Skocz do zawartości
Emir

Rainbow Six Vegas 2

Rekomendowane odpowiedzi

gra przyjdzie mi za tydzien ktoś moze juz ma te gre? i grał w multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój egzemplarz dostane w tym tyg. Mam pare pytań. Czy jest CooP Kariera ? A może niech ktoś recke napiszę ? Czy jest opcja taka jak w X360 miało miejsce w 1 części tej gry że robiło się sobie zdjęcie i twarz naszej postaci była naszą twarzą ? Ciekawi mnie ta opcja Fajnie że będą lvl trochę inne niż w R6V. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest co-op na dwie osoby (split screen z kumplem lub online) w trybie story. gierka rozcarowuje troche wykonaniem, kiepska grafika no i potrafi nieraz porządnie chrupnąć (przy wiekszych zadymach czy zadymionym pomieszceniu). mniej biegania po kasynach, misje w dzień według mnie na minus, 3-4 razy pojawiła sie sytuacja że chłopki nie za bardzo mieli ochote za mną iść i pomagałtylko restart chekpointa. widać ze gra nie dopracowana. System nabijania doświadczenia i odblokowywania broni jest całkiem przyjemny tylko jak np taki marksman i close quarters nabija sie dosyć hmm... elastycznie to assault jest dosyćciezki do nabijania (chyba tylko zabijanie granatem potrafi dośc szybko nabić level) Gra jest mimo wszystko grywalna tak jak poprzednia część, tylko na obecnym poziomie gier (np porownujac do call of duty 4) jest niedzisiejsza i wprowadzono zbyt mało zmian. jak troche pomęcze singla to chetnie pogram z kimś online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość grania ( tak jak w Army of Two albo w Warhawk'u ) na split-screenie ONLINE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w dniu premiery (dla singla) Nie wiem co mnie podkusiło, wlazłem do sklepu i kupiłem... W jedynkę grałem tylko 10 min (demo) Tyle dałem rady wytrzymałem przy tym gniocie. Postanowiłem jednak zaufać (sic!) Ubisoft i sprawdzić Las Vegas 2. Po 10 minutach z grą wiedziałem, że upadłem na głowę i chciałem oddać grę do sklepu.

Grafika! Totalna kicha! Po załadowaniu się gry, przez 15 sec doczytywane są tekstury. Tektury broni wołają o pomstę do nieba. Tragedia, zero detali, brzydotą wali na kilometr. Krajobrazy to też tandeta. Efekty eksplozji porażka. Jest pare w miarę ładnych momentów gdy kamera jest za plecami antyterrorysty, ale to chyba wszystko. Jeśli porównamy twarz np. w Uncharted czy HS, to taką samą zobaczymy również w R6, ale za 5 lat. Ubisoft się nie popisał (jak ma to zwyczaj robić) i wydał tandetną grę, bazującą na świetniej serii. Gdzie ten świetny R6, ano skończył się na 3. Oba Las Vegas to porażka...

Jedna, jedyna animacja (charakterystyczny dość łądnie i naturalnie animowany ruch gościa) przy otwieraniu i czyszczeniu pomieszczenia, jedna!

Inteligencja kolegów miejscami zerowo o_O z drugiej strony inteligencja przeciwników poniżej zera. Wystarczy cały czas wysyłać swoich dwóch ziomków iksem do przodu, a sami wyczyszczą całą planszę. My nic nie musimy robić bez względu na poziom trudności, wystarczy, że będziemy się trzymać na odpowiednią odległość z tyłu. Misja ukończona... gdzie te godziny siedzenia, planowania i myślenia, litości!

Nudne monotonne misje, nic ciekawego się nie dzieje, cały czas to samo...

Myślałem, że po chłodnym przyjęciu jedynki, Ubisoft weźmie sobie do serca wszelkie uwagi, ale oni za nic mieli sobie opinię i wypuścili gniota. Mam nadzieję, że Las Vegas 3 nigdy nie powstanie. Albo wrócą do korzeni, albo niech sobie dadzą spokój i zostawią świetnego Reven Shield w spokoju...

Ubisoft moim zdaniem, jako firma już się wypaliła, miała kilka dobrych tytułów, ale od dawna nie zachwycają. Proszę tylko nie pisać o AC, bo ta grą też nie jest wysokich lotów...

Porównując takiego CoD4, który na długi czas pozostanie wzorem, jak należy pisać shootery pod PS3, do R6, ten drugi się chowa głęboko pod dywan. I dobrze, bo ostatnio za dużo gniotów wychodzi, może ludzie nauczą się robić gry.

Dlaczego wciąż gram? Bo kupiłem... zmuszę się do przejścia jej całej, żeby mieć nauczkę na przyszłość, aby 5x pomyśleć przed kupieniem czegoś, a potem oddam za 4pak browara.

Dla fanów serii, można długo polemizować, niech kupią i sami się przekonają, że szkoda kasy. Za połowę ceny może dałoby radę. Dla fanów serii (ja) którzy wymagają więcej, mówią adijos. Dla pozostałych fanów strzelanek, mówię nie, odpalcie sobie lepiej 5 raz coda4...

Aż strach pomyśleć ile jeszcza R6 mają zamiar wydać... Ubisoft zacznijcie robić porządne gry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem w dniu premiery (dla singla) Nie wiem co mnie podkusiło, wlazłem do sklepu i kupiłem... W jedynkę grałem tylko 10 min (demo) Tyle dałem rady wytrzymałem przy tym gniocie. Postanowiłem jednak zaufać (sic!) Ubisoft i sprawdzić Las Vegas 2. Po 10 minutach z grą wiedziałem, że upadłem na głowę i chciałem oddać grę do sklepu.

Grafika! Totalna kicha! Po załadowaniu się gry, przez 15 sec doczytywane są tekstury. Tektury broni wołają o pomstę do nieba. Tragedia, zero detali, brzydotą wali na kilometr. Krajobrazy to też tandeta. Efekty eksplozji porażka. Jest pare w miarę ładnych momentów gdy kamera jest za plecami antyterrorysty, ale to chyba wszystko. Jeśli porównamy twarz np. w Uncharted czy HS, to taką samą zobaczymy również w R6, ale za 5 lat. Ubisoft się nie popisał (jak ma to zwyczaj robić) i wydał tandetną grę, bazującą na świetniej serii. Gdzie ten świetny R6, ano skończył się na 3. Oba Las Vegas to porażka...

Jedna, jedyna animacja (charakterystyczny dość łądnie i naturalnie animowany ruch gościa) przy otwieraniu i czyszczeniu pomieszczenia, jedna!

Inteligencja kolegów miejscami zerowo o_O z drugiej strony inteligencja przeciwników poniżej zera. Wystarczy cały czas wysyłać swoich dwóch ziomków iksem do przodu, a sami wyczyszczą całą planszę. My nic nie musimy robić bez względu na poziom trudności, wystarczy, że będziemy się trzymać na odpowiednią odległość z tyłu. Misja ukończona... gdzie te godziny siedzenia, planowania i myślenia, litości!

Nudne monotonne misje, nic ciekawego się nie dzieje, cały czas to samo...

Myślałem, że po chłodnym przyjęciu jedynki, Ubisoft weźmie sobie do serca wszelkie uwagi, ale oni za nic mieli sobie opinię i wypuścili gniota. Mam nadzieję, że Las Vegas 3 nigdy nie powstanie. Albo wrócą do korzeni, albo niech sobie dadzą spokój i zostawią świetnego Reven Shield w spokoju...

Ubisoft moim zdaniem, jako firma już się wypaliła, miała kilka dobrych tytułów, ale od dawna nie zachwycają. Proszę tylko nie pisać o AC, bo ta grą też nie jest wysokich lotów...

Porównując takiego CoD4, który na długi czas pozostanie wzorem, jak należy pisać shootery pod PS3, do R6, ten drugi się chowa głęboko pod dywan. I dobrze, bo ostatnio za dużo gniotów wychodzi, może ludzie nauczą się robić gry.

Dlaczego wciąż gram? Bo kupiłem... zmuszę się do przejścia jej całej, żeby mieć nauczkę na przyszłość, aby 5x pomyśleć przed kupieniem czegoś, a potem oddam za 4pak browara.

Dla fanów serii, można długo polemizować, niech kupią i sami się przekonają, że szkoda kasy. Za połowę ceny może dałoby radę. Dla fanów serii (ja) którzy wymagają więcej, mówią adijos. Dla pozostałych fanów strzelanek, mówię nie, odpalcie sobie lepiej 5 raz coda4...

Aż strach pomyśleć ile jeszcza R6 mają zamiar wydać... Ubisoft zacznijcie robić porządne gry!

Śmię wątpić. Ghost Recony AW oba były świetne. W R6V2 tylko grafa jest lipna ale nie na tyle żeby od razu płakać. A o CoD4 lepiej nie będę się wypowiadał. Powiem tylko że R6 jest bardziej wyszukany i finezyjny. Ubisoft to nadal świetna firma. Nie moja wina, że w R6 nie można kampić ze snajperką lub latać jak głupi z P90 i nabijać 20 fragów na życie. Przykro mi.

PS. Jakie chłodne przyjęcie jesdynki???? To był straszny hicior i grafę miał fajną wtedy. Odniósł wielki sukces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem, ale jak czytałem, to są podobno problemy z trybem multi i trzeba czekać na patcha, na który przyjdzie nam trochę poczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie grałem, ale jak czytałem, to są podobno problemy z trybem multi i trzeba czekać na patcha, na który przyjdzie nam trochę poczekać

ech...kolejna gra z problemami w muliplayerze Na X360 pewnie wszystko chodzi idealnie. Mam nadzieję, że Ubisoft nie oleje sprawy jak KONAMI, które od pół roku nie może wydać patcha do PES2008...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnei gra jest naprawde grywalna ale kiepsko wykonana, tak jak napisał D4Ru73K po załadowaniu levelu tekstury wczytują sie jeszcze około 15 sekund co mnie osobiście bardzo denerwuje, grafika tak jak w pierwszej części czyli na obecne standardy strasznie słaba, wykonanie broni tragiczne ( kilka tych samych broni co w call of duty 4 wiec mozna sobie porównać). Za to fajnie wygląda sama postać (wisząc na linie, przyklejając sie do ściany, wchodząc po drabinie)

Gra sie i tak bardzo przyjemnie ale ciągle w głowie mam taką myśl że za "mission packa" dałem 250 zł

jeśli chodzi o online to dołączenie do jakiejś gry jest prawie niemożliwe za to samemu tworząc hosta nie zauwazylem zadnych problemow, tylko czasem długo sie czeka na innych graczy. przynajmniej jak na razie poniewaz online gralem tylko okolo 2 godzin, na razie przechodze singla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma grę i nie ma żadnych problemów z graniem. Ma NAT1. Normalnie gra na multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde powoli zaczynam wątpic w ten tytuł No ale każdy ma swój gust i wiadomo wszystkie zdania będą różnorodne. No ale przekonam się i dam znac. Niektórzy wiedzą że ja jestem pozytywnie nastawiony wiec tytuł nie może okazac się kaszaną Graficznie wydaję mi się lepsza po screenach,trailerach. Aha i niech mi ktoś powie czy można zrobic sobie zdjęcie PS3 Eye'm i miec jako twarz naszego rainbov'a ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde powoli zaczynam wątpic w ten tytuł

Ja powoli wątpiłem w pierwszą odsłonę... kupiłem pograłem... Olałem kiczkowatą grafę i pokochałem grę! Więc będzie git! Już niedlugo zamawiam swoją kopię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.

Podobo da sie sciagnac 2 nowe ( street ) mapy do R6V2. Oto instrukcja

http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/1...16/m/7761076246

Moze mi ktos mniej wiecej wytlumaczyc ? Bo jakos nie moge go zrozumiec. Jakis kod gdzies trzeba wpisac ? Co, gdzie, jak ?

Co do pierwszej mapy to nie jestem pewien na razie oco chodzi ale przy nastepnym uruchomieniu coś pokombinuje a co do drugiej to wystarczy wejść z menu w opcje extras, później comcast gift i tam wpisać hasło Comcast Faster i nowa mapa odblokowana. Sam juz ją mam

Można też na starcie odblokowac karabin MTAR-21. wystarczy w menu trzymać R1 i wklepać na padzie: dół, dół, góra, góra, kwadrat, kółko, kwadrat, kółko, trójkąt, góra, góra, trójkąt

Zresztą wszystko jest tutaj http://cheats.ign.com/ob2/068/142/14220054.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D4Ru73K!! To w takim razie za zgrzewe bro moge sie wymienic a swoja droga tez sie masakrycznie zawiodlem, jedynka jeszcze jako tako do przejscia ale 2 to kupa przez duze K, nie jestem w stanie docenic nic w tej grze no moze poza tytulem, ehh Ubisoft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż przeszedłem sobie jedynkę na PC, fajna, ale nie przekonała mnie do kupna dwójki i to jeszcze na konsolę za 200zł. Wciąż czekam na Bad Company..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj swoją kopię... Gra jest boska! Pomimo tego że grałem 10 minut to już się zakochałem! Nie mogę się doczekać grania coop-split-screen i online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz ochote zagrac online? Zapraszam na 21.30 codziennie. Gramy stalym teamem - mozesz sie podlaczyc (zdaje sie ze mam Ciebie na liscie PSN, wiec nie bedzie problemu)

pozdrawiam i do wieczora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz ochote zagrac online? Zapraszam na 21.30 codziennie. Gramy stalym teamem - mozesz sie podlaczyc (zdaje sie ze mam Ciebie na liscie PSN, wiec nie bedzie problemu)

pozdrawiam i do wieczora

Masz mnie na liście Tylko że będę musiał troszkę podtrenować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sciemniaj z tym trenowaniem, tylko trenuj z nami :-) heheheh - tak na serio to co prawda mamy drobne doswiadczenie, ale nie znaczy ze masz grac przeciwko nam ;-) Jak juz bedziesz to wskoczysz do teamu i zagramy Polska vs Reszta Swiata .

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie sciemniaj z tym trenowaniem, tylko trenuj z nami :-) heheheh - tak na serio to co prawda mamy drobne doswiadczenie, ale nie znaczy ze masz grac przeciwko nam ;-) Jak juz bedziesz to wskoczysz do teamu i zagramy Polska vs Reszta Swiata .

pozdrawiam

Nono tylko że grałem dopiero 5 minut kolejne 5 i będę pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem gre przed weekendem i jestem obecnie w 6 akcie. Mi sie podoba, nie powiem ze tytul miazdzy, ale na pewno gra sie przyjemnie. Np. podoba mi sie bardziej niz Splinter Cell: Double Agent. Gra bardzo przypomina pierwsza czesc, ale wprowadzono kilka milych akcentow, ktore na pewno uatrakcyjniaja rozgrywke. Jezeli ktos lubi tego typu klimaty to polecam. I w przeciwienstwie do pierwszej czesci jest tu bardzo malo kasyn Ot taki zjadacz czasu przed kolejnym hitem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko, wyszedł już jakiś patch? I przy okazji, są jeszcze jakieś zauważalne problemy z multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Małe pytanko, wyszedł już jakiś patch? I przy okazji, są jeszcze jakieś zauważalne problemy z multi?

Co do patcha nie wiem... jak pierwszy raz odpaliłem grę nie zwracałem na nic uwagi (bo akurat z niemiec wróciłem). Co do multi - To działa świetnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×