Skocz do zawartości
MichuV12

Jak naprawic pada z PS2?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzsiaj grajac w PS2 (misja w GT4) ze zlosci rzucilem padem o ziemie. Wylecial przycisk L2. Wiec jak emocje juz opadly, rozkrecilem go i poskladalem. Ale teraz galki analogowe swiruja, tzn np w GT, caly czas jest gaz i hamulec na maxa, a L1 i R1 tez szaleja. Mozna to skalibrowac jakos, czy po prostu pad jest do wyrzucenia'? W srodku nic sie nie urwalo (bo nie grzechotalo po "upadku") wiec mam jeszcze cien nadziei, ze bedzie dzialac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega miał ten sam problem. W serwisie powiedzieli mu, że może pada wyrzucić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trafil na leniwych serwisantow. Moj pad wlasnie zostal naprawiony hehehe, wystarczylo go dobrze zlozyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To trafil na leniwych serwisantow. Moj pad wlasnie zostal naprawiony hehehe, wystarczylo go dobrze zlozyc.

To miałeś dużo szczęścia Dobrze, że nie popsuło się na amen. Na przyszłość radzę Ci uważać na sprzęt i panować nad emocjami. Szkoda kasy i zdrowia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się mój Cordless RumblePad 2 zepsuł i najgorsze, że jest jeszcze na gwarancji a ja zgubiłem paragon Jest tak, że prawa gałka jest jakby cały czas przesunięta w dół. Kalibracja naprawiła to w pewnym stopniu ale nie zupełnie. Dziwne jest to, że pad nie był uderzony i nie spadł mi nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To miałeś dużo szczęścia Dobrze, że nie popsuło się na amen. Na przyszłość radzę Ci uważać na sprzęt i panować nad emocjami. Szkoda kasy i zdrowia

pieniedzy zdrowia i PODLOGI w kazdym razie mialem pada od ps2 na ktorym gral zawsze moj kumpel, tak naparzal w r2 ze wlecialo do srodka ale to sie zdarzylo co najmniej nascie razy i za kazdym razem sam musialem naprawiac, gdy pierwszy raz sie spsul, zanioslem do serwisu gdzie kupilem ps2 czyli w media to gostek mnie wysmial i powiedzial zebym poszedl sie leczyc powiedzialem tylko "nie interesuj sie ch... ale fakt trza dobrze sklecic i powinien smigac, dodam ze moj pad byl w kolorze rozowym... kicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce robić oftoppa więc pytam - czy mogę gałki od XBOXa lub X360 załatwić gałki i przymocować je do pada od PS2? Będą pasować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×