Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, zdecydowanie były trudniejsze. Nie ma najtrudniejszego, czyli 50 level online.

Wygrać te parę wyścigów online to będzie drobnostka, szczególnie dla tych co w lidze uczestniczą.

Jedyną nowością są w sumie trofea związane z DRS, KERS, SC i Co-opem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, trofeum ''Blue Flag'' napisało Ci się dwa razy. :)

Edytowane przez Patricko
Poprawione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko jak zwykle na posterunku, wielkie dzięki za ten opis, jeszce parę dni... i bedziemy się ścigać.

Mi jeszcze zostało 9 poziomów online do 50 i wygrać sezon w Expert i będzie platyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem oficjalne ikonki pucharków :)

Troszkę upiększone tylko w stosunku do 2010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pucharku Completionist to się nie zgodzę. Na Nurburgringu nie zmieściłem się w czasie na brąz (pierwsze kółko. Inne scenariusze zrobione), a trofik mi wpadł. Czyli moim zdaniem nie trzeba mieć nawet brązu :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pucharku Completionist to się nie zgodzę. Na Nurburgringu nie zmieściłem się w czasie na brąz (pierwsze kółko. Inne scenariusze zrobione), a trofik mi wpadł. Czyli moim zdaniem nie trzeba mieć nawet brązu :confused:

Poprawione :) Fakt, nie trzeba robić nawet brązu, żeby zdobyć pucharek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego trofeum One the Bounce. Wygrałem 9 wyścigów pod rząd, a ono dalej nie wpadło... Na pewno nie trzeba zająć pierwszego miejsca w kwalifikacjach i w wyścigu?

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba, ale możliwe, że jak zmienisz ustawienia przed wyścigiem podczas sezonu to nie zalicza.

Nie przypatrywałem się temu, bo nigdy nie zmieniam już nic w trakcie sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie trzeba będzie jeszcze raz w nowym sezonie i w nowym teamie. Tym razem nic nie będę zmieniał (wcześniej kombinowałem z trakcją).

Jeśli teraz się uda napiszę jeśli dalej nie to :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakis maly patencik na trofeum Driver's world champion (hard) :sweat: Bo mi cos ciezko idzie ten poziom pomocy :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patencik taki sam jak w 2010, czyli w jak zaczniesz Q lub Race właczasz sobie asysty, a przed zakończeniem, zjechaniem do boku je wyłączasz. Ponoć działa ale nie sprawdzałem i zalecam kopię save na pena zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli cisne Q wlaczam asysty i przed zjechaniem do boksu wlaczam poziom hard a w wyscigu przed linia mety tez przelaczam na harda ? Jak taki myczek zadziala to bedzie git bo moje czasy na poziomie Hard w Melbourne to 1:35:402 << wiec z takim czasem moge cie w pupcie pocalowac :wub:

Edytowane przez Antekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to trofeum nie jest takie trudne... Kto Ci każe wyłączać trakcję całkowicie? Wystarczy poziom profesjonalny (2 flashback' i, a trakcja na medium).

Nie rozumiem tylko dlaczego ABS jest włączony na profesjonalnym :wacko:

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pucharek "On the Bounce" zalicza nawet jak się wygra 9 wyścigów niekoniecznie w tym samym sezonie. Ja 1 sezon grałem na medium i ostatnie 6 wyścigów na 1 miejscu. Kolejny sezon na hard i 3 pierwsze na 1 miejscu i pucharek wskoczył.

Przeszedłem sezon na hard i mi nie zaliczyło (chyba dlatego, że wyłączyłem abs). Na samą myśl o graniu 3 sezonu rzygać mi się chce już tą grą...

Zaliczy mi na hard jeżeli ustawie gp na 3 okrążenia?

Edytowane przez maks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi zaliczyć. Długość wyścigu nie ma nic do poziomu trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi zaliczyć. Długość wyścigu nie ma nic do poziomu trudności.

Teraz moge już to potwierdzić :thumbsup:

Edytowane przez maks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam dlaczego nie zaliczyło Ci tego sezonu na HARD. Trakcja na medium i wyłączyłeś sobie tylko ABS.

W takim razie będę musiał mieć ABS?! Załamuje mnie ta gra, ale trudno się mówi. Kupiło się i trzeba wbić tą platynkę:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie można nic zmieniać w "gotowcach". Jakakolwiek zmiana powoduje przejście w CUSTOM, a za to jedynie jest pucharek, żeby po prostu wygrać mistrza świata i konstruktorów.

Tylko po co robić to osobno, jak można to machnąć od razu na HARD. Ja póki gry nie znałem to grałem na CUSTOM, ale teraz jadę na HARD bo na LEGEND to gra nie jest tego warta.

Ale kiedy to przejadę to nie wiem...póki co jak tylko widzę pudełko od tej gry na półce to aż mnie mdli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierszy wyscig w Melbourne na Hard przejechany na 1 miesje NARESZCZIE :pardon: Juz troche ogarniam te biegi : ) Musze wbic tego trofa bo do platynki brakuje tylko ten trof, 35 online i test driver !! :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34.pngIt's the Driver not the Car bronze.png

Wygraj mistrzostwa świata kierowców w dwóch zespołach w trybie kariery lub kooperacji.

UWAGA: Pucharek jest łączony, czyli można ukończyć karierę raz w singlu, a potem w co-opie w innym zespole i pucharek Wam wpadnie, sprawdzone na mnie!

Co do samego pucharki to chyba nie muszę wiele tłumaczyć. Zdobyć mistrza świata w klasyfikacji kierowców w dwóch różnych zespołach.

Zdobyłem mistrzostwo w karierze wiliamsem, a dzis w co-op mclarenem i trofik nie wpadł, więc raczej sie nie łączy chyba że mam zbugowane trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34.png It's the Driver not the Car bronze.png

Wygraj mistrzostwa świata kierowców w dwóch zespołach w trybie kariery lub kooperacji.

UWAGA: Pucharek jest łączony, czyli można ukończyć karierę raz w singlu, a potem w co-opie w innym zespole i pucharek Wam wpadnie, sprawdzone na mnie!

Co do samego pucharki to chyba nie muszę wiele tłumaczyć. Zdobyć mistrza świata w klasyfikacji kierowców w dwóch różnych zespołach.

Zdobyłem mistrzostwo w karierze wiliamsem, a dzis w co-op mclarenem i trofik nie wpadł, więc raczej sie nie łączy chyba że mam zbugowane trofeum.

Mi się właśnie połączył, dlatego napisałem.

Grałem 1 sezon w Force India w singlu, a potem w coopie Lotus-Renault. W obu oczywiście zdobył mistrzostwo świata.

Pucharek wpadł razem z kilkoma innymi, więc możliwe, że coś musiało u Ciebie nie zaskoczyć, albo po prostu ja miałem niesamowitego farta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×