Skocz do zawartości
furio

Czy Sony planuje oficjalne M&K?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałem się zapytac czy Sony planuje wydać jakiś oficjalny kontroler typu muszka i klawiatura np do obsługi Unreal'a? Wiem , ze mo zna podłączć każdą klawiaturę usb ale zastanawiam się czy czekać czy może kupic tego kontrowersyjnego Frag Fx'a? Ciekawe tez czy kolejne gry fps będa obsługiwały jedyny prawdziwy kontroler do tego typu gier??

Na padzie to można sobie pograć w zręcznościówki i w piłeczkę ale do prawdziwych Fps'ów musem jest M&K. Czy ktoś słyszał o jakiś planach Sony co do przedstawionego problemu?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już klawiatura Logitecha Cordless MediaBoard Pro do PS3 Klik

To nie od Sony, ale od innej uznanej marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)Ciekawe tez czy kolejne gry fps będa obsługiwały jedyny prawdziwy kontroler do tego typu gier??

Na padzie to można sobie pograć w zręcznościówki i w piłeczkę ale do prawdziwych Fps'ów musem jest M&K. (...)

Fps to tez zrecznosciowka jakby nie bylo . Poza tym K&M to nie "jedyny prawdziwy" kontroler do fps. Nawet uwazam ze na padzie sie gra ciekawiej i wiecej zrecznosci potrzeba. Jak dla mnie fps'y mogly by nie obslugiwac K&M a jesli juz to niech to bedzie zaznaczone przy nicku gracza online (nie wiem jak jest w UT) zeby bylo wiadomo kto ile "potrafi".. Bo celowanie myszka sie sprowadza do klikniecia na celu. A grajac w taki CoD4 zawsze jest ten moment przy konfrontacji z wrogiem w ktorym sie trzeba wykazac szybka obsluga analogow .. Cale zycie gralem w fpsy na kompie ale odkad mam PS3 zmienilem zdanie co do sterowania. Padem jest fajniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chciałem się zapytac czy Sony planuje wydać jakiś oficjalny kontroler typu muszka i klawiatura np do obsługi Unreal'a?

to juz predzej Epic by udzielil licencji jakiemus Logitechowi. Sony nic do UTIII

Wiem , ze mo zna podłączć każdą klawiaturę usb ale zastanawiam się czy czekać czy może kupic tego kontrowersyjnego Frag Fx'a?

do UTIII kup klawiature i myszke jakie Ci beda pasowac.

do wszelkich innych gier kup Frag FXa.

Ciekawe tez czy kolejne gry fps będa obsługiwały jedyny prawdziwy kontroler do tego typu gier??

czyli pada?

gry na PS3 sa projektowane pod pada.

to pad jest kontrolerem oficjalnym, oryginalnym, pokazanym w kazdej instrukcji i to pod pada tworzone jest cale sterowanie, poziom trudnosci i wszelkie niuanse zwiazane z gra tworzona na PS3. zadna gra nie wymaga myszki i klawiatury. kazda gra wymaga pada.

Na padzie to można sobie pograć w zręcznościówki i w piłeczkę ale do prawdziwych Fps'ów musem jest M&K.

jak rozumiem piszesz to w swoim imieniu? ze "wedlug Ciebie do prawdziwych FPSow musem jest M&K"? bo ja mam zdanie calkowicie odmienne.

Czy ktoś słyszał o jakiś planach Sony co do przedstawionego problemu?

pozdrawiam

a jaki jest problem? bo ja zadnego nie widze. wydawca ma mozliwosc zaimplementowania obslugi myszki i klawiatury w swoich grach. jesli tego nie robi, to widocznie gra jest pisana z mysla tylko i wylacznie o padzie, poziom trudnosci wywazony jest dla pada, sterowanie jest dopasowane do pada - zatem w ktorym punkcie jest jakikolwiek problem? problemem moze byc przestawienie sie na sterowanie padem dla kogos, kto pol zycia spedzil przy biurku z myszka w rece - ale to juz jego problem, a nie Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze niesprawiedliwe by było granie na jednym serwerze zaróno padem jak i myszka ale tak jak piszecie powinny być takie serwery tylko dla jednch, bądź drugich graczy. Gra myszką jest po prostu szybsza. Można wykonywac wszelkiego rodzaju akreobacje w powietrzu połączone z celnym stzrałem (tak jak w quaku-rocket jump, obrót i headshot:-) brakuje mi takich manewrów w konsolowych fps'ach.Wczoraj przykleiłem sie do Tv grajac w reinnesance na padzie. Było miło ale rozrywka była , ze tak powiem ślimacza, a wrogowie zamiast biegac stali w miejscu iczekali aż wyceluje wnich pada :-)Wszystko pięknie ale z 5 razy za wolno.

Po prostu jestem ciekawy czy będzie można grac kiedys na PS3 tak jak na pc w fps tzn.lepiej bo nie ma problemów z ustawieniami grafy i innymi errorami.

Jak dla mnie to by był ostatni gwóźdź do trumny pc. Miałem juz w życiu wiele konsol począwszy od nintendo 8 bit, prze Segi, PS'ki i inne wynalazki. Zawsze do pC ciągnęły mnie dobre gry RpG i Fps ze sterowaniem myszką. Gdyby te dwie rzeczy przenieśc na platformę PS3 to juz chyba nigdy nie odpaliłbym kompa chcąc pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko mogę odpowiedzieć , nie powinno być K&M w grach na playstation 3 boże ta konsola jest pod pada i na nim powinno sie grać , jak nie umiesz czy ci sie nie chce nauczyć to nie kupuj konsoli ;/ te wszystkie emulatory , czy juz obsługa to po prostu żałość wg mnie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezzu, czemu sie tego pada tak uczepiliscie. Do platformówek i piłeczek jest fantastyczny ale do FPS zawsze najlepsza była mysz, a anwet jeśli nie to chce mieć mozliwość jej uzywania. Nawet jeśli Sony cos takiego wprowadzi to nikt Ci nie każe grać na tym sprzęcie. Znajdziesz sobie serwerek na pady i smigasz, a ja znajde taki na mysz i śmigam. Nie musimy sie spotykać :-)

Nie róbmy offtopa. Jak kos bedzie znał jakies plotki lub fakty na temat wprowadzenia official M&K do Ps3 lub bedzie coś wiedzaił o grach wspierających t e kombinację to niech piszę. Fani padów nie mają czego szukac w tym temacie.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Furio wg ciebie FPS'y na konsole są za wolne??

popatrz sobie na youtube jak niektórzy na padach w UT wymiatają

Jak dla mnie to K&M powinno działać tylko z przeglądarką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ładny OT panowie - gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×