Skocz do zawartości
macimus

Podlaczenie Do Telewizora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pierwszy raz jestem na tym forum dlatego prosze o wybaczenie jezeli to pytanie jest smiesznie proste , ale mam problem z podlaczeniem konsoli PS3 do telewizora . Wszystko zaczelo sie od tego ze pierwszy raz konsola byla podlaczona do starego televizora poprzez eurozlacze , po pewnym czasie przelaczylem konsole synowi do salonu do nowego telewizora ( poprzez zlacze HDMI ) , w momencie kiedy probowalem podlaczyc znowu do starego telewizora okazalo sie ze telewizor nie widzi konsoli , co moglo sie stac i jak temu moge zaradzic . Prosze o pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

stalo sie to, ze nie potrafisz nawet przeczytać instrukcji obsługi do ps3 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Instrukcje mam ale w jezyku flamandzkim ( holenderskim ) , coz i to jest problem , a co do czytania instrukcji - jestem inzynierem elektroautomatykiem w specjalnosci elektroautomatyka okretowa , wiec nie pisz wiecej takich tekstow zanim kogos nie poznasz lepiej ( pisze i czytam po angielsku , pisze i czytam po francusku , pisze i czytam po rosyjsku , po flamandzku niestety tylko mowie

pozdrawiam

stalo sie to, ze nie potrafisz nawet przeczytać instrukcji obsługi do ps3 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×