Skocz do zawartości
Patricko

Goldeneye 007

Rekomendowane odpowiedzi

goldeneye007.jpg

Kawał historii i genialnej gry! Nigdy nie zapomnę dni spędzonych przy Goldeneye na N64.

Gra, która do dziś jest uznawana za jedną z najlepszych strzelanek w historii gier.

Bardzo się cieszę na tą wiadomość o powrocie. Mam tylko nadzieję, że nie skopią tego tytułu nie zrobią z niego jakiejś popierdółki na PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ONE zalozyl identyczny temat w grach. Ktory zostanie? :pardon:

Przyznam, ze nie gralem. Slyszalem wiele pozytywnych opinii na temat tej gry, miedzy innymi taka, ze to najlepsza gra z Bondem w roli glownej. Oby nie skonczylo sie tylko na zremasterowanej grafie

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to będzie FPS (bo nie wyobrażam sobie, żeby zrobili z tego TPP) także temat jak najbardziej tutaj pasuje.

Poza tym ONE chyba nie będzie miał nic przeciwko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdze, ze nie pasuje tylko juz widzialem w grach i nie wiedzialem o so chozi :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra to klasyk , naj gierca na N64 ile godzis sie siedzialo z bracholem multi hehe fajne czasy no i cena gry 350zl pol wyplaty na gre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer pokazuję bardzo mało, ale zawsze warto spojrzeć :)

Ciekawe czy będzie zachowane multi w którym mogły się bawić 4 osoby jednocześnie na jednej konsoli,to była ogromna zaleta N64.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielczość 1080p, stałe 60fps, pełne wsparcie dla PS Move. Tak! Dla mnie bomba! Grałem na N64. :)

Zupełnie nowe Mi6 Ops Missions podzielone na trzy lub cztery.

Tryby rodzaje:

- Assault

- Elimination

- Stealth and Defense

Splitscreen dla czterech graczy, online dla 16 graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoldenEye 007 wygląda przyzwoicie. Ja już chcę! ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ccóż to za odstraszająca grafika? Wiem wiem, na grafikę się nie patrzy, ale poważnie...w niektórych miejscach jakbym widziałem grafę z czasów PS2 widział.

Animacje przeciwników również jakieś takie sztywne i bardzo dziwne. Nie wygląda to za ciekawie.

Oj, po tym filmiku zaczynam mieć obawy co do przyszłości tego produktu.

Jak zniszczą taką grę jak Goldeneye, który do dzisiaj jest uważany za jednego z najlepszych FPS'ów w historii gier, to im tego nie wybaczę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma nic wspólnego o grafiką, tylko GRAĆ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

goldeneye-007-reloadeddouble-o-edition-bundle3d-box-shot_530x300.jpg

W środku znajdziemy różdżkę Move, kontroler navi, kamerkę, Sharpshootera oraz oczywiście grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał już ktoś w nowego Goldeneye'a?

Chciałbym poznać opinię osoby, która grała również w klasyka z Nintendo 64.

Wiadomo, że poziom już nie ten sam, ale jak ogólnie wyszedł im ten Goldeneye?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko gralem na xbox360 w GoldenEye 007 R. podejrzewam ze na ps3 gra jest taka sama . widzialem oceny 8/10 i wiecej. ale niewypal totalny .na N64 to byla miazga . a ten nowy Bond lipa . to moja opinia

Edytowane przez krucz(ens)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko PSN Plus, ale o tydzień wcześniejszy dostęp do dema, niż inni (do 14 grudnia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Europa

7.12 PSN +

14.12 Reszta

Usa

06.12 Nie widziałem żadnej wzmianki dot. wcześniejszego dostępu dla plusowiczów (chyba że źle patrze)

Czyli jak ktoś ma konto US to pobawi się już dziś późnym wieczorem.

http://blog.us.playstation.com/2011/12/04/the-drop-week-of-december-5th-2011-new-releases/

http://blog.us.playstation.com/2011/12/05/playstation-plus-december-preview-free-tomb-raider-underworld-and-marvel-pinball-more/

http://blog.eu.playstation.com/2011/12/05/heads-up-playstation-plus-update-7th-december-2011/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jest już demo na USstore dla wszystkich. 914 MB  :yes:

Edytowane przez Torba_Piany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłe zaskoczenie jak dla mnie. Pobrałem głowie dlatego, że to remake wersji z N64, a gra chodzi na silniku CoD'a no i naprawdę miło się zdziwiłem. W MW3 nie grałem (i chyba nie zagram) ale względem MW2 widać, że silnik przeszedł trochę zmian, gra chodzi mega płynnie, no i bardzo podoba mi się składankowy styl gry - chociaż akcje w stylu rambo pewnie też będą w pełnej wersji. Nie jest to może MUST-HAVE na chwilę obecną kiedy wyszła masa dobrych gier, ale jak stanieje to na pewno zakupie. Co mi się jeszcze spodobało, to to, że da się dobrze wczuć w ten bond'owski klimat i, że domyślne strzelanie triggerami sprawia naprawdę frajdę - szczególnie ciche eliminowanie wrogów pistoletem z tłumikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ja mam małe pytanko jest szansa, że ukaże się ona w j.polskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem demo. Na poczatku widać podobienstwo do legendarnego Goldeneye 64. Jednak żadna gra go nie przebije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj i powiem tak...

Na początku fajne wprowadzenia, filmiki, itd. Zmieniona cała otoczka w porównaniu do N64 (można zrozumieć), ale w samej grze z Goldeneye'a z N64 zostało tyle co nic...

Pierwszy etap, czyli tama, to w ogóle inne rzeczy niż w tamtej grze. Tutaj jakieś ucieczki ciężarówką, ściganie helikoptera, itd.

Przecież tego chyba nawet w filmie nie było... Do tego zastąpienie takich elementów jak zegarek czy stary Walter PPK7, smartfonem czy nowym PP9 to dla mnie również trochę dziwne.

No jak można? Przecież to chyba nie są też elementy tej całej licencji Bonda? Lasery z zegarka to był bajer nie do pobicia, to coś co Bond zawsze miał pod ręką...chyba, że po prostu w demie go nie ma...

Niby wszędzie się chwalą, że wszystko odnowione, itd. ale tak naprawdę to ta gra z Goldeneyem z N64 chyba tylko nazwę ma wspólną...

Poza tym co ważniejsze, tam było przeważnie kilka możliwości przejścia mapy. Mogliśmy albo iść korytarzami, albo górą tamy, itd.

Tutaj mamy standardowo jedną ścieżkę, jakieś durne przerywniki co kilka minut i w ogóle nie czuć tej magii.

Do tego jeszcze podobno w pełnej wersji nie ma nawet połowy etapów, które były w protoplaście, co jest dla mnie ogromnym minusem jeśli to prawda.

Jeśli chodzi o grafikę to poza animacjami jest tragedia... Ja wiem, że grafika już się "opatrzyła" i po takich Crysisach, RAGE'ach czy innych to może się wydawać brzydko.

Ale tutaj jest bardzo brzydko. Wygląd etapów nie zachwyca ani trochę. Elementy środowiska wyglądają okropnie.

Silnik z COD jest tak masakrycznie przestarzały, że robienie na nim nowych gier, to jak wsadzanie silnika, która ma nabite 1mln km do nowego samochodu...

Poza tym zupełnie zmienione facjaty + Daniel Craig jako Bond (który dla mnie jest najgorszym Bondem do tej pory) zupełnie psują dawne wspomnienia...

Osoby, które nie miały styczności z oryginałem i nie widzieli filmu (naprawdę są tacy?) to może i spodoba się im gra, ale dla fanów Bonda i GoldenEye'a...gra jest kiepska...bardzo!

Dla mnie póki co jest to strasznie słaba gra i co by nie było, robi trochę syfu koło takiej legendy jaką jest GoldenEye z N64, który dla mnie jest najlepszym FPS'em w historii gier, a trochę się tego przegrało w życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×