Skocz do zawartości
Burzum

Pytanie O Aktualizacja Oprogramowania I Kod Online Pass.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie dwa pytania:

1.

Chciałbym zrobić na swojej PS3_up2_16x16.gif aktualizacje oprogramowania do wersji 3.66, i jak mam swoje dane save, puchary itp zgrać żeby nie stracić?

Bo ja tego nie wiem, jak to zrobić, może ktoś mi wytłumaczy?

2.

I zauważyłem ze gra Need For Speed Hot Pursuit ma jakiś kod Online Pass do czego on służy?

I jak na przykład jest jakaś gra używana przez kogoś i wpisał ten już kod, to znaczy ze kod już nie będzie aktywny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dane zostają na dysku lub w pamięci konsoli , nie musisz niczego zgrywać . Jedź w lewą stronę do zakładki ustawień i na samej górze wybierz aktualizacje .

Te kody umożliwiają grę przez internet , jeżeli ktoś go już zużył , a ty chcesz grać online , to musisz taki kod dokupić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jak masz internet podlaczony to Ustawienia ---> pierwsza ikona od gory takie 2 strzalki aktualizacja systemu

2. jedno konto psn = 1 klucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dane zostają na dysku lub w pamięci konsoli , nie musisz niczego zgrywać . Jedź w lewą stronę do zakładki ustawień i na samej górze wybierz aktualizacje .

Te kody umożliwiają grę przez internet , jeżeli ktoś go już zużył , a ty chcesz grać online , to musisz taki kod dokupić .

Ale na pewno tak będzie?

Nie skasuje ich?

Sądzę ze jak wgra nowy soft to nic nie będzie.

A to e kody to już wiem co to jest.

1. Jak masz internet podlaczony to Ustawienia ---> pierwsza ikona od gory takie 2 strzalki aktualizacja systemu

2. jedno konto psn = 1 klucz

1. Lepiej wolę wgrać soft na pendrive'a dla bezpieczeństwa:)

2. OK.

Edytowane przez Burzum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na pewno tak będzie?

jak nic nie przerwie instalacji bedzie :thumbsup:

97469972557512500546.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×