Skocz do zawartości
Lukasz83

Znikający znajomi z listy

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem ostatnio dziwny problem. Otóż na moim profilu, na liście znajomych zniknęło mi kilka osób - znajomych. Przy próbie dodania takiej osoby pojawia się komunikat, że ta osoba już jest dodana na mojej liście "friends". Nie mogę jednak sprawdzić czy dana osoba jest online, nie mogę jej zaprosić do grania online itp. Jestem też pewien, że nie zostałem przez nich usunięty z ich listy znajomych. Natomiast ta osoba, która zniknęła mi z listy może mnie zapraszać i widzi mnie na liście. Zaznaczam, że nie jest to spowodowane tym, że mam za dużo osób w znajomych. U brata na profilu też czasem znika ktoś z listy, nie pomaga wylogowanie i ponowne zalogowanie. Zaczęło się tak dziać niedawno, od momentu zaktualizowania ostatniego patcha dla konsoli. Ktoś miał podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może na innym profilu jesteś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze to ten ktos usunal Ciebie z listy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze to ten ktos usunal Ciebie z listy...

Też myślę, że to z tego powodu.

Skąd masz pewność, że Ciebie nie usunięto? Sprawdziłeś osobiście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj miałem taką sytuacje.Tylko u mnie przy uruchomieniu konsoli wymiotło całą liste, ale po restercie sie pojawiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostalem request to add a friend ,dalem add i nie dodalo ,request zniknal...heh.

Zauwazyliscie ,ze po kazdym upku w dziale Pomoc przybywa duzo nowych tematow...? Ciekawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×