Skocz do zawartości
PonurakPS3

PS3 Oddałem Do Serwisu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj oddałem swoje PS3 do Serwisu. Najpierw byłem podbić gwarancję w miejscu zakupu (Centrum Sony Rzeszów), następnie skierowali mnie do Sanserwisu na ul.Krzyżanowskiego w Rzeszowie. Pewna Dośc młoda Pani spisała wszystko min. (Light Of Dead) czyli migająca dioda, Zwalniające raz na jakis czas gry oraz Strasznie trzaskający plastik.... (ostatnie z tych problemów występują raz na jakiś czas, i raczej się ich nie dopatrzą, ale są zapisane!). Mam nadzieję ze wymienią na nową ponieważ usterek jest wiele. A jak nie to napewno jakoś ją porysają (uszkodzą wizualnie) i będe domagał się nowej, ponieważ znając serwisy ta będzie w stanie tragicznym. Więc jezeli wróci do mnie z jakimikolwiek ryskami, to jako klient mam prawo dostac nową?? Gdyby co to nieprzyjmuję. Ale dmuchać na zimne, mam nadzieję że od razu będzie nowa. Jeżeli mieliście już potyczki (problemy) z wymianami na nowe bardzo proszę abyście je opisali... (Nieodsyłajcie mnie do innych tematów, ponieważ ten problem poruszany nie był). Czekam teraz 10 dni ( I Święta mam do dupy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki i podobne tematy byly. poszukaj.

w kazdym badz razie lepiej idz do rzecznika

konsumenta. temat do zamkniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe Święta masz do dupy?? powinieneś się porozumieć z rodziną, zjeść 10 jaj z buraczkami, obalić święconkę, opykać ciotkę z Afryki w chińczyka, zintegrować się z rodziną która pewnie już zapomniała że jesteś (od kiedy masz PS3)...

A temat był!! Był i szeroko się w nim opisywałem nt Rzecznika Praw Konsumenta, co jak i kiedy!!

Narazie do RzPK nie masz co iść, czemu? Bo serwis Ci jazdy nei robi, więc z czym pójdziesz?... powiesz że konsole do serwisu dałeś?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnikiem wymienia na nowa w ciagu tygodnia ,tak ze nie panikuj tylko czekaj na telefon z serwisu za tydzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szukajka działa - sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×