Skocz do zawartości
Mhonar

Co Nas Wkurza W Filmach..

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście wole lektor od napisów bo wole się skupić na danej scenie niż czytać dolne napisy. Poza tym zazdroszcze tym co potrafią oglądać filmy po angielsku dążę do tego małymi krokami może za pare lat i mnie nie będzie potrzebny lektor ani napisy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziury w fabule...jakie to wkurzające jak coś się stało i nie wiesz czemu bo nie masz tego powiedzianego...albo koleś morduje kogoś a przy okazji w tym samym czasie jest gdzie indziej...i gdzie tu sens gdzie logika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wole lektor od napisów bo wole się skupić na danej scenie niż czytać dolne napisy. :)

Właśnie czytając napisy bardziej się skupiasz.

Dziury w fabule...jakie to wkurzające jak coś się stało i nie wiesz czemu bo nie masz tego powiedzianego...albo koleś morduje kogoś a przy okazji w tym samym czasie jest gdzie indziej...i gdzie tu sens gdzie logika...

Znam wiele takich filmów gdzie są owe dziury w fabule, ale to nie oznaczaj że film jest zły. Czasem reżyser celowo zostawia taką "furtkę" żebyśmy sobie sami odpowiedzieli na pytania, szczególnie w filmach psychologicznych i thrillerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×