Chociaż to, że wiele gier TPP, również topowych, ma problemy z kamerą nie znaczy, że trzeba taką wadę ignorować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest prośba o przesłanie przedmiotu online (trofeum) a gdyby ktoś posiadał jeszcze double possessed scythes powyżej 20 poziomu to... bardzo by mi pomógł. Dzięki, psn id SIXXTBONE. Pomożecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam:)

 

Panowie ja mam inne pytanie:)Chodzi mi odnośnie DARKISEDRS COLLECTION co ma wyjsć na PS3. Czy te dodatki, co wyszły w DS II będa na płycie czy trza będzie je pobierac z Psn. Dzięki za Info .Pozdro:)

Edytowane przez Pazdzioch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego niestety nie wiadomo jeszcze. Z grami jest różnie ale obstawiam że większość będzie już na płycie a takie typu OST do pobrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z miłą chęcia bym łyknoł, jak by się okazało ze wszystkie DLC  jest już na płytce:) i wszystkie bugi usunięte, na jakie sie gracze uskarżali:).Oczywiscie jak bedzie, za rozsadna cene ten zestawik:) Nic pozostaje czekac na wiecej info:)  Dzięki za odp Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest tu ng+ ?

Czy poziom trudności apokalipsa jest faktycznie taki trudny , daje mocno w kość?

Na jakim poziomie warto zacząc myśląć o platynie?

Edytowane przez Struggler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ng+ jest, poziom apokalipsa to śmiech na sali. Możesz śmiało grać na najwyższym możliwym od samego początku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest przednia i miałem z nią mase frajdy. Nie licząc pewnego błędu na arenie który sprawił że włosy ze złości, same mi po prostu wypadały ;D Jak ograsz to daj znać jak Ci się podobało ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje jak to jest z tym kluczem do tygla? Kupiłem sobie ją jakiś już czas temu w promocji na pss i żadnego klucza nie dostałem. Czy może zakup z pss się według nich nie liczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz go na liście pobierania ? Ja mając klucz do Tygla musiałem pobrać go osobno z listy pobierania.

Zabawa jest bardzo fajna a całe przejście tygla za jednym razem zajmuje z 30 minut. Warto to zrobić żeby rozczarować się ukrytym bossem.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę źle się wyraziłem. Chodziło mi o to, czy kupując grę w pss, nie powinno się mieć dostępu do tygla lub klucz do tygla za darmo jak w przypadku kupna gry w pudełku.

 

Edit. Mam pytanie do tych co kupili kiedyś darksiders 2 w PSS. Dostęp do Tygla mieliście od razu czy dopiero po kupnie przepustki?

Edytowane przez Aresik666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten tygiel niestety jest osobno nawet czekałem na obniżkę na to to właśnie, dali promocję na wszystko tylko nie na tygiel który jest konieczny do platyny a droższy na ten moment od całej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie, odkopię trochę temat, aczkolwiek mam pewien problem. dostałem od dziewczyny Darksiders collection, widzę że jedynka jest, dwójka jest, jakieś tam dlc season passy też, no to ograłem jedynke, zabieram się za dwójkę i od razu jaja, wpisuję kod z tej osobnej karteczki, pobieram zbroje Twórcy oraz season pass, ale gdy w grze wejdę w 'zawartość do pobrania' dupa- trzy opcje 'psn, kup, zrealizuj kod' a nie wybór dlc... dodatkowo wszędzie widzę informacje na temat Tygla "Przepustkę do Tygla można zrealizować poprzez jednorazowy kod dostępu, znajdujący się z tyłu instrukcji gry. Jeśli kod Przepustki do Tygla został zrealizowany przez poprzedniego właściciela gry, możliwe jest zakupienie Przepustki do Tygla. Uwaga: ten element NIE jest częścią Przepustki Sezonowej." ale do cholery, gdzie na tej instrukcji jest ten kod? może jestem ślepy, może niespełna rozumu, ale ja tam nic nie mam... po ubiciu tego bydlaka na polance, wartownika czy jak mu tam matka dała, dostałem wiadomość od anonima, otrzymałem kartę głupca (głupca chyba dlatego że nie mogę znaleźć tego kodu :):) ) no ale gdy chcę przenieść się na tego Tygla to cały czas pokazuje że nie mam zawartości dodatkowej, jest ona dołączona do każdej nowej kopii itd... już powoli zaczynam się denerwować, gra jest fabrycznie nowa kupiona w empiku tydzień temu... w jedynkę grało mi się świetnie, myślę sobie no, dwójka to dopiero będzie rozpi$rdol, no a tu dupa, wieje nudą i do tego te dodatki... proszę o Pomoc koledzy i koleżanki! Przy okazji jeśli ktoś byłby chętny pomóc z trofkiem 'podaj dalej' byłoby super :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×