Skocz do zawartości
lansalot

Filmy przez USB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ostatnio uznalem ze zamiast co chwila wypalac sobie plytki z filmami w dvixie to moge je przerzucac sobie na mojego datatravellera i z niego ogladac. Wszystko w teorii wydawalo sie genialne ale niestety kiedy przyszlo co do czego i podpialem pendrive z filmem do pleja to okazalo sie ze jest jedna wielka breja. Nie wiem dlaczego ale konsola nie widzi na pendrajwie filmow. Niewazne czy sa w katalogach czy nie. Sprawdzalem rowniez rozne formaty filmow. Czy ktos z was wie moze co trzeba zrobic zeby taki pendrive z filmem spokojnie sobie smigal na konsoli? Nie chce mi sie wypalac kolejnych plyt

Z gory dzieki za pomoc.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz system plików na pendrive? jeśli masz NTFS to nie zobaczy, jesli FAT32 i nadal nie widzi... to kiszka, w sumie nie wiem co to może być o ile wszystko wstawiasz do odpowiednio nazwanych folderów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok juz ogarnalem sam wiec temat do wywalenia

Mógł byś napisać co zrobiłeś bo mam podobny problem i miałem nadzieje że przeczytam tu rozwiązanie. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie okazalo sie ze jestem niezlym noobem i po prostu wystarczylo nacisnac trojkat na usb device i wybrac display all ot cale genialne rozwiazanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogolnie okazalo sie ze jestem niezlym noobem i po prostu wystarczylo nacisnac trojkat na usb device i wybrac display all ot cale genialne rozwiazanie

Hahaha dzięki robiłem to samo co ty ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ten problem kiedyś. Ciekaw jestem czemu tak zrobili, bo i muzyka i zdjęcia także wymagają takiej operacji. Jedynym przypadkiem, gdy od razu wyświetlały się zdjęcia to jak włożyłem kartę pamięci prosto z aparatu, ale jak już nagrałem tapety i wsadziłem do tego samego folderu na tej samej karcie pamięci nic nie było i należało wejść przez Display All...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×