Skocz do zawartości
gladiator

Okładki do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę Ci zeskanować Socom ale w wersji ang z racji miejsca mojego zamieszkania. Jeśli chcesz to pisz. thumbsup.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zeskanować okładkę Motor Storma, ale mam wersję platinum. Jeśli pasuje to napisz na pw. thumbsup.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie Panowie :) obydwie okładki są super, jutro lub po jutrze pójdę z nimi na jakiś laserek i się je druknie :)

raz jeszcze dziękować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat: Okladki Do Fifa 2010 I Nba 2K9

Witam tak jak w temacie jakby ktoś był taki miły i zeskanowal te 2 okladki i mi podrzucil na emaila nawet wysle na symboliczne piwo:-) i nie pirace:-P tych dwóch pudełek nie upilnowalem przed moja mala pociecha:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 2010 wypluło tutaj w dużej rozdzielczości google ;) Nie sugeruj się jakością widoczną z pozycji przeglądarki (u mnie jest kaszka z mleczkiem), po prostu zapisz obrazek na dysku i będzie wyglądał tak jak należy.

FIFA-10-PAL-German-Cover-64-82.jpg

NBA 2k9 nie znalazłem ale pewnie na jakiś stronkach z coverami nie będzie większego problemu :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serdeczne za fife:) ale nba juz szukalem i tego rocznika nigdzie nie ma:/ ale jedna już chociaz jest:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WiTaM

Mam prośbę czy byłby ktoś tak dobry i zeskanował mi okładki do Sports Champions i Playstation Move Heroes w wersji PL.

Mam grę w wersji PROMO i chciałbym sobie wydrukować okładki do nich, w internecie jest tylko EN a ja szukam PL.

PozDraWiaM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja np zrobilem okladke sam

far2.png

z nowym designem

Edytowane przez Tomo
Dodano spoiler, okłada super ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spodobał mi się pomysł na okładkę TEAM ICO COLLECTION. Obie strony pozwalają nam uzyskać ciekawy efekt. Możemy zostawić wszystko tak, jak jest, albo obrócić okładkę na drugą stronę i wtedy na jednym skrzydełku pudelka będziemy mieli oryginalną okładkę z ICO, a na drugim z SotC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chazy_Chaz... okladka by byla OK gdyby nie masa bledow :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś zeskanować mi Battlefield : Bad Company 2 na PS3,obojętnie czy zwykła czy limited.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem grę Batman: Arkham City w wersji kolekcjonerskiej i jak powszechnie wiadomo owa gra nie posiada standardowego pudełka, tylko znajduje się w art-booku. Postanowiłem samodzielnie sobie to wszystko poskładać.Pudełko i instrukcję już mam ale brakuje mi skanu okładki(przód, tył, bok) w wersji do druku. Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdro! :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było :)

http://www.console-covers.com/

Już to mam. Myślałem, że ktoś uraczy mnie skanem z wersji PL ;) ale mimo wszystko dzięki. Poczekam jeszcze trochę, a jak nic nie znajdę to pozostanę przy tej wersji.

Edytowane przez boryso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to mam. Myślałem, że ktoś uraczy mnie skanem z wersji PL ;) ale mimo wszystko dzięki. Poczekam jeszcze trochę, a jak nic nie znajdę to pozostanę przy tej wersji.

Edycja, pomyliłem posty do usunięcia.

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te fanowskie okładki są świetne, chyba zastąpie okładke Team Ico Collection jedną z nich ^^

Edytowane przez cinek9696

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał to mam okładkę Grand Theft Auto IV w wersji europejskiej, tylko że w nowszym designie - paskiem PS3 u góry okładki zamiast z boku jak dawniej. :cool:

Własnoręcznie zrobioną oczywiście. :smile: Miałem też Race Driver GRID w tej nowszej wersji z paskami, ale niestety usunąłem... Coś takiego http://forum.gram.pl/upl/forum/2010_37/20100918183146.jpg

Edytowane przez woko27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o najładniejszą okładkę to zdecydowanie wygrywa Uncharted 3

19017.2.jpg

Czy to nie jest piękne :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłby ktoś dla mnie skan okłądki F1 2011 na PS3? Grę kupiłem na PC ze względu na modyfikacje, ale pudełka i okłądki od PS3 są łej beter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie największe wrażenie zrobiła okładka z "Heavy Rain",cudna jest po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Gdybym miał dobrą drukarkę to bym wydrukował sobie taką okładkę bo czesto te oryginalne okładki są po prostu brzydkie,oblepione reklami,kto dawał głosy itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chazy_Chaz... okladka by byla OK gdyby nie masa bledow :/

a gdzie ty widzisz błędy ? :) jezeli są faktycznie to i są na oryginalnej okladce :)

Okładka

Infamous:

inf.png

oraz Uncharted :

unch.png

Edytowane przez Chazy_Chaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×