Skocz do zawartości
dobik

MAGAZYNY O GRACH

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też w SS sie zaczytywałem... a raczej mój brat. Ja wtedy obrazki oglądałem Po jakimś czasie jak zacząłem czytać to poczułem ten klimat :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pamiętamy Secret Service i Reset R.I.P Jedyne dwa konkretne pisam jakie wychodziły w Polsce, prekursorem jednak pozostanie na zawsze Top Secret. Aż się łza w oku kręci na samą myśl :/ Teraz pozostało tylko Gry Komputer Świat, jeśli nadal żyja lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Top Secret ,Secret Service ok ale ta szmira Reset?Dobra o gustach się nie rozmawia.

Forum traktuje o konsolach a te pisma były stricte PC-towe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w < 50tyś. mieście i jak wszedłem do "centrum prasowego" po PSX Extreme to babeczka zapytała: "Jak?" Chciałem ze złości odpowiedzieć "srak" ale się powstrzymałem. nigdzie tego nie namierzyłem... :/ Mam jeszcze parę kiosków do obskoczenia, a jak nie to kupie w Gdyni i jeśli będzie ok to zaprenumeruję. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w < 50tyś. mieście i jak wszedłem do "centrum prasowego" po PSX Extreme to babeczka zapytała: "Jak?" Chciałem ze złości odpowiedzieć "srak" ale się powstrzymałem. nigdzie tego nie namierzyłem... :/ Mam jeszcze parę kiosków do obskoczenia, a jak nie to kupie w Gdyni i jeśli będzie ok to zaprenumeruję. Pozdro

Ja PSE kupilem na luzie w Rumii. Jak cos to wbijaj, masz niedaleko ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja PSE kupilem na luzie w Rumii. Jak cos to wbijaj, masz niedaleko ;P

Hehe, dzieki jak nie znajde w Wejherowie to sie bujne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem N+. Wydaje się lepsze od PSe. Polecam lekturę "martwych pikseli". Jak przeczytałem tekst "Gra nie wyszła, dlatego że (tutaj bzdury co zawsze firmy nam wciskają). Wg. mnie poprostu ktoś przestał brać narkotyki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja regularnie czytam CD Action (od kwietnia 2005), a PSX Extreme zacząłem czytać od miesiąca. Obecnie czekam na nowy numer tego drugiego, gdyż pismo bardzo mi się spodobało. Dzisiaj wychodzi nowe CDA, tak więc niedługo wybiorę się do kiosku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam w 100% PSX...jak nie masz co robić to kup neo plus...czasami mają ciekawe recenzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy wychodzi najnowsze PSe

18 kwietnia czyli w piątek idealnie na weekend :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NEO +

Gazeta z kilkoma fajnymi felietonami. Jednak jej rzetelność czasami bije o pomstę do Sami Wiecie Kogo. Humor jakiś drętwy i jakby wymuszony (są wyjątki!). Recenzje pomimo że zwięzłe często są miałkie.

PSX Extreme

Duzo zapowiedzi, recenzji i publicystyki. Dobry kontakt z czytelnikami. Nie zbyt częste błędy merytoryczne. Liczne materiały ekskluzywne (preview najnowszej gry zorganizowany jedynie dla VIPów- Extreme tam jest). Zróżnicowany humor (od głupkowatego aż po naprawdę na poziomie).

Co kto lubi. Przez pewien czas kupowałem oba pisma. Potem jednak stwierdziłem że wolę Extreme i z NEO + się rozstałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 kwietnia czyli w piątek idealnie na weekend :D

To dlaczego nic nie pisze na ich oficjalnej stronie? :/

A co do tego ktora gazetka jest lepsza... preferuje PE. Neo+ kupilem jeden raz. Nie chodzi o to, ze bylem zawiedziony, uczucia mam mieszane. Z jednej strony maja kilka informacji ktorych w PE jeszcze nie bylo, jednak widzialem rowniez recenzje gry o ktorej w PE czytalem 2 miechy temu.

EDIT A przepraszam, nie czytalem forum PE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na stronie jeszcze nowego PSXE nie widze....jest juz nowy numer bo juz sam nie wiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest juz nowy numer,ja sobie w odłożyłem w kiosku u babci:P Musze po niego przyjsc tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia czemu na ich stronie nie ma zadnej informacjii o nowym numerze PSXE ! A tak wogle to w jaki dzien miesiaca to wychodzi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cd-action, ale teraz zamierzam wziasc prenumerate PSXextreme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie zastanawia czemu na ich stronie nie ma zadnej informacjii o nowym numerze PSXE ! A tak wogle to w jaki dzien miesiaca to wychodzi ??

Z tego co wiem to wychodzi 15.Tylko w tym miesiącu i w następnym Psx wychodzi 19.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki a przy okazji PSXe 129 jest b.dobry fajne zapowiedzi 'soczyste' recenzje a jeszcze w tym numerze sa zajefajne recenzje np. rsv2 dark sektor czy gran turismo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×