Skocz do zawartości
M Pejn

Złote Suchary I Krakersy Im. Homera Simpsona

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że "ps3site bash" już jest zaliczany do gatunków wymarłych, postanowiłem założyć bardziej użytkowniko-przyjazną wersję tego tematu. Żeby nic tutaj nie wymarło, wszyscy mogą wrzucać swoje kandydatury do Suchara Miesiąca (przyznawany za najgłupszą wypowiedź/czyn) lub Krakersa Miesiąca (przyznawany za najśmieszniejszą wypowiedź/czyn). Oczywiście, kontrola musi być. Obserwowany gatunek musi być na terytorium naszego wspaniałego forum no i... nie wrzucajcie tekstów typu "HUEHUEHUE gościu napisał KUPA ale rzal!".

Walki między forumowiczami (czyli kandydowanie posta kolegi obok na Suchara) jest mile widziane i wręcz wskazane. Chyba, że to będzie moje. To wtedy jak Was znajdę...! To... no... coś zrobię... minusa może wstawię...

Ci, którzy jeszcze mi nie wstawili minusa i nie zamknęli karty z tym, jakże świetnym tematem, proszę o przejrzenie tej skromnej kandydatury, ocenę i wstawianie swoich.

Wybieranie Suchara i Krakersa Miesiąca odbędzie się albo przez system ziuri (ang. "jury") albo poprzez system plusów, czyli "kto ma najwięcej, ten bierze wszystko". Takowe Sucharki i Krakersiki będą wstawiane tutaj.

Na pierwszy ogień ja coś dam, no bo jak to tak...

Pamiętacie awarię PSN? Taaak, przez szmat czasu nie mogliśmy grać po sieci, ściągać dem i DLC. Wszyscy robiliśmy tea-bagi w singlach. Cóż, ktoś tutaj chciał złożyć Sony pozew, i starać się o bardzo hojne odszkodowanie...

Witajcie.

Jako, że nie jestem tu aktywnym forumowiczem pozwolę siebie przedstawić.

Nazywam się Gracjan i jestem z okolic Jeleniej Góry w woj. dolnośląskim.

Jak zapewne każdego z Was irytuje sprawa włamu do systemów Sony.

Oczywiście cenię sobie tą platformę ale nie toleruję takiego niedbalstwa

od takich gigantów rynkowych jak Sony w stosunku do nas - klientów.

Ja jak i zapewne wielu z Was ma w serwisie PSN swoje PRYWATNE DANE OSOBOWE,

których nie życzymy sobie aby ktokolwiek je udostępniał bez naszej zgody a już

przede wszystkim nie zabezpieczył się dość przed wykradzeniem tychże danych.

NIE WSPOMNĘ TU JUŻ O KARTACH KREDYTOWYCH, które większość z Was także

pewnie posiada. Ja posiadam i jestem całą sytuacją mocno oburzony.

Sony po włamaniu nie raczyło nikogo poinformować o zaszłym zdarzeniu aby użytkownicy

mogli zawczasu zareagować i zabezpieczyć swój majątek w postaci karty kredytowej.

Wg. Sony włam miał miejsce pomiędzy 17 a 19 kwietnia. Pierwszy komunikat od Sony

dostaliśmy dopiero 29 kwietnia 2011 02:28.

Jako, że wielu z Was ma pewnie swój biznes bądź też zwykłą pracę na etacie nie możemy pozwolić

sobie na narażanie naszego domowego portfela tylko dla tego, że Sony się odpowiednio nie

zabezpieczyło!.

Do sedna:

Szukam osób, które wejdą ze mną na drogę sądową przeciwko Sony o odszkodowanie z

tytułu nieodpowiedniego zabezpieczenia naszych danych osobowych jak i ich wycieku.

Proszę więc o wysyłanie przez osoby chętne na mój adres mailowy chęć uczestniczenia

w pozwie zbiorowym.

Prawdopodobnie WY nie musicie uczestniczyć w rozprawie i ja Was będę reprezentował.

Kwota o którą chcemy rościć to 500.000zł dla każdego poszkodowanego.

Proszę więc o wysłanie swoich zgłoszeń na: mlm@interklub.pl

Dalsze kroki wyjaśnimy telefonicznie.

Oczywiście w grę wchodzą tylko osoby pełnoletnie.

pozdrawiam,

Gracjan D.

A więc come on! Trzeba ożywić w końcu to forum! Cały czas będzie siedzieli w dziale "Batllefield". Ruchy, szukać mi tu sucharów! Bo jak nie...

P.S: Nie, nie możecie wstawiać śmiesznych nicków...

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

ta jasne

bo ktokolwiek ma czas na czytanie tego i wstawianie do tego tematu czegokolwiek

daj sobie spokój bo to nie ma żadnego sensu

EDIT: i w ogóle co ma z tym wspólnego Homer Simpson weź mi wytłumacz bo nie rozumiem

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

ta jasne

bo ktokolwiek ma czas na czytanie tego i wstawianie do tego tematu czegokolwiek

daj sobie spokój bo to nie ma żadnego sensu

Chciałem zobaczyć ile dzieciaczków wlepi mi minusów. Tak przy okazji, zapraszam do dalszego minusowania.

P.S: Co do Homera, spójrz na mój nick i pomyśl 10 razy.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×