Skocz do zawartości
Wolf-Man7

Black Ops - Annihilation

Rekomendowane odpowiedzi

Stało się, nowy dodatek do Black Ops o nazwie Annihilation ostał zapowiedziany ;] Pojawi się 28 czerwca na xbox 360, miesiąc potem na ps3 i pc xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tutaj można powiedzieć, na pewno zakupię, głównie dla trybu zombie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie trochę drogie te map packi do Black Opsa, 50 zł za te 4 czy 5 poziomów :( aczkolwiek mapy fajne, zawsze to urozmaica rozgrywkę :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mati>duzo ludzi wydaje 5 dych dla samych zombi, jak np. ja :D W codzie 5 jak kupowalem mappacki to niektorych map multi z nich nawet nie widzialem na oczy, bo tylko w zombi gralem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mati>duzo ludzi wydaje 5 dych dla samych zombi, jak np. ja :D W codzie 5 jak kupowalem mappacki to niektorych map multi z nich nawet nie widzialem na oczy, bo tylko w zombi gralem.

+1 u mnie było identycznie :D

Mam tylko nadzieję że w nowym DLC, twórcy wymyślą jakieś lepsze środki zagłady niż w Call of the Dead.

O ile Scavenger jest jeszcze do przyjęcia, to już V-R11 to nieporozumienie.

Szkoda że nie stworzą coś tak rewolucyjnego jak Rey Gun :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego dodatku już nie kupuje :) Co jak co, ale cena 3 łącznie to jedna porządna gra. Odpuszczę, trzeba zbierać na BFa i MW3 :) no i U3... gorąca jesień się zapowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troszke na shangri-la, ta mapka to przeciwienstwo call of the dead, ciasna i niewielka. Ale gra sie na niej nawet fajnie, zombiaki wybiegaja nie wiadomo skad, trzeba byc ogranym, zeby dac sobie rade na nowej mapce. A mapki do multi są okej, ale co z tego, skoro multi same w sobie kuleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na marginesie to dzis od godziny 18 witamy exp x2:D cos pieknego :) a dodatek zapowiada sie fajnie sczególnie hangar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są złe. Mi najbardziej podchodzi Hangar 18 i Silo, Drive Inn i Hazard to faktycznie raj dla snajpów i kampów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×