Skocz do zawartości
KoRner87

Gry Z Pierwszego Playstation

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kilka dni temu postanowiłem sprawdzić jak konsola radzi sobie z odpalaniem gier z pierwszego PSX. W tym celu odpaliłem Need for Speed Hot Pursuit, po wcześniejszym dostosowaniu kilku opcji w konsoli. Podczas zabawy odniosłem jednak wrażenie, że graficznie konsola nie daje maksimum z gry, więc teraz moje pytanie - czy ktoś jest w stanie stwierdzić czy tytuły odpalane na PS3, jak zorientowani wiedzą poprzez emulacje software, charakteryzują się grafiką na podobnym poziomie co te same tytuły odpalane na popularnym "szaraku"? Pytam bowiem, nigdy nie posiadałem pierwszej generacji konsoli Sony. Dodam do tego, że podczas swojej zabawy, naturalnie korzystałem zarówno z opcji zwiększania rozdzielczości PS oraz wygładzania grafiki PS.

A może ktoś inny zabawiał się przy klasycznych gierkach, dzięki PlayStation 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety gry tak wyglądały kilkanaście lat temu. Poza tym dużą różnicę robi TV. Gdybyś podłączył stary CRT byłoby znacznie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak wyżej napisał Kill, te gry tak wygladają, ja np w starego RE Nemezis pogrywam czasami na 14 calowym kineskopowym TV przez euro, tak można jeszcze pograć, ale na lcd masakra, jedynie podrasowane stare tytuły prezentuja się na lcd ok typu TR, PofP czy zapowiadany MGS i SH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda więc na to, że będę musiał się "przestawić" gdyż liczyłem na nieco lepszą oprawę. Dzisiaj jeszcze doszła przesyłka z pierwszym Colinem, a planach i tak mam zakup kolejnych gier, w tym wszystkich części Need for Speed. Moim zdaniem jednak i tak warto!

Dzięki za odzew!

Przy okazji podczas zabawy, korzystam z opcji zwiększania rozdzielczości ustawionej na normalną w wyniku czego, obraz nie jest rozciągnięty maksymalnie na boki. W takim przypadku, moim zdaniem jakość jest najlepsza!

Edytowane przez KoRner87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jedynki polecam ci Rally Cross

Tu masz link do gameplaya:

szkoda tylko, ze grajacy nie potrafi grac :) Edytowane przez McBoss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×