Skocz do zawartości
Patricko

Streets Of Rage 2

Rekomendowane odpowiedzi

Są chętni na co-opa w STREETS OF RAGE 2?

Ja jestem, chcesz grać czy zrobić pucharek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chcetnie pogram w co-opa dla pucharku (i nie tylko) i rowniez moge pomoc w jesli juz bede mial :) zapraszan na psn ID:Koniu009PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie zdobył bym pucharki online, jak ktos jest skory pomoc to mozna mnie zapraszac - szuldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chcetnie pogram w co-opa dla pucharku (i nie tylko) i rowniez moge pomoc w jesli juz bede mial :) zapraszan na psn ID:Koniu009PL

Chętny na co-op

Schranz1985 zaproś mnie na psn .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram w co-op

szuldi82 jeżeli będziesz wieczorem około 22 to może zagramy razem?

Jeśli chodzi o 800.000 na Hardcore to trzeba po prostu robić save w każdym możliwym miejscu.

Po zabiciu kilku przeciwników, podczas walki z bossem, itd. Save dosłownie co kilka sekund, a jak zejdzie Wam energie poniżej połowy to dajecie restart.

800.000 punktów wpadnie Wam na początku 8 rozdziału, czyli musicie męczyć się prawie, że całą grę.

Po co tyle save na te 800.000 pkt, bo nie rozumiem? Czy za każdą śmierć odejmowane są punkty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagraj to zobaczysz czemu trzeba saveować...

Możesz grać po swojemu, przecież to nie jest obowiązek robienia tak częstego save'a.

Ale trochę się wkurzysz jak na 6 poziomie będziesz miał 2 życia do końca, a przeciwnicy będą kopali Ci zad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro o 21 będę dostępny na PSN zapraszam osoby chcące wbić trofea za wygranie 10 walk online oraz tego za przejście gry w co-op (preferuję metodę z pozwoleniem się zabić i wybraniem opcji game over) grę już raz przeszedłem, będę to robił jeszcze raz na hardcore, więc 3 raz przechodzić nie mam zamiaru ;)

P.S. Pograłem godzinę i wbiłem 7 pucharków, w tym złoty :) Ogólnie fajna gierka, ale bardzo krótka.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry z automatów nie mogły być zbyt długie, teraz jest inaczej gdy w fotelu się* w to gra. Może ktoś chętny do porobienia pucharków i zaliczeniu gry ?

Edytowane przez PancziPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego trofeum za przejście gier bez ciosów specjalnych to chodzi o te tylko pod trójkątem, czy kombinacje: prawo, prawo, kwadrat też? Zostało mi tylko to trophy do 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on mówił o kombinacji: prawo/lewo prawo/lewo :square:

Z tą kombinacją możesz spokojnie śmigać, ja sam całą grę przeszedłem tylko z tą kombinacją.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli musiałem, podczas przechodzenia wcisnąć przez przypadek trójkąt. Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie z PancziPL zrobiłem trofea online w jakieś 15 minut :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić, żeby nie przechodzić całej gry w co-op i dotać trofeum?

Bierzesz grę na poziom trud. Mania i jedno życie, zaczynacie grę, dajecie się zabić i razem dajecie game over, trofik do zrobienia w 5 minut albo i szybciej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak jak My z Link396_PL, włącz grę na co op online, daj się zabić i wybierz game over zamiast continue.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś rady co do trofika ze zdobyciem 800 000 punktów na Hardcore ? Kogo wybrać i jakich ciosów używać ? Jak naliczane są punkty ? Czy jest szansa wbicia 800 tysi np w 5 stage ? Za cenne porady dam nic nie dającego plusika ;)

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierz postać którą Ci się najlepiej gra i... rób save'y dosłownie CO CHWILĘ. Naprawdę trzeba się przyłożyć do tego trofka. Uważaj jak się bijesz, czy ktoś od tyłu Cię nie podchodzi i jakoś wejdzie. Po wielu godzinach przeklinania i zużytych chusteczek powinno wlecieć. :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci radzę wziąć Axela, bo przy najprostszej kombinacji (prawo/lewo ; prawo/lewo ; :square:) zadaje najwięcej obrażeń + nie lata po mapie jak dziki tylko robi kilka kroków przy tym ciosie.

A właśnie z tej kombinacji najczęściej się korzysta podczas grania, a on wypada tutaj najlepiej.

Do tego ma wszystkie staty w miarę wyrównane co również jest przydatne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się pisze na online'owe trofki?

daj znac na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest ktoś chętny na zrobienie on-line trofików?

Vaprax.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×