Skocz do zawartości
xxxkowal

tekken i allegro :x

Rekomendowane odpowiedzi

Eloz

mam pytanie jak kupie od kolesia na allegro tekkena 5 DS, da mi swoj log i haslo sciagne gra, ale co bedzie gdy zrobie format dysku ?? Strace gre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobierzesz sobie jeszcze raz. Mozesz nieskonczenie wiele razy pobierac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli ten u którego kupimy zmieni hasło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie ściągnie ;], ma ktoś na sprzedanie tekkena ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak kupisz to zmien sobie ty haslo.

Zalowe to pytanie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a bo nie wiedziałem ; / myslalem ze koles daje nam swoje konto na chwile ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda... mi ludzi co kombinują aby pograć... 79zł to tak dużo?... ech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos nie ma karty kredytowej, a paypal, click&buy nie dziala...to co, ma sie slinic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktos nie ma karty kredytowej, a paypal, click&buy nie dziala...to co, ma sie slinic?

Wiesz... nie, ale już z Tekken na Allegro była akcja typu 'kupiłem, chce ściągnąć i wywala mi komunikat że nie mogę'... a ludzie dalej brną w ten syf!!..

Zauważmy że większość nie szuka sposobu na zakupienie bo "nie ma karty itd" tylko dlatego że jest taniej o jakieś 40zł... ale mają możliwośc zazwyczaj zassania raz tej gry, choć obiecanki cacanki że będą mogli zasysać po każdym formacie!...

Kumpel kupił, połaszczył się bo taniej...

Miał problem, zrobił format, po kilku dniach od formatu chciał se zassać T5 na nowo i zong!!... gość z Allegro się nie odzywa, kupił u drugiego i... zong, wywala komunikat że gra została zarejestrowana na maksymalnej liczbie systemów PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro kupił od jednego gościa i ściągnął, to potem już przecież nie może ściągnąć. Tekkena można pewnie ściągnąć ograniczoną ilość razy. A sprzedający sprzedał to pewnie jeszcze paru innym użytkownikom. Po prostu nie robić formata i kupować u sprzedających z dużą ilością pozytywów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak tak, to juz bym wolal kupic normalnie legalnie z pomoca karty kredytowej. Fakt, faktem na allegro coraz wiecej bandytow i zlodzieji, juz chyba o niebo lepsze jest ebay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tez chce kupic bardzo wiele rzeczy z pss...ale nie mam jak, a moj bank nie chce mi takiej karty wydac.

Mogloby sony te zasrane zdrapki dac..albo chociaz obsluge paypala....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu właściwie Tekkena w wersji pudełkowej nie wydadzą ? Napewno by schodził jak ciepłe bułeczki nawet za jakies 120 zł ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Visa przedpłatowa czy jak tam jest dość ciekawym rozwiązaniem. Sam ją mam, polecam. Likwiduje to w 100% problem z pss. Jeżeli ktoś nie ma 18-tu lat, może zrobić to na ojca, a później zabrać mu kartę i szaleć (moja karta nie jest tak naprawdę moją, ale przechodzi )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak 'bank nie chce dac'?

Ty nie pros o karte kredytowa, bo do takiej musisz miec stale i odpowiednio wysokie przychody. Jak ci nie chca dac, to pewnie jestes bezrobotny, mam racje? Jedyne co ci jest potrzebne to zwykla VISA z security code. Takie to na ulicy za darmo rozdaja nawet jak zlamanym groszem czlowiek nie smierdzi.

Moim zdaniem jak ktos nie potrafi sobie zalatwic karty z SC to dlugo nie pozyje, bo tak malozaradnej i zagubionej osoby to ze swieca szukac...

A co do tych zakupow na allegro.

Ja bym kupil od kogos tego tekkena i zmienil mu haslo. Niech ma, cwaniak jeden. No i wtedy bylbym pewien, ze po formacie etc bede mogl sobie zreinstalowac T5DR I kto kogo wtedy wyrolowal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1, zluzuj, bo nie pisalem o Tobie takich rzeczy, a nie chca dac, bo nie mam niemieckiego obywatelstwa, jestem tylko na pobyt tymczasowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do tych zakupow na allegro.

Ja bym kupil od kogos tego tekkena i zmienil mu haslo. Niech ma, cwaniak jeden. No i wtedy bylbym pewien, ze po formacie etc bede mogl sobie zreinstalowac T5DR I kto kogo wtedy wyrolowal?

Ale wtedy wychodzi, że Ty gościa oszukasz. Na allegro po prostu sprzedają po jednej kopii do ściągnięcia. Nikt nie sprzeda przecież gry wartej 80zł za 30zł. A i tak, jak się kupi oryginał, to kilka razy można tylko ściągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro kupił od jednego gościa i ściągnął, to potem już przecież nie może ściągnąć. Tekkena można pewnie ściągnąć ograniczoną ilość razy. A sprzedający sprzedał to pewnie jeszcze paru innym użytkownikom. Po prostu nie robić formata i kupować u sprzedających z dużą ilością pozytywów.

pobierac mozna dowolna ilosc razy, aczkoliwek tylko na 5 roznych zarejestrowanych maszynach. malo tego, niezbedne jest pozostawienie pozniej 'pozyczonego' konta (niewazne ze haslo zostalo zmienione przez wlasciciela). problem pojawi sie oczywiscie po formacie, bo niezbedne bedzie to samo konto do ponownego zaciagniecia i aktywacji gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×