Skocz do zawartości
Emir

Tekken Dark Resurrection

Rekomendowane odpowiedzi

.

Edytowane przez edgorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

moj nick akumatomPL

gg 8003000

wieczorki z tekkenem:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój nick KRZYCH1977 grywam jak mam wolne od pracy czyli co drugi weekend i czasem w tygodniu środa,czwartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj nick WJTKRZA69 Polecam sie szczegolnie poczatkujacym bo sam gram od niedawna Najlepiej po 22-ej codziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłbym z wami ale nie mam karty visa ze mozna kupowac w necie mam tylko zwykla w banku .. wiec sobie chyba nie pogram :/ , jezeli ktos by mogl wystawic aukcje lub jakos wyslac tekkena czy jest jakis sposob to kupie za te 80 zl tak jak na ps store

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój PSN DeviljinPL gram codziennie prze ważnie kolo 16:00 i mam headseta jak coś to moge pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze by Panowie Tak Maly Jakis Turniej Zagrac? z Reszta sie pomysli kto jest Chetny niech napisze kiedy ma czas napewno cos ustalimy ))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turniej to niezły pomysł, gorzej ze zorganizowaniem. Jak by co to ja mogę grać codziennie po godzinie 20.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Problem Jezeli Kogos Zapraszam na swoj Serwer wyskakuje im : An Error Occured . Tak Samo Jezeli ktos mnie zaprosi to wyskakuje mi ten sam błąd . / / Blagam pomozcie co moze byc tego przyczyna ?!! Chcialbym wkoncu normalnie pograc z kumplami .. Czytalem na Necie Mam Ustawione Nat Type 2 , Tak jak Na Angielskich Forach O Tekkenie Pisalo i niby ma byc wszystko Ok .. :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

PSN login: poziomek

zapraszam wszystkich chetnych do walki

p.s. nie wiecie moze od  czego zalezy czy przy nicku jest flaga kraju lub jej nie ma?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u was tez sa takie lagi w tekkenie? przy najwiekszej plynnosci u mnie zawodnik wykonuje cios jakies 0,5 - 1 sekundy pozneij na ekranie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest Możliwość Single Player?

Jasne:) Arcade,Survival,Practice i to wszystko,reszta to Multi+Online oczywiście.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo , moj psnid freezy89 ktos chce pograc zapraszam do znajomych

- no pain , no game

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u was tez sa takie lagi w tekkenie? przy najwiekszej plynnosci u mnie zawodnik wykonuje cios jakies 0,5 - 1 sekundy pozneij na ekranie?

U mnie smiga jak blyskawica ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie smiga jak blyskawica ;]

Też bym tak chciał Po wczorajszej sesji z Tekkenem,w trybie Online po prostu mi się odechciało.Miałem taki pokzaz klatkowania,że jak w pewnym momencie z nerwów,wyjeb...kopałem pada,to odbił się od odkurzacza,następnie od szafki i wylądował koło mojej stopy HeHe.Jednego nie zaprzeczę,że jakośc wykonania Dual Shocka bije na łeb Sixaxisa.Nic się nie stało,nic się nie obluzowało-działa.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też bym tak chciał Po wczorajszej sesji z Tekkenem,w trybie Online po prostu mi się odechciało.Miałem taki pokzaz klatkowania,że jak w pewnym momencie z nerwów,wyjeb...kopałem pada,to odbił się od odkurzacza,następnie od szafki i wylądował koło mojej stopy HeHe.Jednego nie zaprzeczę,że jakośc wykonania Dual Shocka bije na łeb Sixaxisa.Nic się nie stało,nic się nie obluzowało-działa.

Pozdr.

Moze jakis sparing ustawimy? bez kopania padow ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem Za ; ) , kto chce troche poorac to stawiajcie serwer i wysylajcie zapke ;D lub walic na gg 8710521

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem Za ; ) , kto chce troche poorac to stawiajcie serwer i wysylajcie zapke ;D lub walic na gg 8710521 mam full wolnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×