Skocz do zawartości
Amer

Brak netu - karta sieciowa kaput

Rekomendowane odpowiedzi

heja,

odpalam dziś swojego Pleja po kilku dniach przerwy, a tu niemiła niespodzianka: PS3 nie widzi kabla sieciowego. Uszkodzona karta sieciowa? Pewnie tak, szkoda tylko że zupełnie bez przyczyny.

I tu prośba: sprawdzcie prosze przy swoich PS3-kach jak zachowuje sie zielona dioda przy złączu ethernetowym podczas pracy PS3. Swieci non stop? Zapala się i gaśnie? Wczesniej jakoś nie miałem okazji by zwracać na to uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, wyglada więc na to że u mnie faktycznie padła (zapala się tylko na chwilkę przy odpalaniu Plejki, a później zero reakcji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też cały czas miga podczas połączenia z netem. Ja też miałem raz taki przypadek. Nie widział neta w ogóle. Dzień później wszystko działało mi dobrze i działa do dziś. Może to tylko jakiś problem z połączeniem, a nie karta sieciowa konsoli. Musisz poczekać dzień lub dwa, zrestartować modem(połączenie) albo najlepiej sprawdzić na innym połączeniu( np. u kumpla) żeby się upewnić, że to właśnie karta padła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpinam X360 do tego samego kabla i śmiga ładnie, więc to chyba jednak zgon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś odłączyć konsole od zasilania ( aka wyciągnąć kabel ) i potrzymać ją tak z 10 minut? Może wtedy uda się zresetować modem i coś zaskoczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie sprawdzam - dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo. Wyskakiwał error, że nie ma połączenia albo coś, a w tym czasie na PC net działał bez problemu... Na drugi dzień było już ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×