Skocz do zawartości
Hot

Call Of Duty 4 - Tnt Szuka 2 Graczy !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z dniem dzisiejszym klan TNT rozpoczyna nabór w szeregi dywizji Call of Duty 4 na PS3. Wbrew pozorom i czasu, który upłynął od premiery, gra ta nadal jest stosunkowo popularna i bardzo dobrze nadaje się do gry klanowej. Co chwila organizowane są rozgrywki, cupy, chociażby na konkurencyjnym forum. Być może wielu z Was uzna, że wakacje to zły okres do grania, jednakże wraz z początkiem września startuje nowa liga CoDa4 i wartoby się podczas okresu letniego dobrze do tego przygotować. O samo granie nie ma się co martwić, jeśli chodzi o to, to codziennie rozgrywamy sparingi (3on3,4on4,5on5), także jest co robić, a co najważniejsze z kim ćwiczyć (zawsze ktoś chętny do pogrania)

Jednakże jako ambitny zespół stawiamy pewne wymagania:

- Wysoki skill połączony z doświadczeniem (szczególnie jeśli chodzi o cod4)

- Znajomość map

- Headset (obowiązkowo!)

- Odpowiednie nastawienie i podejście do tematu (żadnych dzieci, płaczków i osób, które nie potrafią pogodzić się z porażką)

- Gra zespołowa (realizowanie zadań ustalonych przed spotkaniem, na treningu)

Mam nadzieję, że znajdzie się chociaż tych kilka osób, które chciałyby spróbować swoich sił w CoD4 na scenie klanowej. Zaznaczam, że naprawdę potrzebne osoby, które ogarniają temat gry zespołowej i posiadają wysokie umiejętnośći.

Kontakt:

maciej36 - GG: 6329518 PSN ID: maciej36

Heniu - GG:15645505 PSN ID: heniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedlugo mam zostac ponownie podlaczony do sieci i jak nie wroce do mojego starego klanu to moze dolacze do was :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej okej, to śmiało wbijaj, pogramy chętnie , jak masz znajomych jakis polecic to tez byłoby mile widziane. Czekam na kolejne propozycje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem chętny :)

Dodaj nas na psn i pokaż co potrafisz :) Pogramy chwile na pubie, potem pojdziemy na privata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam, poszukiwania nadal trwają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×