Skocz do zawartości
Morr

Kabel, Monitor, PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowy, przeszukalem sobie forum znalazlem troche info o podlaczeniu monitora do ps3....Jest jedno ale...Nie wiem kompletnie o jaki kabel chodzi i jak wyglada takie wejscie w monitorze....monitor mam rozdzielczosci 1650x1080....tutaj jest screen http://www.bitcomputer.pl/imagebank/hpw2007v.jpg....Jesli ktos by mogl to niech mi powie czy moge ps3 podlaczyc do takiego monitora i jak wyglada tak owe wejscie...I czy musze kupowac jakis kabel...i jak on wyglada aby mial pewnosc ze bedzie odpowiednie wejscie...Dzieki z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ten twój HP ma 2 identyczne modele. Mianowicie w2207h i w2207v. Różnią się tym, że te 1 ma HDMI, a ten drugi DVI. Od razu na starcie odradzam ci ten z DVI bo nie wiedzieć czemu ma dużo gorszą jakość na cyfrówce niż brat bliźniak. Polecam za to w2207h, który wyposażony jest w wejście HDMI i zabójczą jakość obrazu (sam go kupuję), wtedy podepniesz PS3 każdym kablem HDMI>HDMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z postów znajdujących się na forum pomoc i opisujących podane problemy można biblię napisać. Poszukaj dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×