Skocz do zawartości
flower

Ekran 3D - Idealny Dodatek Do Ps3?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Już w przyszłym miesiącu Sony wypuści na rynek specjalny ekran 3D dla graczy. Ma on być przede wszystkim tańszy od dużych telewizorów LEDowych czy LCD. Poza tym rozgrywka wieloosobowa z tym monitorem to po prostu bajka! Jeśli byłby za rozsądną cenę w Polsce to kupilibyście go? Czy jednak wolicie duże 40-calowe ekrany?

zapraszam do dyskusji

pozdrawiam

Edytowane przez flower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak nie będzie resa 3 w zestawie... Ja bym to kupił, do bf3 gdyby wspierał 3d :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście prędzej się skuszę na personal 3d viewer. Funkcja split bardzo fajna ale dla mnie całkowicie nie potrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkt bardzo interesujący, ale mała przekątna ekranu (tylko 24") dość mocno zniechęca mnie do zakupu. Czy ten odbiornik będzie dostępny w marketach Media Markt lub RTV EURO AGD ? Będę miał dylemat, bo na wiosnę przyszłego roku planuję zakup nowego telewizora do konsoli.

Edytowane przez Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkt bardzo interesujący, ale mała przekątna ekranu (tylko 24") dość mocno zniechęca mnie do zakupu. Czy ten odbiornik będzie dostępny w marketach Media Markt lub RTV EURO AGD ? Będę miał dylemat, bo na wiosnę przyszłego roku planuję zakup nowego telewizora do konsoli.

To nie telewizor tylko monitor, czyli nie obejrzysz TV na nim. Chyba, że podłączysz jakiś tuner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już w listopadzie bedzie premiera okularków 3d od sony, jedna sztuka na pewno będzie w Warszawie w centrum handlowym przy Jana Pawła II.

Informacja w 100% pewna bo dzwoniłem do Sony poland. Jedynie ceny nie potrafili podać.

Ale kwas, nie przeczytałem pierwszego posta : fuck

Edytowane przez robak123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może już ktoś kupił to "cacko" i podzieli się wrażeniami ?

philips skopiował rozwiązanie sony i już je u nas oferuje w większej skali i ciekawszym designie :);

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo widzę sensu 3d przy tak małej (24') przekątnej Monitora/TV. Jedyne 3d które zrobiło na mnie wrażenie było objazdowe kino Intela, jedyne chyba prawdziwe 3d. Cała reszta, prawie wszystkie kina polskie i część telewizorów jeszcze nie pokazały prawdziwej mocy 3d. W sumie po co wprowadzać coś na najwyższym poziomie, lepiej pomalutku kroczkami zachęcać klienta do nowych zmian.

Gdzieniegdzie można jeszcze spotkać owe kina Intela, zachęcam do zobaczenia w nich pokazu.

Co do Personal 3D Viewer:

"Urządzenie wyposażone jest w dwa ekrany typu OLED o przekątnej 18 mm, które oferują bardzo dobrą jakość obrazu pod względem reprodukcji kolorów. Wyświetlacze dadzą efekt oglądania obrazu o przekątnej 750 cali z odległości 20 metrów w rozdzielczości 720p (HD Ready)"

Uważam, że to będą urządzenia przyszłości, może i nawet zastąpią TV, zobaczymy jak sztucznie będą powodować pracę oka, aby nie uszkodzić wzroku. Jeżeli chodzi o Personal 3D viewer to wydaję mi się że jeszcze jest za słaby patrząc na parametry (HDready...), choć nie testowałem. Bardziej bym oczekiwał produktu - Virtual Cacoon

EDIT: ciekawe jest to, że parę słuchawek w 3D viewer nazywają 5.1. Może się mylę, ale kiedyś 5.1 oznaczało 4 głosniki + subwoofer (5 kanałów pełnopasmowych)

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zostaję przy "zwyłym" 42-calowym LED TV. Choć dużo zależy od przyzwyczajeń - ja grałem w 3D kilka razy i nie byłem jakoś specjalnie zachwycony, a oczy zdecydowanie tęskniły do normalnego telewizora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×