Skocz do zawartości
Samfisher

pytanie od "nowego"

Rekomendowane odpowiedzi

witam

zapisałem sie do waszego forum, ponieważ kilka dni temu padła mi konsola ... miałem xboxa 360 i dopadło go 3 Ring of death , ja jedmnak musze mieć jakis sprzet do grania a że miałem juz i "szaraka " i PS2 zastanawiam sie czy nie przyszła kolej na pS3 , , na konsolach gram od około 10 lat , jednym z moich wymogów jest to zeby mozna było grac online . W zewiązku z tym mam do forumowiczów kilka pytań :

1. Czy łatwo jest podłaczyc konsolę do netu (mam łacze chello 2 MB i rmodem Arris CM 450 B )

2. Czy granie w sieci jest darmowe ( w xbox live musiałem płacic abonament )

3. Czy gra duzo ludzi w sieci , i czu jest tez sporo polaków ?

4. Jak jest z komunikacja w czasie gry online z przeciwnikiem? ( w xbox jest headset i mozna z przeciwnikiem normalnie rozmawiac )

5. Jak wyglada grafika w PS3 w porównaniu do xboxa 360 , chodzi mi głównie o te najważniejsze tytuły np. PES2008 ?

6 . czy zanim sie zacznie grac w sieci , trzeba sie zarejestrowac i załozyc swoj profil ?

7. Wiem ze jest taki jakby sklep internetowy " ps store" coś takiego , co tam mozna sciągac za darmo ( dema , zdjęcia itp. ) ?

Ptrosze o pomoc bo sie cały czas gryze z myślami co kupic czy koilejnego xboxa czy też PS 3

dzięki , pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

zapisałem sie do waszego forum, ponieważ kilka dni temu padła mi konsola ... miałem xboxa 360 i dopadło go 3 Ring of death , ja jedmnak musze mieć jakis sprzet do grania a że miałem juz i "szaraka " i PS2 zastanawiam sie czy nie przyszła kolej na pS3 , , na konsolach gram od około 10 lat , jednym z moich wymogów jest to zeby mozna było grac online . W zewiązku z tym mam do forumowiczów kilka pytań :

1. Czy łatwo jest podłaczyc konsolę do netu (mam łacze chello 2 MB i rmodem Arris CM 450 B )

2. Czy granie w sieci jest darmowe ( w xbox live musiałem płacic abonament )

3. Czy gra duzo ludzi w sieci , i czu jest tez sporo polaków ?

4. Jak jest z komunikacja w czasie gry online z przeciwnikiem? ( w xbox jest headset i mozna z przeciwnikiem normalnie rozmawiac )

5. Jak wyglada grafika w PS3 w porównaniu do xboxa 360 , chodzi mi głównie o te najważniejsze tytuły np. PES2008 ?

6 . czy zanim sie zacznie grac w sieci , trzeba sie zarejestrowac i załozyc swoj profil ?

7. Wiem ze jest taki jakby sklep internetowy " ps store" coś takiego , co tam mozna sciągac za darmo ( dema , zdjęcia itp. ) ?

Ptrosze o pomoc bo sie cały czas gryze z myślami co kupic czy koilejnego xboxa czy też PS 3

dzięki , pozdrawiam

1. Tak. Poprzez kabel ethernet albo wifi np livebox neostrady)

2. Tak

3. Na puste serwery raczej nie trafisz, co do ilości znajomych to zależy od ciebie u mnie zawsze jest grupka wieczorem która pyka w CoD4. Podpowiedźto forum pomoże ci szybko znaleźć kumpli

4.To zależy dużo od gry ale w większośći gier obsługiwany jest headset (sam używam jak chyba większość)

5. Na multiplatformowych tytułach potrafi być gorsza a też czasami lepsza. Np burnout paradise lepiej chodzi i wygląda na PS3.

6. Zarejestrować się trzeba owszem ale to tylko podanie danych i wpisanie adresu swojego mailowego. 5 minut roboty.

7. Wszystko co jest za darmo Filmiki z gier, trailery, dema , czasami dodatki do różnych gier są za free zwiastuny filmów itd. Co więcej nie masz limitu na ściągnięte dane jak w X360.

Wybór należy do ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak już zjadłeś zęby na XBox i całym tym bałaganem, miałeś już PS2... zainwestuj w PS3!

Awaryjność w stosunku do XBox jest mniejsza, masz bardziej multimedialną platformę, niedługo wyjdą tytuły wydawane tylko na PS3 które mają swoją historię i klasę! No i... to PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz grac - wez xbox

Chcesz czekac - ps3

@down

juz nie przesadzaj, juz tak zle nie ma z awaryjnoscia.

Ps3 jest dobre, kocham je ...ale kur.. ludzie, czemu ciagle mydla nam oczy jakimis renderowanymi trailerami, wciaz kaza nam czekac, w zeszlym roku jeszcze moglem to przebolec, ps3 bylo nowe, kazdy pierniczyl "zobaczysz za rok" i co widze? .. nic. Nic z tego co warte uwagi nie ukazalo sie, a jezeli jednak jest.. to jest to tytul multiplatformowy. Ciekawe czy ten nastepny z kolei "big bang" bedzie kolejnym cichym pierdem, jak ciecie cen ps3. W psstore nic nie ma, ludzie robia wielkie halo z tego powodu, ze pain zostanie laskawie przeniesiony po 4 miesiacach na pss eu. No przeciez to sa jakies jaja :|

Mam ochote pograc w dobre tytuly, a z tego co widze, to nie pojawia sie wczesniej niz w 2009, wiec nie lepiej kupic xboxa za grosze, nie przejmowac sie jak sie spierniczy i kiedy na ps3 pojawia sie wkoncu tak wyczekiwane przez wszystkich gry.. kupic je?

Chcialem kolege uchronic przed rozczarowaniem, bo poki co poprostu mamy biednie. (zeby bylo jasne, mam ps3, kto mnie zna ten widzi, ze dziennie jestem na psn, nie mam xboxa, to poprostu moje odczucia po 5mcach z playstation 3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcesz grac - wez xbox

Chcesz czekac - ps3

Tia... Chyba czekać aż Xklocek wróci z naprawy ;P

Co do pkt 7. to niestety Psstore jest narazie daleko w tyle za Xboxowym sklepikiem ;P W sumie dałbym te 120 zł za rok zeby na psstore bylo tyle dodatków co na Xboxie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Chcesz grac - wez xbox

Chcesz czekac - ps3

A tam pitolicie :>

Jakoś mam PS3 i na nic nie czekam?

Nakupiłem masę gier i co z tego? Większość i tak leży z braku czasu (znaczy czasu mam masę, z racji pracy jak nie śpię to siedzę przy kompie/konsoli).

Praktycznie to albo sesja w COD4 albo w Burnouta czy w Warhawka. Zamówione pre na GT5P i GTA IV do tego to i te trzeba będzie odłożyć.

Co z tego z xpudło było sporo wcześniej i ma więcej gier? Mam grac po 5 minut w każda? Zresztą ta niby masa gier na xpudle to nabita przez sporą ilość totalnego dziadostwa. Tak niby niektórzy grają 24/h w te tysiące gier, ale jakoś tego nie widać w praktyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdę mówiąc głównym elementem który bedzie miał wpływ na mój wybór , to bedzie chyba jednak awaryjnośc ... te trzy diody masakra , to jest juz mój drugi xbox 360, pierwszego mi zbanowali za granie na piratach w sieci , a ten mi padł . Ja używam konsoli głównie do gry w sieci , w singlu gram bardzo mało dlatego bardzo zalezy mi na rozbudowanym online , no nie stety za bardzo mi nie pomoglisie są opinie i za i przeciw PS3 co na tym forum nie powinno mieć miejsca ale dzięki za szczerośc i za odpowiedzi . Pozdrawiam , dzieki .

Aha i jeszcze jedna sprawa , czy PS3 tez ma jakieś swoje wady które wychodza dopiero podczas grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna wielka wada, brak xmb w grze. Zeby komus odpisac musisz wylaczyc gre.

Ps3 jest b.dobra konsola ale to jeszcze nie jej czas. Bedzie to jednak zakup przyszlosciowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak juz lece to jeszcze jedna sprawa , czy po podłaczeniu do netu mozna sciagnąc jakieś aktualizacje zeby menu było po polsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma naszego jezyka ale moze juz niedlugo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże ludzie, weźcie się za naukę chociaż tego angielskiego... Jesteśmy w UE, mamy 21 wiek, a Polska otwiera się na świat (i tak się wynoszę do Japonii po studiach). Mówicie, że starsi nie umieją, bo to nie te pokolenie. Ale u mnie w klasie licealnej co widzę?

Daję kumplowi na płytce Final Fantasy Advent Children. Na drugi dzień przychodzi i mi mówi, że napisów polskich nie ma i żebym nagrał mu napisy. No to ja mu, że nie mam, bo oglądałem po angielsku, a ten na mnie trzeszczy oczy... To samo było z drugim kumplem, jak mu powiedziałem, że oglądam Anime po japońsku z angielskimi napisami, to ten do mnie, że on się męczy i szuka takich z polskimi... To nie kwestia pokolenia a nastawienia.

Ale żeby nie był to OT.

Sam stawałem przed wyborem, X360, Wii i PS3 w kwietniu. X360 brakiem gier w moim typie (same amerykańskie szmiry) mnie odrzucił od razu. PS3 było za drogie więc wziąłem Wii. Naprawdę świetna konsola, ale w Polsce kompletnie olewana. Dopiero teraz się rozwija, kiedyś gry na nią były droższe niż na PS3. Z czasem japońskie casuale mi się trochę przejadły i zaczeło mi brakować DMC, MGS i FF z PS2 i PSX. PS3 staniało (akurat za tydzień miała być promocja PS3 60GB Starter Pack za 1999zł w centrach Sony). Szybko sprzedałem Wii i wziąłem PS3. Jestem w niebo wzięty i za nic nie oddałbym tej konsoli. A już na pewno nie za X360. Zastanawiam się nad Wii do zestawu

PS. Już niedługo trafi w moje ręce PSP Slim, to dopiero będzie jazda! Remote Play: ON

PS2. Gdybym brał Xboxa, musiałby to być Elite, bo dysk w Premium to jakaś kpina. Musiałby mieć wi-fi bo ja w domu przez taki net się łączę. Musiałby mieć wyjście HDMI. Do tego miałbym tylko kilka gier do zagrania, których nie mam na PS3 (Bioshock, Lost Oddysey, Blue Dragon, reszta to w większości wołowina...). Do tego gdyby jeden raz mi się zepsuł to bym to przebolał, następnym razem bym go jeszcze dobił młotkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ehh, na wszystkie te pytania na forum padła już odpowiedź. Temat nieregulaminowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×