Skocz do zawartości
greenps3

Pass Online

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Byłem na forum troszkę nieobecny ale co tam

Wymieniłem się na grę nfs hot pursuit

Gra jest sprowadzona z niemiec i jest z limitowanej edycji :)

Teraz mam pytanie jak można sprawdzić czy pass online jest wykorzystany (wymieniający się mówi że on nie korzystał ale nie wie jak poprzednik)

Nie chce wpisywać kodu ponieważ granie w nfs na multi jest dla mnie bajerem a wiadomo gra z online pass jest droższa

Ps czy wam przy włączaniu (tak stuka wentylator) jest on wyrobiony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Byłem na forum troszkę nieobecny ale co tam

Wymieniłem się na grę nfs hot pursuit

Gra jest sprowadzona z niemiec i jest z limitowanej edycji :)

Teraz mam pytanie jak można sprawdzić czy pass online jest wykorzystany (wymieniający się mówi że on nie korzystał ale nie wie jak poprzednik)

Nie chce wpisywać kodu ponieważ granie w nfs na multi jest dla mnie bajerem a wiadomo gra z online pass jest droższa

Ps czy wam przy włączaniu (tak stuka wentylator) jest on wyrobiony ?

Jeżeli nie chcesz grać online to kup gre z wykorzystanym pass'em. Poza wpisaniem kodu innej możliwości sprawdzenia chyba nie ma ( jeżeli się mylę niech ktoś mnie poprawi). Ewentualnie mozesz kolesia podejść tj. spytać jaki ma nick psn i sprawdzić w statach online czy figuruje, albo po liście trofeów ;] co do stukania, pukania trzeszczenia itp itd to nic nie powinno takiego się dziać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie chcesz grać online to kup gre z wykorzystanym pass'em. Poza wpisaniem kodu innej możliwości sprawdzenia chyba nie ma ( jeżeli się mylę niech ktoś mnie poprawi). Ewentualnie mozesz kolesia podejść tj. spytać jaki ma nick psn i sprawdzić w statach online czy figuruje, albo po liście trofeów ;] co do stukania, pukania trzeszczenia itp itd to nic nie powinno takiego się dziać

Sprawdzanie kolesia po liście trofeów nic nie da - mógł grać bez wpisywania onlinepasa - NFS ma 48 godzinnego triala online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gra jest z Niemiec jest sprowadzona przez ultra games z Krakowa taka jest naklejka w środku

Trofea raczej lipa a nie da się wpisać kodu i wyskoczy takie info czy na pewno chcesz użyć tego kodu

Ja nie kupowałem tej gry wymieniłem się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×