Skocz do zawartości
Maty15

Ankieta Do Pracy Magisterskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :)

Wiem, że to do ps3 ma się nijak ale gdzieś wyniki muszę zebrać :) Liczę na wyrozumiałość użytkowników jak i moderatorów...

Zwracam się do z ogromną prośbą. Wspomóż potrzebującego i wypełnij ankietę... Zajmie to 5-10 minut a pomożesz doczłapać się do mety na mojej edukacyjnej drodze :) Kliknij w poniższy link i zrób dobry uczynek.

http://www.ankietka.pl/ankieta/64773/zasady-profilaktyki-chorob-cywilizacyjnych-w-swiadomosci-spoleczenstwa.html

Będę wdzięczny za te parę minut!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypelnione, tylko szkoda ze w pytaniu o wolne chwile jest ogladanie tv a nie ma granie na ps3 :), a tak to jeszcze brakowalo mi w czynnosciach ruchowych silowni, pozdro i powodzenia

Siemanko :)

Wiem, że to do ps3 ma się nijak ale gdzieś wyniki muszę zebrać :) Liczę na wyrozumiałość użytkowników jak i moderatorów...

Zwracam się do z ogromną prośbą. Wspomóż potrzebującego i wypełnij ankietę... Zajmie to 5-10 minut a pomożesz doczłapać się do mety na mojej edukacyjnej drodze :) Kliknij w poniższy link i zrób dobry uczynek.

http://www.ankietka....leczenstwa.html

Będę wdzięczny za te parę minut!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypełnione :)

Również zachęcam do pomocy koledze. Zebranie odpowiedniej liczby wypełnionych ankiet czasami jest bardzo trudne...

Pozdrawiam i życzę powodzenia na obronie!

Edytowane przez MopMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypełnione :)

Również zachęcam do pomocy koledze. Zebranie odpowiedniej liczby wypełnionych ankiet czasami jest bardzo trudne...

Pozdrawiam i życzę powodzenia na obronie!

powodzenia, wypelnione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×