Skocz do zawartości
Patricko

Goldeneye 007

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, że ze starym goldeneye nie ma aż tak dużo współnego , remake bym jej nie nazwał ale są fragmenty misji podobne do Goldena z N64 w którego też się zagrywałem bardzo dużo na split screenie z kolegami no i singla przeszedłem na wszystkie możliwe sposoby wlącznie ze speed runami :) Co do Goldena na ps3 - ja jestem w 5 misji obecnie , mam pełną wersję i w przeciwieństwie do wypowiedzi, które tutaj widzę napiszę, że gra bardzo mi się podoba i się nią delektuje przechodząc na najwyzszym poziomie classic 007 - pozostałe są zbyt łatwe bo zycie się odnawia jak to robione są obecne fpsy dla mass co by się nie denerowowali za bardzo... Klimat jest fajny, warto się wczuć, skradać i wykaszać przeciwników po cichu, czasami trzeba podumać. Grafika moim zdaniem jest bardzo dobra, oczywiscie inne fpsy maja ja znacznie lepsza ale nie ma to dla mnie duzego znaczenia, jest spokojnie "wystarczajaca". Liczy sie dla mnie gameplay, ktory jest wciagajacy :) Oprocz watka single widzialem, ze sa jeszcze jakby "challenge" wiec po jego skonczeniu mozna zajac sie nimi. Od siebie polecam giere, nie zaluje wydanych 115 zł na nia, u mnie gra zostaje w kolekcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Nie mogę przejść końcowej misji w Nigeri, konkretnie etap na metalowych kratach. macie jakieś podpowiedzi?

DibzDeebz.png

Edytowane przez DibzDeebz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, może ktoś powiedzieć jak wygląda platyna, czy jest trudna, jest bardzo mało informacji w sieci na jej temat. Są jakieś kody co niby odblokowują gwiazdki w misjach itp.

Z góry dziękuję za odpowiedzi, myślę nad zakupem bo jest w dobrej cenie w ps store

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×