Skocz do zawartości
denver666

Wiadomości Tekstowe

Rekomendowane odpowiedzi

witam

któryś z Panów z forum napisał do mnie wiadomość na ps3 o dodaniu do listy znajomych, chciałem to zrobić ale wyskoczył mi error i teraz już nie mam tej wiadomości. a więc teraz, po pierwsze który to pisał do mnie :D a po drugie czy to normalne, że wiadomości znikają? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jak zaakceptujesz zaproszenie lub i nie, to wiadomość zostaje w skrzynce odbiorczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba jak zaakceptujesz zaproszenie lub i nie, to wiadomość zostaje w skrzynce odbiorczej ;)

Nie zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, że chciałem zaakceptować ale wyskoczył error i już nic nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjedź na sam dół listy powinieneś mieć tego kogoś, wtedy dajesz /_ i Request to Add cos tam cos tam i pozniej Accept i tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam żadnych znajomych. to moja pierwsza w ogóle wiadomość na ps3. nie mam nikogo na liście i nie mam żadnych już wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też często mam ten problem ale nick tej osoby pokazuje mi się na dole listy jako oczekująca do dodania, a sama wiadomość się usuwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja dostane wiadomość od znajomego to zostaje w skrzynce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ja dostane wiadomość od znajomego to zostaje w skrzynce...

Wiadomość zostaje ale zaproszenie nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też często mam ten problem ale nick tej osoby pokazuje mi się na dole listy jako oczekująca do dodania, a sama wiadomość się usuwa.

ale w którym miejscu? sprawdzał cała zawartość friends i nic takiego nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale w którym miejscu? sprawdzał cała zawartość friends i nic takiego nie mam.

Czyli akurat musiał Ci wystąpić jakiś spory błąd, lub osoba która to zaproszenie wysłała zrezygnowała z niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, czy taka wiadomość nie ma jakiegoś okresu ważności? no nic, może kiedyś znowu ktoś mnie zaprosi :D jak by co, to uprzedzam, że ps3 odpalam tylko na weekendy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Użytkownik psn o nicku daddie_inzer wysłał do mnie wiadomość na temat tego że jeżeli wyślę tą wiadomość do wszystkich swoich kumpli to dostanę nagrodę.Jeden z moich już byłych przyjaciół wysłał na mnie zażalenie w sprawie tej wiadomości.Co mam robić?:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak wyżej. W grze Need Fos Speed Hot Pursuit niestety nie ma dostępnego normalnego czatu, więc trzeba wysyłać wiadomości normalnie przez playstation. Tu moje pytanie, jak wysyłać do innych wiadomości, bez konieczności dodawania ich do znajomych?

Za odpowiedź wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym słupku ze znajomymi jest zakładka "poznani gracze" masz tam wszystkich z którymi grałeś online, szukasz odpowiedniego gościa, wciskasz trójkąt i wysylasz wiadomość, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też zrobić tak (jeśli nie masz w ostatnio spotkanych): Wiadomości > Utwórz nową i po kliknięciu w miejsce odbiorcy wybierz opcję "Wpisz ID", czy jak to tam jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba wykuć nick na pamięć , a jak gościu ma ciąg cyferek , jakieś dodatkowe znaki albo narodowość po myślniku na zasadzie -PL , to łatwo przekręcić chociaż jeden znak i już nie wyśle , albo wyśle do kogoś innego . Ja ostatnio grałem w Dead Nation z kimś z Anglii i chciałem , że jest dobry , bo całkiem nieźle grał i dobrze nam szło i zorientowałem się , że nie dodaje do ostatnio spotkanych ludzi , z którymi grałem w DN w kooperacje , także to też nie do końca ( nie wiem czy takich gier jest więcej ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×