Skocz do zawartości
Rahnar

Warhammer 40K Space Marine

Rekomendowane odpowiedzi

to ja chyba nie kumam

o co chodzi w boostowaniu??

myślałem że się umawiamy na granie online żeby się pobawić przy okazji nabijając level :)

a boostowanie ??

najlepiej niech ktoś napisze żebym jakiejś lipy nie zrobił :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boostowanie to umawianie się żeby zrobić jakieś trofeum. Nie wiem co tutaj dokładnie trzeba robić, ale ogólnie chodzi o to, że cała grupa pracuje na to aby każdy zrobił dany puchar.

Np. jak trzeba zabić kogoś 10 razy pod rząd to się podkładasz tyle razy ile trzeba i czekasz na swoją kolej.

To tak w skrócie :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx juz mi inny kolega wytłumaczył na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boost w grze Warhammer 40k Space Marine polega na :

Punkty wpadają również na prywatnej grze, i właśnie tam polecam grać

Game Type: Seize Ground/Opanowanie terenu

Map: Manufactorum

Respawn Time: 0s

Time Limit: 15 albo 30min(Polecam 15 albo 30min ponieważ granie ponad 30min bardzo nudzi osobę zabijaną i odechciewa się grać)

Jeśli chodzi o zwykłe zabijanie, to wystarczy że osoba zabijająca stanie pod respem zabijanego

Jeśli chodzi o Killstreaki :

Killstreak polega na 3 zabójstwach i 1 śmierci

1.Osoba zabijająca zajmuję punkt przy respie wroga(to ten po zabijającego lewej stronie)

2. W czasie przejmowania punktu, zabijany powinien biec w stronę osoby boostującej i dać się zabić

3.Po przejęciu punktu, osoba zabijająca leci pod resp zabijanego i zabija go 1 albo 2 razy(jeśli podczas zajmowania punktu zabił 1/2, to na respie zabija 2/1, tak aby łącznie zabił go 3 razy)

4.Po 3 killach zabijany 1 zabija osobę boostującą

5.Po zabiciu osoby boostującej, osoba zabijana biegnie do punktu, który zajęła osoba boostująca i czeka aż boostujący się odrodzi i go znowu zabije 3 razy

I tak w kółko :

Boostujący: Zająć punkt, zabić,zabić,zabić, dać się zabić, zabić,zabić,zabić, dać się zabić... itd

Zabijany: dać się zabić, dać się zabić,dać się zabić,zabić, dać się zabić,dać się zabić,dać się zabić,zabić.. itd

Mój post z 1 strony

Edytowane przez ExVitallin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zabiłem 10173 przeciwników

Wkurzę się jeśli po zabiciu 40 000 trofeum nie wpadnie!

Edytowane przez ExVitallin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to dziś się melduję na ustawkę myślę że może mi się uda być już od 18

ExVitallin_PL powiedz mi gdzie się sprawdza ilość zabitych przeciwników

tak wstępnie wydaje mi się że ten trofik to chyba najlepiej online przy trybie przetrwania robić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie online go robię

W tym trybie z falami

Zakładam prywatną grę

Ustawiam sobie latacza z mieczem i tnę wszystkich :biggrin:

1 Arena jest najlepsza do tego.Możesz wyciągnąć do 1100zabójstw

Po skończonej grze wyświetla ile zabiłeś orków,a ja z włączonym kalkulatorem siedzę i dodaje.To jedyny sposób...

Typek na PSNProfiles podsunął mi ten pomysł,bo wcześniej w singlu zabijałem,ale lepiej online zabijać

Not nearly as difficult, or as big of a grind as it seems to be. I hope this goes without saying, but you should really do this trophy last. The best way to get this trophy is through the online menu and then Exterminatus Private. Pick the Assault class Marine. Make sure your Marine is equipped with the following:

Chainsword

Impenetrable

Swordsman's Zeal

The map to choose would be Kalkys Facility Escape - Arena 1. Just do arena 1. Once you finish the first 5 waves, kill yourself. Do not quit. Make sure you die. From the death screen, you can either vote to retry or hit button-circle.png to leave the game.

Now, once you start, just wail in on everything that moves. You will lose your armor pretty fast, but don't worry. Swordsman's Zeal will keep your health regenerating fast enough to keep you alive. Try to make sure to kill as many ranged Orcs as you can as fast as you can. They can make things a bit more difficult.

To get an extra 200 kills out of each run, when you must capture the checkpoint(s), don't go to the point until 15 seconds before the timer runs out. Once it does, as long as your stay within the radius, you will go into overtime and still be able to capture the point. In the one instance where there are two checkpoints to capture, capture the first checkpoint right away. You can then wait for the last 15 seconds before going to the second point.

One run will yield you around 800 (if you don't do the checkpoint trick) to 1,000 (if you do the checkpoint trick) for every 15 minute run or so.

Good luck!!!

Edytowane przez ExVitallin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WPADŁO!!! zabiłem 40 000 przeciwników! :banana:

Dobrze,że to Warhammer 40,000,a nie 400,000 xDD

Edytowane przez ExVitallin_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo 4,000,000 :D

To by był hardkor :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co ktoś będzie /?? teoretycznie mógłbym zaczynać gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że jak nie wykupiłem online passa (mam gre z plusa) to nie ma szans na kupienie bo już nie ma tego w store ??

ewentualnie kupienie wersji pudełkowej wchodzi tylko w grę ??edit: już nie wazne znalazłem na swojej liście pobierania uffff

Edytowane przez Dejf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy byłby ktoś jeszcze chętny do pogrania multi? Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na PSN - nick: Yellow_Frog83

Edytowane przez LordMongo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szukam chętnych ludzi do wbicia trofików z DLC.

Mój PSN ID bujaczes

Edytowane przez mbroberto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak jest z multi?? Leci do mnie nówka sztuka ale podobno nie działają podobno onlinepassy, takie info mam od sklepu ultima.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak jest z multi?? Leci do mnie nówka sztuka ale podobno nie działają podobno onlinepassy, takie info mam od sklepu ultima.

Multi działa w najlepsze i trochę ludzi gra, ale... Jeśli się nie mylę, kod odblokowuję możliwość awansu na wyższy niż 5 lvl. Bez kodu będziesz biegał maksymalnie z 5 lvl :P. Być może szykują się na zamknięcie serwerów, ale tego to już nie wiem, gdybam sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×