Skocz do zawartości
Emir

Rainbow Six Vegas 2

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie jeszcze zastanawiam ale postanowilem ze nie bede zadnych gier kupowal (oprocz GTA4 i Batllefield BC)

mozecie napisac jakie bronie sa w multi i czy tam sie robi wlasne klasy w Multi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Małe pytanko, wyszedł już jakiś patch? I przy okazji, są jeszcze jakieś zauważalne problemy z multi?

Tak wyszedł. Jest jeden dośc poważny (strasznie wkurzajacy ) bład ale w grze. Czasem jest tak że w pewnym momencie gdy sie odradzasz slychac do konca danej gry strzały non stop. Tak jakby ktoś stał gdzies w budynku i mial nieskonczoną amunicje i strzelał caly czas. Jest to bardzo ale to bardzo wkurzajace. Szczegolnie gdy rozmawia sie przez HS i jak jeszcze boli głowa to ma sie ochote rzucic padem o sciane ( ja tak mialem )

ja sie jeszcze zastanawiam ale postanowilem ze nie bede zadnych gier kupowal (oprocz GTA4 i Batllefield BC)

mozecie napisac jakie bronie sa w multi i czy tam sie robi wlasne klasy w Multi??

Wszystkich broni ci nie wymienie bo jest ich sporo ( bardzo sporo ). Ale klasy możesz robic. Jak w CoD4, mozesz sobie wziąć jaka chcesz bron. Chyba że źle zrozumialem pojęcie klasy. Wytlumacz o co ci chodzi bardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: Robisz własne klasy, broni mnóstwo. Ta gra dla mnie przebiła już Call of Duty 4! Mapami, urozmaiceniami (np. "klejenie" się do ścian), tym że jest lista serverów i wiele fajnych modów. A przedewszystkim - realizmem! Polecam tą grę każdemu, kto nie przepada tylko za bieganiem z karabinem i napieprzaniem.

EDIT: O... ArczX był szybszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

custom class tak jak w cod4

np ustawiam sobie pierwsza bron, pistolet, granaty, perki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
custom class tak jak w cod4

np ustawiam sobie pierwsza bron, pistolet, granaty, perki

Nie ma perków ale reszta tak + wygląd postaci ( nawet twarz swoją można wrzucić )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A przedewszystkim - realizmem! Polecam tą grę każdemu, kto nie przepada tylko za bieganiem z karabinem i napieprzaniem.

EDIT: O... ArczX był szybszy

wypowiem się na podstawie jedynki (która za bardzo od dwójki pod względem założeń rozgrywki nie różni). Ta gra właśnie polega w dużym stopniu na bieganiu i ciągłym strzelaniu. Prawie całe poziomy przechodzi się tak, że dochodzi do drzwi, kamera pod nimi, zaznaczyć cele, wchodzimy, robimy jatkę i biegniemy do kolejnych drzwi, gdzie czynności powtarzamy Ale miodnie jest, nie da się ukryć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... Ta gra właśnie polega w dużym stopniu na bieganiu i ciągłym strzelaniu. Prawie całe poziomy przechodzi się tak, że dochodzi do drzwi, kamera pod nimi, zaznaczyć cele, wchodzimy, robimy jatkę i biegniemy do kolejnych drzwi, gdzie czynności powtarzamy ...

Ja mówię o multi A szczególnie o mapie Oil Rafinerry (mod Attack and Defend) Ja z moim zgranym klanem zagraniczniaków robimy se takie mini skradanki Co wychodzi bardzo nice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra przychodzie mi w piątek juz nie moge sie doczekac szczegolnie licze na multi w tej grze (małe pytanko ) czy jest lepszy od tego z coda 4???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy co porownywac.. graficznie raczej nie... merytorycznie - hehehe... nie mam zamiaru rozpetac tutaj jakiejsc burzy, ale dla mnie to COD4 jest dobry a R6V2 - bardzo dobry. Oczywiscie nie ma rozy bez kolcow i czasem rainbow potrafi konkretnie rozloscic, ale pomijajac drobne problemy (generalnie zwiazane z frajerstwem, ktore biega z shootgun-ami i zamiata pol planszy przy jednym wystrzale - na szczescie mozna wprowadzic ograniczenia co do uzadzen dopuszczonych do rozgrywki) moge napisac - ze skradanka/strzelanka marzen!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...ale pomijajac drobne problemy (generalnie zwiazane z frajerstwem, ktore biega z shootgun-ami i zamiata pol planszy przy jednym wystrzale...

pozdrawiam

O to to! Leci taki noob z Shotem i Sru! Nie ma cie, a on po drugiej stronie korytarza był... A co do CoD4... Ja już swojego sprzedaję Wolę R6V2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto kupic te gierke? wciaga tak jak COD4 i graficznie tez powala? czy przecietniak z niej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej niż przeciętniak a nie wciąga jak CoD4 Ja sobie pogrywam wieczorkami z Reflectem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
warto kupic te gierke? wciaga tak jak COD4 i graficznie tez powala? czy przecietniak z niej?

To czy warto zależy tylko od Ciebie. Jeżeli lubisz trochę bardziej taktyczniejsze FPS'y to polecam R6V2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak zrobić by moja twarz była w grze jako bohatera? robie przez kamerke zdjęcia z przodu i profilu i nie wiem co dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlanie sciagnalem nowy zestaw map i update 1.3 - gra sie jeszcze lepiej niz przedtem (nowy tryb jest swietny, teraz przyklejajac sie do sciany/przeszkody trzeba sie wychylic, zeby cos zobaczyc - przedtem kamera oddalala sie znacznie i mozna bylo obserwowac okolice nie wychylajac glowy). Niestety nieprzyjemny poglos wystrzelonego pocisku ktory tak denerwowal pozostal nie zmieniony... od czasu do czasy dzwiek sie zacina i slychac jednostajny lomot az do konca rogrywki.

pozdrawiam

P.S.

Jak by ktos mial ochote zagrac w zgranym SKLADZIE to zapraszam na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

można przechodzić misje w dwoje.? tak jak w rfom.?

że ekran jest podzielony na dwa i się razem przechodzi gre;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupiĆ tą grę.

Może mi ktoś powiedzieć czu dużo osób gra w multi jeszcze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez zamierzam kupic ta gre -lowie okazje na allegro

Mam pytanie czy to prawda ze jest opcja coop online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kogoś kto już to przeszedł i może pomóc. A mianowicie... Jak przejść moment z helikopterem ? Nawet gdy wale w niego wielkimi seriami z najlepszych maszyn to on i tak się utrzymuje a potem zaczyna wywalać rakietami które zabijają na miejscu, co zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do kogoś kto już to przeszedł i może pomóc. A mianowicie... Jak przejść moment z helikopterem ? Nawet gdy wale w niego wielkimi seriami z najlepszych maszyn to on i tak się utrzymuje a potem zaczyna wywalać rakietami które zabijają na miejscu, co zrobić ?

Od tego jest dział pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu zajmuje gameplay? Ile jest misji i czy na prawdę jest taka lipna? Zamierzam kupić tą grę ale zastanawialem się jeszcze nad fracture. Która lepsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile czasu zajmuje gameplay? Ile jest misji i czy na prawdę jest taka lipna? Zamierzam kupić tą grę ale zastanawialem się jeszcze nad fracture. Która lepsza?

Vegas 2 jest super, przynajmniej mi bardzo się podoba :) A co-op jest świetny, daje dużo radochy. Kampania starcza na długo, a jest jeszcze multi (raczej słabe). Jak chcesz to możemy się za coś zamienić albo mogę ci go sprzedać. Pisz jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. gierke mam juz jakis czas (wymienilem za assasina i jestem zadowolony z tego powodu :) ) i powiem ze jest niezla. nie wiem jak daleko jestem ale chyba zaczynam act 5 takze troche juz przeszedelm. warto kupic naprawde w 1 czesc nie gralem ale ta gierka jest fajna.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kampania starcza na długo, a jest jeszcze multi (raczej słabe)

Kampanie nie jest wcale dluga (mysle ze okolo 5-8h) a multi jest najlepsze na swiecie!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krotkie pytanko czy akcja z helikopterem to ostatnia scena w grze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×