Skocz do zawartości
Fryzur

Nowa konsola iii już zepsuta

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem kupiłem nowiutką konsole PS3 40gb w Saturnie i mam tak albo niestartuje pali sie tylko zielona lampka i zero reakcji i na TV mam "BRAK SYGNAŁU" czasami sie uruchamia ale jak wyłącze to już niewłącze niewiem co jest :/ wydaje sie uszkodzona mam ją 2 dzień ):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet sie nie zastanawiaj, tylko do serwisu. Przy takim nakładzie produkcji trudno o 100% sprawność, a z tego co wiem rzadko takie sytuacje mają miejsce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do serwisu czy do sklepu ?

Przecież jest 14 dni na testowanie jeżeli jest niesprana albo jesteś niezadowolony to można zwrócić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do servisu czy do sklepu ?

Przecież jest 14 dni na testowanie jeżeli jest niesprana albo jesteś niezadowolony to można zwrócić

Nie 14 dni a siedem bez podania przyczyny... idz i sie nie zastanawiaj maja Ci wymienic sztuke za sztuke, masz do tego pelne prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dopiero upłyneły 24 godziny od zakupu więc niepowinni robić problemów tylko niechciał bym żeby niebyło numeru że zabiorą na 14 dni... :/ choć sądze że niepowinni robić problemów .

Zaniose ją tam gdzie zakupiłem....

i powiem że odpoczątku niedziała i już .

Tylko jeszcze sie zastanawiam z grami które dostałem ponieważ rozpakowałem z folii

Troche chamsko przecież to nowiuteńka konsolka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...... rozpakowanymi grami sie nie przejmuj. Ja wlasnie z takimi oddalem swoja konsole do naprawy. Przedewszystkim zadaj nowej konsoli, chociaz moga stwarzac problemy co nie jednokrotnie sie zdarzalo. Walcz o swoje a w razie problemow postrasz ich rzecznikiem praw konsumenta ( ja tak zrobilem i poskutkowalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbijasz do sklepu i bierz nową konsolę od ręki! Nie daj się wkręcić w serwis i czekanie 14 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś sprawdzić w ustawieniach jakie masz włączone połączenie video pomiędzy PS3 = TV? Ja mam np kabel HDMI aby mieć obraz na TV, oczywiście i z automatu leci sygnał dźwiękowy lecz mam amplituner i wolałem PS3 podłączyć do amplitunera przez kabel optyczny!

Czasami jest tak że PS3 nie widzi kabla optycznego i sygnał dźwiękowy leci przez TV (kablem HDMI) a czasami przez TV i amplituner (kablem HDMI i optycznym) ... w tym momencie ustawiam dźwięk na nowo na optykę, restartuję PS3 i lata...

Może u Ciebie po prostu nie ma ustawionego połączenia video? Kumpel miał podobny problem i okazało się że konsola nie miała ustawionego na stałe podłączenia tylko po podłączeniu do TV za pierwszym razem sama sobie ustawiła tryb wyświetlania obrazu...

Każdy mówi 'należy Ci się', 'idź dadzą Ci nową...' aby było tak łatwo jak się mówi!!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak mowia Aki1986 i H@des26 idz i wymien, nawet jakbys powiedzial ze kielbasek na niej nie mozesz smazyc to Ci musza wymienic na nowa OD REKI a jak beda sie szczypali to powiedz ze wszyscy maja wp.... nie no zartuje powiesz ze takie jest Twoje prawo, a tak btw gdzie kupiles??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do sklepu i żądaj nowej. Takie jest Twoje prawo. To klient decyduję, czy chce naprawy czy wymiany na nowy egzemplarz. Jak będą robić problemy to straszysz ich rzecznikiem praw konsumenta, a jak to nic nie da to możesz zawsze się do niego zwrócić o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×