Skocz do zawartości
Ziele

Rozwiazanie Problemu Cross Game Chat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jak już wiadomo nie otrzymamy Cross game chat na ps3 ale jest opcja która już przetestowalem i sprawdza sie w 100% jeśli chcecie pograć np w Bfbc2 i rozmawiać na raz w 12 osób żaden problem. Co potrzebujemy? A wiec: zwykle słuchawki komputerowe z mikrofonem team speaka na pc albo laptopie oraz specjalny kabel który kosztuje np w uk 3£ nie wiem jak w Pl ale rozwiazanie banalne. Kabel ten ma jedno wyjście na słuchawki i dwa wejścia na głośniki czyli słuchawki

podlaczamy do tego kabla a mikrofon do pc lub laptopa następnie 2 końcówki tego kabla podlaczamy do pc i do tv i w ten sposób będziemy mieli jednocześnie głos z team

speaka i z ps3 przez tv. Tutaj podaje linka do kabla żebyście wiedzieli jak wyglada http://item.mobileweb.ebay.co.uk/viewitem?itemId=360351065655

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łatwiej po prostu Skype odpalić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zrobisz żebyś miał głos z ps3 i ts w sluchawkach razem ?

Możesz sobie Skype odpalic obojętnie co ale tutaj chodzi o kabel i głos 2w1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk PS3 sobie będzie leciał z głośników, a do kompa mogę podłączyć słuchawki i (tak jak w przypadku headsetu) mieć w uchu tylko jedną? Poza tym, myślisz, że to wygodnie mieć dźwięki z gry i rozmowy na raz w jednych słuchawkach? Osobiście nie sądzę, by było to wygodne, ale jak kto woli...

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ty ale ja wole mieć głos w sluchawkach z ps3 i ts ale to każdy zrobi jak uważa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, myślisz, że to wygodnie mieć dźwięki z gry i rozmowy na raz w jednych słuchawkach? Osobiście nie sądzę, by było to wygodne, ale jak kto woli...

Bardzo wygodnie i nie widze w tym zadnego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię tak z HS od Sony...bluetooth w kompie, odpalony skype, słuchawka na uchu (rozmowa z kumplami), a z głośników leci dźwięk z PS3.

Ogólnie kiedyś jak jeszcze grałem nałogowo w CSa to robiło się tak (do innych celów wprawdzie), że jedną małą słuchawkę do ucha, a na całość głowy normalne duże słuchawki. Grając np DM albo AIM mapy gdzie dźwięk nie był super potrzebny z małej słuchawki muza z empetróki, a dźwięk z gry z dużych słuchawek...Mnie wkurza tylko to, że muszę mieć do tego odpalonego kompa, który się grzeje i jest głośniejszy od konsoli...za tą ciszę uwielbiam grać na konsoli, bo mój piec jak się spoci to i wiatr niezły robi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wygodnie i nie widze w tym zadnego problemu

No bardzo wygodnie. W efekcie nie słyszysz ani dźwięków z gry, ani głosu znajomych (albo słyszysz tylko po trochu), jeśli jest wielu rozmówców. No chyba, że jakieś dobre słuchawki, ale mimo wszystko ja jakoś sobie nie wyobrażam... Może czas spróbować tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moich 5.1 podczas gry w BF'a nie narzekalem ani razu. Slyszalem doslownie wszystko,ale duzo zalezy od jakosci sprzetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię tak z HS od Sony...bluetooth w kompie

jak podpiąłem hs noki do pc, to mikrofon jest znacznie cichszy niz na ps3, to normalne? czy miedzy soniaczem podpiętym do pc i ps3 nie ma różnicy w nadawaniu?

a co do cross game chatu to żadne rozwiązanie, bo cross game to chat między dwoma i więcej graczami grającymi w różne gry, wątpię by wszyscy znajomi odpalając ps3 logowali się do ts, bo może ktoś będzie chciał w danej chwili z nimi pogadać... można to też rozwiązać po prostu dzwoniąc do kogoś, zreszta CRC nie jest niezbędne lecz przydatne,

twoja propozycja sprawdzi się w bc2, ale skierowana jest raczej do klanów niż szarych użytkowników (co grają zwykle w 1 party), zaś w bf3 już nie będzie potrzebna, bo tam będą z miejsca różne kanały rozmów,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiadomsc jest skierowana do klanow i przyjaciół którzy chcą zagrać sobie wspólnie w jednym zespole ;) co do bf3 to skąd wiesz ze bedzie inaczej ?? Z tego co wiem to bedzie rozmowa głosową tak jak do tej pory w bfbc2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi o to czy ze Skype czy z ts tylko zeby mieć głós i czat w sluchawkach tak jak np na Pcta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiadomsc jest skierowana do klanow i przyjaciół którzy chcą zagrać sobie wspólnie w jednym zespole ;) co do bf3 to skąd wiesz ze bedzie inaczej ?? Z tego co wiem to bedzie rozmowa głosową tak jak do tej pory w bfbc2

- Naturalnie jak na BF przystało działa system "papier, kamień, nożyce", każdy pojazd i każda bron ma swoja kontrę, balans jest ważną rzeczą dla DICE.

- Jest nowy system broni który wymaga współpracy piechoty z innymi pojazdami. Co to dokładnie oznacza na razie twórcy nie chcą nam zdradzić

- Są też bronie jak G3A3 które można odblokować tylko grając w CO-OP.

- Javelin ma dwa tryby strzelania, co może się zmienić po becie

- Commander w czołgu nie steruje ani działkiem ani czołgiem. Ma inna bardzo ważna role. Jaką? Twórcy na razie nie zdradzają

- Nie ma juz stacjonarnych MG, dzięki dwójnogowi gracz może postawić swoja broń gdzie chce.

- Nie ma żadnych karabinów snajperskich z 50.cal - ponieważ nie dało się ich tak zbalansować żeby zachować uczucie strzelanie z takiej "armaty" a jednocześnie nie przesadzić z jej siłą.

- Little Birds ( UAV z BC2 ) ma karabin i system rakiet , tak jak w BC2.

- Samoloty mogą zawsze startować - Lotnisko/pas startowy będzie zatem niezniszczalne.

- Można zastrzelić pilota samolotu/heli gdy ten nim lata.

- Zmienili "flasha" z lunety snajpera po alphie ( czas po którym flash się pojawia jak kampimy ) nie powiedzieli czy na krócej czy dłużej co oznacza że po becie może się to znowu zmienić

- Zawalająca się sciana może zabić, gra zalicza ci to jako normalnego fraga (inaczej niż w trailerze)

- EXP za MCONy będzie większy w becie.

- Tryb -"przewaga w powietrzu"(??) z BF:1943 nie będzie w grze, przynajmniej nie zaraz po wyjściu gry.

- Voice-CHAT jest dla CAŁEGO teamu a nie tylko dla SQUADU. Można zmieniać kanały i dzięki temu można samemu sobie wybrać odpowiedni kanał rozmowy.

http://ps3liga.pl/home/view/31

wiesz pewne to jak 12h kampania czy 720p obraz na konsolach, ale tez nic nie stoi na przeszkodzie, w innych grach masz voice chat na cala ekipe (kz3,moh, pewnie cod'y) więc w bf3 dodajesz do tego prosty skrypt automatycznie mutujący/demutujący wszystkich graczy spoza twojego party i po sprawie, banalnie proste, tylko dice wie dlaczego czegos takiego nie wprowadzili w bc2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info teraz to do bf3 kabel nie potrzebny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×