Skocz do zawartości
cwir

Bilety na Euro 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Bierze ktos udzial w losowaniu biletow na Euro 2008? Losowanie w najblizszy Piatek.

Jakby sie okazalo ze wylosowalem wszystkie bilety o ktore sie staram i Polska doszlaby do finalu to zbankrutowalbym chyba .

A i jak wylosuje jakis bilet to gram w totka potem.. Podobne szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro prędzej dorwiesz bilet niż w tym losowaniu,tylko cena będzie zapewne odpowiednio słuszna eh życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się szykuję na EuroBasket 2009 Poland Piłka nożna bardzo średnio mnie interesuje. Swoją drogą te losowania biletów to prawie jak komuna... Zdzierstwo i chamstwo, rozumiem, że gdyby cie wylosowali do miałbyś bilet za free, ale NIE! Za niego jeszcze musisz płacić!

Dobrze, że na EuroBasketach nie ma takich problemów

PS. ANWIL Włocławek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się szykuję na EuroBasket 2009 Poland Piłka nożna bardzo średnio mnie interesuje. Swoją drogą te losowania biletów to prawie jak komuna... Zdzierstwo i chamstwo, rozumiem, że gdyby cie wylosowali do miałbyś bilet za free, ale NIE! Za niego jeszcze musisz płacić!

Dobrze, że na EuroBasketach nie ma takich problemów

PS. ANWIL Włocławek!

Gdybym wygrał bilet w losowaniu, to nie zastanawiałbym się czy płacić, tylko z kasą w kłach biegłbym, a na koniec klęknął i po nogach całował. Rzeczywistość jest taka, że te bilety są prawię za darmo, bo co to jest 50-100 euro za mecz? kompletnie nic. Zdobyć bilet można na dwa sposoby, losowanie (szansa 500:1) albo kupno w normalnym internetowym serwisie. Tylko tam cena jest odpowiednio wyższa, średnio 10x o_O Z drugiej strony nie ma popularniejszej na świecie dyscypliny sportowej od piłki nożnej, więc ceny są przerażające =/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdybym wygrał bilet w losowaniu, to nie zastanawiałbym się czy płacić, tylko z kasą w kłach biegłbym, a na koniec klęknął i po nogach całował. Rzeczywistość jest taka, że te bilety są prawię za darmo, bo co to jest 50-100 euro za mecz? kompletnie nic. Zdobyć bilet można na dwa sposoby, losowanie (szansa 500:1) albo kupno w normalnym internetowym serwisie. Tylko tam cena jest odpowiednio wyższa, średnio 10x o_O Z drugiej strony nie ma popularniejszej na świecie dyscypliny sportowej od piłki nożnej, więc ceny są przerażające =/

Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać do Euro 2012,jako gospodarze będziemy mieli słuszną liczbę biletów przydzieloną i chyba większość chętnych nie będzie miała problemów z nabyciem biletu na upragniony mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać do Euro 2012,jako gospodarze będziemy mieli słuszną liczbę biletów przydzieloną i chyba większość chętnych nie będzie miała problemów z nabyciem biletu na upragniony mecz.

Podziwiam optymizm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam optymizm...

Hehe Jestem z Wrocławia a do mistrzostw jeszcze 4 lata,może dorobię się statusu VIP-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe Jestem z Wrocławia a do mistrzostw jeszcze 4 lata,może dorobię się statusu VIP-a

Lepiej stolka w PZPN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz po losowaniu. Niech juz wysla tego maila ze wylosowalem bilety bo nie zdzierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem nad udziałem w losowaniu. Kupując bilet za 500 euro na finał, w necie mógłbym sprzedać za 5000 euro. Ale się mi zapomniało o zgłoszeniu. I tak miałbym małe szanse, żeby chociaż na mecze Polski wylosować bilety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×