Skocz do zawartości
Hynta

Sklep Ps3Site

Rekomendowane odpowiedzi

Zakladam nowy temat, bo juz moja cierpliwosc zostala wystawiona na najwieksza probe.Mianowicie zero, kontaktu, odzewu juz od ponad miesiaca.Numer GG wiecznie nieaktywny, zero numeru telefonu zeby sie z kims skontaktowac.Strona jak i realizacja zamowien archaiczna.Chce usunac moje zamowienie, nie moge, chce usunac w cholere moje konto, nie moge, czy to jest jakis zart ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietaj jedno i kieruj sie ta zasada bo ja tak robie - ile dasz tyle wezmiesz ... nie wiem czy ja zaufalbym w przypadku zakupu u nich 1 kg cukru a co dopiero gry za nie male pieniadze ... btw tam sie nie kupuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madry polak po szkodzie, bylo to zamowienie przed premierowe z opcja zaplaty przy odbiorze przesylki, nie martwie sie jakos zbytnio, tylko nie chce aby kurier nie potrzebnie latal z moja przesylka, ktorej i tak nie odbiore.Widac nie zalezy im na opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakladam nowy temat, bo juz moja cierpliwosc zostala wystawiona na najwieksza probe.Mianowicie zero, kontaktu, odzewu juz od ponad miesiaca.Numer GG wiecznie nieaktywny, zero numeru telefonu zeby sie z kims skontaktowac.Strona jak i realizacja zamowien archaiczna.Chce usunac moje zamowienie, nie moge, chce usunac w cholere moje konto, nie moge, czy to jest jakis zart ?

Pamiętaj tylko, że forum, a sklep to są dwie zupełnie inne rzeczy....

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj tylko, że forum, a sklep to są dwie zupełnie inne rzeczy....

I tego się trzymajmy :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×