Skocz do zawartości
davis17

Saint Seyia Chronicles

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i panowie następna dobra nowina z serii anime. Czy ktoś pamięta czasy RTL7 jak podawali dragon balla, slayers oraz świetne anime Saint Seyia. Dobrą nowiną jest ta ostatnia nikt się nie spodziewał że gra ta wyjdzie na konsolę next gen jak Ps3 :). Końcówka roku będzie bardzo dobra moim zdaniem wyjdzie masa gier must have anime włącznie z Saint seyia i Naruciakiem. Czy wy także cieszycie się na wydanie tej gry owszem nie jest to anime rangi naruto ale jest też dobre.Jedyne potwierdzone info to to że gra będzie miała co-opa :). W czwartek dowiemy się czegos więcej. A tutaj mały skanik :).

post-19226-0-56105400-1308680722_thumb.j

Pojawiły się także rysunki oraz trailer do gry jak mówiłem w czwartkowy update.

http://translate.goo...es.html&act=url - obrazki

http://www.gamekyo.c...er-trailer.html - trailer.

Tak moim zdaniem ta gra to będzie coś a la bleach soul ignition tyle że lepsze gra będzie posiadać co-opa więc fajnie będzie porozwalać rycerzy z bronzu i złota z kumplem. A jeszcze potwierdzone info jest że gra wyjdzie w 2011 :P.

No i stało się europa dostanie swoją wersję na początku 2012 :P. Hell yeah

Edytowane przez davis17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na trailerze jest pokazane jak walczą z kiloma na raz, z tego co pamietam w bajce walka skupiała sie 1 na 1 ale wiadomo ze grę trzeba nie co urozmaicić. Fajnie tez by było gdyby dodali jeszcze historię z 2 serii czyli tych typów z "Antarktdydy".

Łabędź

Pegas

Andromeda

Smok

Feniks

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejszej czcionki to nie ma?... :whistling:

No jak usłyszałem o tej grze to bardzo się ucieszyłem, RYCERZE ZODIAKU hahahaha. No ciekawe co z tego wyjdzie, czekam na więcej info :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy kontakt z tym serialem, a raczej postaciami, miałem w połowie lat osiemdziesiątych, a były to naklejki z gum do żucia. Pamięta je ktoś?

Natomiast sam serial mnie nie zachwycił. Pewnie dlatego, że był przerobiony przez Francuzów.

Gra nie zapowiada się jakoś fantastycznie, ale fani m&a mogą się nią przyjemnie "rozczarować".

davis17>>> Nie tak dobry jak Naruciak, co? Nie ma to jak porównywanie starych seriali, do nowych, których twórcy wzorowali się na tych starociach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tej gry mogli by dać Saint Seiya The Lost Canvas które jako anime przyjemnie się ogląda i jako gra miało by może lepsza grafikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie że taki tytuł się pojawia i na pewno muszę se odświeżyć ten tytyuł bo to jednak więcej niż 10lat minęło od kiedy go widziałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was porcję świeżutkich gameplayi. W języku francuskim. Gra prezentuje się całkiem dobrze, wplecione będą ta ruchy takie jak meteory pegaza :P(mam nadzieje że innych nie zabraknie). Zastanawia mnie tylko do kiedy akcja będzie miała miejsce (szczególnie zależy mi na serii Asgard z mime de benesnash).

http://www.youtube.c...player_embedded (droga do świątyni byka).

(tu wplecione trochę walki z gold saint Tauros).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×