Skocz do zawartości
ONE

Silent Hill Hd Collection

Rekomendowane odpowiedzi

heh soundtrack sluchany na discmanie jadac porannym autobusem gdzies pod koniec liceum/poczatku studiow (po premierze gry niedlugo) ostro spaczyl moj umysl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, co prawda to prawda, niektóre numery to prawdziwa psychodela, ale są też piękne melodyjne utwory, takie jak Theme of Laura czy Promise. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Silent Hill 2 i choć może dziś grafika nie robi na nikim wrażenia,

Jest lepsza niż w Homecoming, przynajmniej w oryginale, gdzie są wszystkie efekty które wywalano z HD Collection :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co do wątku głównego to nie do końca go rozgryzłem, kilka pytań chodzi mi po głowie.

Ciekawe były wątki postaci pobocznych, spotkaniem z "Daddym" i Angelą robi wrażenie; Eddie, kolejna ciekawa postać, jego przemiana i wnioski do jakich on dochodzi.

Fabuła, lokacje, klimat, zagadki, walka (jak pisałem wcześniej, z niejasnych mi powodów sprawia mi frajdę), eksploracja, 10 lat od premiery, a gra i tak zrobiła na mnie wrażenie.

Liczę, że trójka utrzyma ten poziom, choć po jakiejś godzinie gry jedna rzecz już mi trochę nie "gra", a mianowicie design początkowych potworów, byle jakie i nie straszne, może później dojdą jakieś paskudy.

edit: Jeszcze zapomniałem napisać słowa o muzyce. Ta była zbyt dobra i klimatyczna, tak na mnie działała, że musiałem ją przyciszyć w opcjach, bo inaczej nie dałbym pewnie rady przejść gry.

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Design potworów w SH3 jest ciut słabszy, chociaż potem pojawiają się fajniejsze. Sama gra rozkręca się też od połowy, zwłaszcza fabularnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie w Silent hill w trójce mgła jest niebieska, czy to wina skopanej konwersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×