Skocz do zawartości
marcinpe

Playstation Vita

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was pytanie kiedy będzie premiera w USA PSP2cchciałbym tam kupić tylko niewiem kiedy będzie premiera jak iwcie napiszcie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie kiedy będzie premiera w USA PSP2cchciałbym tam kupić tylko niewiem kiedy będzie premiera jak iwcie napiszcie .

z tego co wiem to

Premiera przewidziana jest pod koniec tego roku :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech chyba sprzedam swojego ps3 i kupie to male cacko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem PSP nie byłem zachwycony, po roku sprzedałem i jakoś nie urzekła mnie ta konsola Vita

Edytowane przez euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem PSP nie byłem zachwycony, po roku sprzedałem i jakoś nie urzekła mnie ta konsola Vita

Kiedyś miałem Nokię 3330, zepsuła mi się, więc nie kupię LG 2X.

Mnie PSV podoba się (prócz nazwy). Gry na start są super i wyglądają super, aż strach wyobrażać sobie co będzie, gdy gamedev na niej zostanie ogarnięty. I nawet z ceną nie przesadzili.

[Do adminów: może jednak czas na działy o PSV?]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się smacznie ;) ciekawe jestem którego będzie premiera u nas w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zapowiada się UNCHARTED na PSV, ale to za mało, żeby kupować nową konsolę przenośną. Liczę na to, że Sony zrobi z grami na PSV to samo co z grami z PSP (pozwoli nam odpalić przenośne gry na stacjonarce).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest możliwe :thumbsup:

A ciekawe skoro taka moc to jak będzie się chłodzić <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mógłby mi ktoś podać listę potencjalnych gier na PS Vita

kiedy premiera

sorki za takie pytania ale nie jestem w temacie a stwierdziłem ostatnio że chyba kupie vite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera: Japonia - końcówka 2011 roku, reszta świata (USA, Europa) - początek 2012 roku. Listę gier na PSV bez problemu znajdziesz w Google.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ich grzeje, chciałem kupić psv na premierę, ale 225 zł za grę na kieszonsolkę nie dam, a po co mi konsola bez gier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak narazie psp vita to typowy sprzęt dla mocno podjaranych dzieci. Normalna zdrowo myśląca osoba po chwili zastanowienia się nie wyda 1000 zł na sprzęt i ponad 200 zł za byle gierkę na konsolę przenośną o tak małych możliwościach. Ta sama sytuacja występuje teraz odnośnie 3DS. Ci co się mocno podniecili kupili sprzęt w dniu premiery, a teraz konsola się kurzy bo albo nie ma interesujących ich tytułów albo co ważniejsze gry są po prawie 200 zł. Trzeba być chorym na głowę albo mieć kupę kasy aby wpakować się w ten interes w dniu premiery. Jedyne co może uratować psp vita jak i 3ds to mocna obniżka cen konsoli + zjechanie z cenami gier do poziomu 100 zł.

Innym dobrym rozwiązaniem jest umożliwienie w miarę szybie zhackowanie psp vita tak jak było to w przypadku nintendo DS.

Co ciekawe psp vita nazywany jest konsolą przenośną jak i DS ale na taki przydomek nie zasługują. Konsola która czas pracy na baterii ma w okolicy 4-5 godzin jest failem. Do słuchania muzyki i tak lepsza bedzie mp3, do oglądania filmów mała konsola czy telefon się nie nadaje. Granie w domu na konsoli też trochę mija się z celem jeżeli ktoś posiada konsole lub PC gdyż tytuły w gruncie rzeczy są podobne a niektóre to zwykłe porty. Gry przygotowane na premierę są małymy odpowiednikami z dużych konsol. Rynek gier na konsole przenośne skończył się w raz z pojawieniem się iphona i smartphonów z systemem android na który dostępne są setki darmowych gier które często dorównują poziomowi gier z nintendo DS. Poza tym smartphony oferują więcej przydatnych funkcji i ich czas działania jest w wielu przypadkach znacznie dłuższy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Player mp3 i przeglądarka na screenach :)

250.jpg?b5e7d4

325.jpg?b5e7d4

422.jpg?b5e7d4

Edytowane przez Jechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy PS Vita będzie kompatybilna wstecznie z grami przeznaczonymi na PSP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli gry pochodzące z dystrybucji cyfrowej. Jestem posiadaczem konsolki PSP go i ta informacja jest mi potrzebna z oczywistych względów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Vita wyjdzie w Japonii 17 grudnia to znaczy, że jest gotowym produktem więc w europie i us również powinno wyjść przed świętami. Wiadomo, że wtedy ludzie najwięcej kupują, a nie wierzę by Sony odpuściło dwa tak wielkie rynki(bądź chociaż us).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera w Europie i USA na początku przyszłego roku. To jest oficjalne oświadczenie od SCEI podane jakiś czas temu.

Edytowane przez Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Japończykom poprzewracało się w głowach od tego ryżu. Taka okazja, a produkt już gotowy. Później będą obniżać cenę jak przy 3DS'ie by ktoś to w ogóle kupił.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, zastanawiałem się nad Vitą, ale Sony rozwiało moje wątpliwości. Jedna konsola=jedno konto. Dziękuję, postoję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wątpię, żebym kupił, ponieważ strasznie zaniedbuje przenośne konsole. Nie mam zbyt dużo czasu, zatem wolę już jak coś pograć na konsoli stacjonarnej (PS3). PSP praktycznie leży i się kurzy cały czas... Może kiedyś się skusze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×