Skocz do zawartości
radar333

Problem z PS Store

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do konsoli podpięty net - stałe łącze, wypięte z kompa. W ustawieniach wybrałem manualne ustawienie lan itp. wpisałem wszystko. Mój dostawca ma proxy, wpisałem je. Test połączenia wyszedł ok. Mogę wejść do przeglądarki w menu konsoli, strona się wyświetla i chodzi szybko. działa też manual online. Chcę wejść do ps store - oczywiście pisze że muszę najpierw sign in więc robię ok i connecting.... Po 30 sekundach wychodzi: connection to the server could not be established (80710102)

I o co biega???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A probowales 2 raz ? Bo ja tez tak czasem mam jak chce cos zrobic. I trzeba sprobowac ponownie. Sprobuj ponownie i daj znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wczoraj 30 razy w odstępach po 15 minut. Ale dziś nie. Może taki dzień był że obciążenie jakieś było.

Ma ktoś jakieś inne sugestie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiem czemu tak miałeś, ale ja mam identycznie... Tyle, że ciągle nie mogę sie połączyć. Wszystko ok śmiga prócz PS store i związku z tym multiplayery we wszystkich moich grach. Wie kto od czego to może być zależne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zadnych problemów z łącznością moze to byc uzależnione od firewallu w modemie/routerze jedyno co mi sie dzieje to jak gram w Medal of Honor Airborne przez sieć to mnie często rozłącza z serwerem EA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×