Skocz do zawartości
Pips

Zastępcze gg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, istnieje coś co współpracuje z gg w przeglądarce XMB konsoli, mam już linuxa zainstalowanego ale tam wifi nie działa a ethernet będę mieć dopiero jutro, znalazłem jakieś strony co wysyłają do kogoś ale dana osoba odpisać nie może a mi chodzi aby działało to w dwie strony, z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Web GG działa z przeglądarki w linuksie napewno, ale nie wiem jak to będzie z tym na konsoli sam tego jeszcze nie próbowałem robić.

A zapomniał bym wchodzisz przez gówną strone gg i jakoś powinieneś to znaleź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma czegoś takiego Ale fajnie by było gdyby dali. Ale zdaje mi się że chyba na pewno GG nie ma w USA wiec jakby to wprowadzili to jaki sens by to miało ? Oczywiście mogli by dac chociaż Skype tak jak na PSP ( albo Go!messenger czy coś takiego ). A może jest tylko ja nie wiem ?

Kolega widze o pare sekund szybszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Web GG działa z przeglądarki w linuksie napewno, ale nie wiem jak to będzie z tym na konsoli sam tego jeszcze nie próbowałem robić.

A zapomniał bym wchodzisz przez gówną strone gg i jakoś powinieneś to znaleź.

Linux ma Kadu więc web gg mi na nim nie potrzeba, muszę w xmb mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZE JAK?! Linux na PS3 nei oblusguje WIFI?! I oni licza ze bed ciagnal kabel po mieszkaniu?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZE JAK?! Linux na PS3 nei oblusguje WIFI?! I oni licza ze bed ciagnal kabel po mieszkaniu?!

Zależy, który linux YDL o ile mi wiadomo obsługuje chyba wifi, lecz nie jestem pewien bo nie mam go zainstalowanego.

Żeby nie było offtopu to w przeglądarce w XMB takie webgg raczej ci nie zadziała po przeglądarka ta nie ma odpowiednich wtyczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×