Skocz do zawartości
Natsu

Boks

Walka tysiąclecia  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra w walce tysiąclecia?

    • Mayweather
      10
    • Pacquiao
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Tu mamy kraj świężą cebulą płynący i nikogo nie interesują jakieś pseudo ppv, każdy sobie jakoś poradzi :biggrin:

Edytowane przez robotyk
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ludzie zartowalem, wyjdzie z tego streama bo zaczyna lagowac ... :DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój link nie chce się załadować. Walka z linku @bansaia, leci z opóźnieniem. Także twój najlepszy, jakość też żyleta :).

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu mamy kraj świężą cebulą płynący i nikogo nie interesują jakieś pseudo ppv, każdy sobie jakoś poradzi :biggrin:

 

Chyba jednak sobie mało kto poradził... Polsat komuś ładnie posmarował, praktycznie zero streama z walki w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak sobie mało kto poradził... Polsat komuś ładnie posmarował, praktycznie zero streama z walki w sieci.

Co? Slucham? :D Ja mialem chyba ze 3 streamy nie lagujace, obejrzalem bez problemow :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak sobie mało kto poradził... Polsat komuś ładnie posmarował, praktycznie zero streama z walki w sieci.

Na sopcascie ani jednego laga :p i jakość prawie hd :) trzeba umieć szukać po prostu ;)

Szpilka wygrał zasłużenie, więc Adamek na emeryturę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodżi , mama gotowała góralskie zydzenie wyszło bokiem Szpulka wygrał to!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto szuka streama nie bladzi, tez bez ani 1 laga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weeb.tv padł, soccer-live.pl padł, to samo drhtv. Dopiero link DeXa zadziałał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w statusie piacha siedzialy dwa linki ktore nie przycinaly, jakosc gorsza niz w moim linku ale nie przycinalo :)

 

ps.odpaliles najpopularniejsze streamy, nic dziwnego ze padly :biggrin: skoro serwery sony potrafia pasc to dlaczego streamy by nie mogly? :D

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stolarz to przecież mistrz blokowania, czego się spodziewaliście? Teraz można się śmiać z frajerów którzy zapłacili za oglądanie tej farsy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w statusie piacha siedzialy dwa linki ktore nie przycinaly, jakosc gorsza niz w moim linku ale nie przycinalo :)

 

ps.odpaliles najpopularniejsze streamy, nic dziwnego ze padly :biggrin: skoro serwery sony potrafia pasc to dlaczego streamy by nie mogly? :biggrin:

 

Chyba podobnie jak Adamek za stary już jestem ;) Poza tym od długiego już czasu wojujemy z kolegami przy "czystej" więc umysł miał prawo obrać swoją drogę ;D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie znalazłem transmisje na sopcascie i było bez lagów i w niezłej jakości . Więc dało się  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stolarz to przecież mistrz blokowania, czego się spodziewaliście? Teraz można się śmiać z frajerów którzy zapłacili za oglądanie tej farsy :biggrin:

Szacunku trochę. Chciałem to zapłaciłem, wolę zapłacić i mieć jakość HD i nie żydzić o linki gdzie się tylko da :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stolarz to przecież mistrz blokowania, czego się spodziewaliście? Teraz można się śmiać z frajerów którzy zapłacili za oglądanie tej farsy :biggrin:

Typowy Janusz Boksu, Gala była dobra a jak na polskie standardy nawet bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gala... raczej marketingowa papka polsatu. Dziwne, że w Polsce można oglądać za darmo UFC, walki o pasy mistrzowskie, a za takie gówno ludzie płacą. Ale póki znajdą się tacy którzy zapłacą, to stolarz będzie doił. Walka wieczoru to cyrk, jak Andrzej kończył karierę to chociaż poinformowali wcześniej, że walka pokazowa ;)

Pamiętam Adamek - Kliczko było na RTL za darmo, a u nas PPV. Tak jestem januszem i cebulakiem, ale przynajmniej nie jestem jeleniem do dojenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie wydaję mi się żeby Adamek tą walką zakończył karierę. Pewnie dostanie jeszcze jakąś pokazową walkę w stylu Gołoty. Za wiele zrobił dla polskiego boksu aby karierę kończyć porażką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gala... raczej marketingowa papka polsatu. Dziwne, że w Polsce można oglądać za darmo UFC, walki o pasy mistrzowskie, a za takie gówno ludzie płacą. Ale póki znajdą się tacy którzy zapłacą, to stolarz będzie doił. Walka wieczoru to cyrk, jak Andrzej kończył karierę to chociaż poinformowali wcześniej, że walka pokazowa ;)

Pamiętam Adamek - Kliczko było na RTL za darmo, a u nas PPV. Tak jestem januszem i cebulakiem, ale przynajmniej nie jestem jeleniem do dojenia :)

A może się łaskawie ode mnie kolego odpie!#$sz? Trenuję boks, interesuję się nim, więc chciałem i zapłaciłem, a ciebie powinno to gówno obchodzić. Żal ci dupę ściska, że ktoś wydał hajs i miał walkę, a ty musiałeś szukać w internecie streamów?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×