Skocz do zawartości
Repusito

+18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .. Ten post jest do wszystkich ktorzy nie ukonczyli 18 roku zycia .. a najbardziej do 12 -15 latkow !!

Dzieci to nie jest gra dla was .. kazde dziecko siedzi w jednym miejscu i kampi .. co denerwuje 70% graczy bo taki dzieciak nie potrafi wogole grac.. Ja nie wiem czy wam to sprawia wam przyjemnosc .. bo nie widze sensu w takiej grze.. albo gracie albo grajcie w pasjansa sobie :) Tacy ludzi powinni byc banowani na 24H a jak to nie podziala to 48H .. a po drugie to dzieci nie powinny kupowac tej gry ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 16lat i co teraz?nie gram w coda nie kampie mogę ci znaleźć graczy starych którzy tylko kampią więc nie wiem co cię tak podnieca,a jak cię tak wkurzają to okaż się lepszy i im dowal w grze to może się ruszą thumbsup.gif

a tak w ogóle ten temat powinien być zamknięty i pewnie tak się stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam jak kolega wyżej, nie ma reguły, może być 13 letni gracz i grać normalnie, a trafi się palant co ma 30 i będzie grał ... no jak palant. Więc nie mierz wszystkich jedną miarą kolego ;)

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli gra umożliwia kampenie, to kampienie jest jak najbardziej wporządku - każdy gra jak chce. ja osobiście jadę na pałę, bo gram tylko dla relaxu co jakis czas, a jezeli ktos preferuje kampienie, to jego sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dzieciak, który nie potrafi grać to skoro jest dla Ciebie pionkiem to dlaczego płaczesz.

Uważasz że taka gra jest dla osób, które nie potrafią grać. To po co sam w to grasz, widać jaką jesteś osobą.

Kup sobie Bad Company 2 i zagraj tylko potem nie mów że gra jest za Ciebie za trudna i wszyscy na cheat'ach lecą.

Zresztą mechanika gry na to pozwala i nie ma jakiś zasad gry, które określają co wolno, a co nie. Poza Boostingiem.

Gra nie odpowiada, to nie graj i tyle, robisz specjalne problemy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema zasady że zawsze to dzieci kampią i robią dym w lobby.

Ostatnio grając w MW2 trafiłem na wielkich dorosłych (poznać po głosie było), którzy mieli problem do mojej gry i ostro zaczęli się rzucać.

Zostaje sam na mapie, likwiduje trzech, a ostatni ściąga mnie ze snajpy i zaczyna się pojazd jakim to jestem noobem i jaki to mój kraj jest do pupy ...

No cóż tacy ludzie są i będą i lepiej zamiast się złościć, najlepiej ignorować natręta, albo wyjść i mieć spokój.

Niech się szczyci że wygrał "pogadankę słowną", o której zapomni do 5minut, bo zacznie się rzucać do gry innego gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema zasady że zawsze to dzieci kampią i robią dym w lobby.

Ostatnio grając w MW2 trafiłem na wielkich dorosłych (poznać po głosie było), którzy mieli problem do mojej gry i ostro zaczęli się rzucać.

Zostaje sam na mapie, likwiduje trzech, a ostatni ściąga mnie ze snajpy i zaczyna się pojazd jakim to jestem noobem i jaki to mój kraj jest do pupy ...

No cóż tacy ludzie są i będą i lepiej zamiast się złościć, najlepiej ignorować natręta, albo wyjść i mieć spokój.

Niech się szczyci że wygrał "pogadankę słowną", o której zapomni do 5minut, bo zacznie się rzucać do gry innego gracza.

Wiesz, najbardziej się zdenerwuje jak go udu.... jak zreportujesz go że przeszkadza w grze i obraża. Przez jakiś czas odechce mu się tzn. "ciśnięcia" lub "pocisku".

Link: https://secure.eu.playstation.com/psn/support/grief-reporting/

Użytkownicy naszego forum już nie raz tak zrobili, a te dziecko jedynie co mogło zrobić to poskarżyć się rodzicom że ma bana.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam .. Ten post jest do wszystkich ktorzy nie ukonczyli 18 roku zycia .. a najbardziej do 12 -15 latkow !!

Dzieci to nie jest gra dla was .. kazde dziecko siedzi w jednym miejscu i kampi .. co denerwuje 70% graczy bo taki dzieciak nie potrafi wogole grac.. Ja nie wiem czy wam to sprawia wam przyjemnosc .. bo nie widze sensu w takiej grze.. albo gracie albo grajcie w pasjansa sobie :) Tacy ludzi powinni byc banowani na 24H a jak to nie podziala to 48H .. a po drugie to dzieci nie powinny kupowac tej gry ..

Powiem jedno ! Nie masz skilla i dlatego miałczysz więc zostaw coda i pograj sobie w Hannah Montane ;)

Odnośnie kamperów. Mając skilla można sobie z nimi poradzić i zakończcie ten bezsensowny temat.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, po co ten spam? Jeżeli chcesz ponarzekać to wyjdź gdzieś z kolegami i się im powiedz jaki jesteś niezmiernie nieszczęśliwy.

UP : Zgadzam się że nie ma skilla... Jeżeli gra się w gry fps to właśnie o to chodzi żeby wyczuć gdzie jest przeciwnik / obczajać wszystkie kąty po kolei (być czujnym poprostu).

PS. Jeżeli dzieci nie powinne kupować tej gry, to po co ją kupiłeś ?

Edytowane przez pQc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, po co ten spam? Jeżeli chcesz ponarzekać to wyjdź gdzieś z kolegami i się im powiedz jaki jesteś niezmiernie nieszczęśliwy.

UP : Zgadzam się że nie ma skilla... Jeżeli gra się w gry fps to właśnie o to chodzi żeby wyczuć gdzie jest przeciwnik / obczajać wszystkie kąty po kolei (być czujnym poprostu).

PS. Jeżeli dzieci nie powinne kupować tej gry, to po co ją kupiłeś ?

brawo, jeszcze zeby tylko pad byl tak precyzyjny jak myszka i klawa to bym sie z tym zgodzil, ale jak menda polozy sie w rogu z celownikiem odpalonym na wejscie to nawet czasami granaty nie pomagaja, a najgorsze sa mendy ktore zmieniaja miejsca po kazdym killu

dymy w lobby to normalka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli prawie wszyscy ktorzy tu sie wypowiedzieli to kampia ^^ i ja nie placze plakac mozecie wy :) bo jestescie Noobami ^^ czy ja powiedzialem ze jestem slabym graczem ?? nie powiedzialbym .. ^^ zal prowadzic rozmowe z co niektorymi stad ^^ maskara ..

Edytowane przez Repusito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli prawie wszyscy ktorzy tu sie wypowiedzieli to kampia ^^ i ja nie placze plakac mozecie wy :) bo jestescie Noobami ^^ czy ja powiedzialem ze jestem slabym graczem ?? nie powiedzialbym .. ^^ zal prowadzic rozmowe z co niektorymi stad ^^ maskara ..

Po ilosci emotek wnioskuje, ze sam jestes niezbyt dorosly a najezdzasz na dzieciaki. Poziom wypowiedzi tez wysoki. Jak na prawdziwego "pro" przystalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednym mogę się zgodzić. Jeśli masz na myśli MW2 albo BO, to są to gry przez PEGI sklasyfikowane jako 18+. Więc dzieci nie powinny w nie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli prawie wszyscy ktorzy tu sie wypowiedzieli to kampia ^^ i ja nie placze plakac mozecie wy :) bo jestescie Noobami ^^ czy ja powiedzialem ze jestem slabym graczem ?? nie powiedzialbym .. ^^ zal prowadzic rozmowe z co niektorymi stad ^^ maskara ..

Dlaczego to my jesteśmy noobami skoro to Ty narzekasz że Ci nie idzie i wypłakujesz się na forum?

Nasza wina że jesteśmy za dobrzy dla Ciebie skoro sam nie umiesz grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kampienie bylo jest i zawsze bedzie w kazdej grze online czy to fps czy tpp wiec nie ma o co sie spinac, zalezy od nastroju od sytuacji od trybu tez zdaza sie ze kampie ale zazwyczaj rushuje w codzie, no chyba ze gramy w jakims turnieju czy lidze cod to wtedy gramy klanowo taktykami i tam kampienie jest jak najbardziej na porzadku dizennym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pawlos26 mówi dobrze! Dolać mu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×