Skocz do zawartości
Aki1986

Thumbpad-KLAWIATURKA DO PADA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jeśli ktoś byłby zainteresowanym nabyciem klawiaturki obecnie trwa aukcja na allegro.

http://allegro.pl/item327964312_thumbpad_w...na_fil_ps3.html

Proszę o nie usuwanie tematu.Temat jest o charakterze informacyjnym,wynikającym z zainteresowania co niektórych forumowiczów owym urządzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie wszystko tego... tylko że nie mam pieniędzy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wszystko fajnie wszystko tego... tylko że nie mam pieniędzy !

Ja za to biorę! Długo czekałem na takie coś

PS. Jak za 35 zł uda się łyknąć to biorę, bo wydaje mi się że to jakaś podróbka. Tu jest lepsza wersja --> PS3 Wireless ThumbPad™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja za to biorę! Długo czekałem na takie coś

PS. Jak za 35 zł uda się łyknąć to biorę, bo wydaje mi się że to jakaś podróbka. Tu jest lepsza wersja --> PS3 Wireless ThumbPad™

Ale właśnie identycznego licytujesz popatrz dokładnie MADCATZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale właśnie identycznego licytujesz popatrz dokładnie MADCATZ

Sorry, teraz spojrzałem na logo firmy ze zdjęcia Wiec licytuje dalej

Przyda się do Home

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę o nie usuwanie tematu.Temat jest o charakterze informacyjnym,wynikającym z zainteresowania co niektórych forumowiczów owym urządzeniem.

Nie chcę być nie miły, ale czy Ty aby na pewno nie masz związku z tą aukcją? Mogłeś podać tylko nazwę z informacją, chętni na pewno by znaleźli podawanie linku było zbędne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę być nie miły, ale czy Ty aby na pewno nie masz związku z tą aukcją? Mogłeś podać tylko nazwę z informacją, chętni na pewno by znaleźli podawanie linku było zbędne

Nie mam żadnego związku z wystawieniem tego przedmiotu.Po prostu przeglądałem aukcje i natrafiłem na taką ciekawostkę jaką jest thumbpad.

Postanowiłem poinformować o tym forumowiczów gdyż parę osób wyrażało zainteresowanie tym urządzeniem,a jak wiadomo dostępność do tego bajerku jest

słaba.Zwykła życzliwość.

Link został podany dla ułatwienia dostępu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ok. Aukcja wygrana, teraz tylko poczekać na paczkę i zdam wam relację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qlesz może podzielisz się wrażeniami jak urządzonko sie sprawuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Więc wszyscy polecacie ta klawiature logitecha ok napewno jest fajna ale jest droga ;p osobiscie na allegro kupilem taka http://www.nokaut.pl/szukaj/klawiatury/cen...029urf-btc.html sorry za link ale niewiem jak zdjecia dodawac. Na allegro kosztowala cos okolo 80 zl. Jedyna wada to to ze do konsoli trzeba podczepic te urzadzenie bluetooth i wtedy dziala no i moze zasieg nie jest 3 metry ;p . Jesli chodzi o wmontowana myszke to dziala bardzo dobrze kciukiem sobie kierujesz wyprofilowanym joyem ;p ktory jest po prawej stronie klawiatury a druga reka po lewej stroni uzywamy przyciskow. Osobiscie uwazam ze jest to przyjemniejsze niz slizganie palcem bo touchpadzie ktorego posiadam w laptopie wiec pewne porownanie mam ale to tlko moja opinia. Jesli ktos szuka taniej bezprzewodowej klawiatury z myszka to mzoe warto rozwazyc ta opcje poniewaz 200 zl to jednak troche sporo a wkonci to tylko klawiatura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×