Skocz do zawartości
Pepis

Problem z PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dostałem konsole od brata z irlandii i problem polega na tym , żę :

Robił UPDATE softu ale nie pamięta na jaki niby wszystko ok przebiegło , włożył jakąś gre pograł później zmienił płyte i już płyta się kręciłą ale jej nie widział poprzedniej także. Dostałem ją taką w spadku .

Problem mam taki:

- nie mam ani nigdzie wyjścia HDMI a on wcześniej miał ją tak podłączoną. Czy to prawda, że jeśli konsola była ostatnim razem uruchomiona na kablu HDMI to teraz również taki trzeba podpiąć? Bo ja mam tylko na czincze i przez przejściówkę dołączoną w zestawie na eurozłącze do TV ale na AUX w TV wogóle nie widzi MENU konsoli a brat zapewnia mnie , że konsola działa (MENU sie odpala )

Pytanie brzmi: czy jest coś takiego jak "pamieć konsoli" dot który ostatni kabel był podłaczony (mówie o np rodzaju jak HDMI) i w konsekwencji ma być ponownie podłączona pod HDMI?

Jeśli już uruchomie konsole (zobacze menu) to postaram się zrobić HARD RESET i wgrać z pendriva nowy soft ale póki co licze na waszą pomoc.

ew jest ktoś z wawy kto mógł by mi pomóc ?

dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrestartuj jej ustawienia trzymajac przycisk wlaczenia przez chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było wiele razy - przytrzymaj włącznik kilka sekund, aż konsola piknie, przywrócą się ustawienia fabryczne i wszystko będzie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za laictwo i proszę to docenić a internet mam ograniczony BAJTOWO i proszę bardzo o zrozumienie.

Dla podsumowania:

- podłączam przez euro złącze do TV, ustawiam AUX , włączam z tyłu konsole (zasilanie) i teraz przytrzymuje przycisk do włącznaia (ten który jest obok przycisku do wyjmowania płyt) i przytrzymuje aż konsola piknie ?

Jeśli źle rozumuję to proszę o spokojne wytłumaczenie

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Było wiele razy - przytrzymaj włącznik kilka sekund, aż konsola piknie, przywrócą się ustawienia fabryczne i wszystko będzie grać.

To wiele tłumaczy, szukajka nie gryzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×