Skocz do zawartości
Bubu

The Data is Corrupted

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, grałem sobie w NFS Pro Street, miałem swojego save, dzisiaj chciałem se pograć, odpalam grę, biorę LOAD i wyskakuje mi błąd: "The Data is Corrupted" o co w tym chodzi?? Co się stało z moim save?? Będzie jeszcze działał??

A i z innej beczki, czy jak robię wirtualną kartę do PSXa to muszę ją jakoś nazwać czy skonfigurować? Bo niby jest, ale jak chcę save od MGS zrobić to jej nie widzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. To co napisałeś świadczy o tym że save się popsuł... pewnie ma tzw błędy CRC, nie odpalisz już go!! Jeśli masz możliwość, zgraj na pendrive'a, wrzuć na PCta, poszukaj programu do naprawy błędów CRC (są w dobreprogramy.pl), spróbuj naprawić...

2. Mam 2x wirtualną kartę z PS2 i 4x z PSX, nie musiałem ich nazywać... savey zgrałem, karty np z FinalFantasy podpisałem a reszta jest jak była, nie wiem co to może być...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A np: MP4 mogę podłączyć do konsoli??

Nie znam się za bardzo na tym, mógł byś podać jakiś program i najlepiej jak naprawić tego save.

A tak właściwie to co je psuje??

A z tą kartą jeszcze popróbuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karte musisz "wpiac" do wirtualnego slotu. Wybierasz ja w XMB, naciskasz trojkat i wybierasz "Assign slot".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, karta już działa ^^

Tylko mi powiedzcie jeszcze co psuje savy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×