Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

mysliwce to wielka kicha jezli chodzi o niszczenie czolgow etc ogolem pojazdow, wczoraj troche sie wkurzylem bo nie mialem w tygodniu zbytnio czasu zeby odblokowac te rakiety powietrza-ziemia bo gralem max po godzinie na dzien, i caly czas wpadaly jakies ulepszenia a strasznie nie moglem sie doczekac tych rakiet.. wiec wczoraj sie przylozylem i mysliwcem wbilem 9k puntkow na jednej mapie!(rekord) i akurat wpadl jakis bajer i rakiety:D ku mojemu zdziwieniu okazaly sie totalna lipa:( strasznie ciezko jest cos dobrze namierzyc , jest tylko jeden pocisk ktory nie zniszczy czolgu 3 to minimum zeby zniszczyc czolg.. i strasznie dlugo sie przeladowuje;/

p.s dobra rada dla tych co chca szybko odblokowac bajery na mysliwiec na poczatku rudny wywalczyc prowadzenie w powietrzu :D pozniej tylko koleczka robimy nad lotniskiem i nie dajemy wystarowac, niszczymy caly czas samoloty i helikopter/y a zazwyczaj ktos w nich siedzi srednio takim sposobem mam 3-4k puntkow na mysliwiec;) czasami wiecej:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem...grałem dziś partyjkę i pewien gościu wysłał mi wiadomość, ale po rosyjsku i teraz nie wiem czy mnie wyzywa czy co :) W zasadzie to jedno słowo w temacie więc podejrzewam tą niekulturalną wersję ;)

A może byś tak napisał co on tam do Ciebie wysłał? :P Podobna akcja chyba już była w temacie o BC2.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Was tez wkurza support ktory stoi obok was (albo jeszcze "ucieka" przed wami), wy klikacie na nim ten przycisk select - Wasza postac "drze sie" i prosi o amunicje, a gosc was olewa i nie zwraca uwagi?

Wczoraj z 5 min (no moze przesadzilem z czasem) klikalem na jednym gosciu selectem (siedzielismy przez dluga chwile sami na pietrze jakiegos budynku). Zeby zwrocic uwage stawalem mu przed celownikiem, dzgalem nozem i ... nic.

Myslalem ze mnie cholera wezmie.

Ja jak gram supportem to rozrzucam te skrzynki gdzie popadnie (ZAWSZE od razu jak sie zespotuje na czlonku druzyny).

Nie dosc ze pomagam to sam mam za to tysiace (i to nie przesada, bo czesto mam w ciagu jednego meczu ze 4-5 tych beretek za supportowanie) punktow. Ludzie sa dziwni i sam nie wiem czym sie kieruja grajac ta klasa (no chyba ze ten support stosuja tylko do siebie).

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Was tez wkurza support ktory stoi obok was (albo jeszcze "ucieka" przed wami), wy klikacie na nim ten przycisk select - Wasza postac "drze sie" i prosi o amunicje, a gosc was olewa i nie zwraca uwagi?

Wczoraj z 5 min (no moze przesadzilem z czasem) klikalem na jednym gosciu selectem (siedzielismy przez dluga chwile sami na pietrze jakiegos budynku). Zeby zwrocic uwage stawalem mu przed celownikiem, dzgalem nozem i ... nic.

Myslalem ze mnie cholera wezmie.

Ja jak gram supportem to rozrzucam te skrzynki gdzie popadnie (ZAWSZE od razu jak sie zespotuje na czlonku druzyny).

Nie dosc ze pomagam to sam mam za to tysiace (i to nie przesada, bo czesto mam w ciagu jednego meczu ze 4-5 tych beretek za supportowanie) punktow. Ludzie sa dziwni i sam nie wiem czym sie kieruja grajac ta klasa (no chyba ze ten support stosuja tylko do siebie).

Też mam z tym problem. Klikanie selectem nie pomaga. Seria w głowę też czasem nie. Przeważnie staję przed kolesiem zasłaniając mu widok i skaczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do osób co maja zamiar platynować BF3 . Trofeum z CO-OP polegające na dotarciu do garażu bez stracenia życia jest źle przetłumaczone i zbugowane .

Po 1 opis sugeruje że nie możesz dostać dużych obrażeń , a w praniu chodzi by nie dopuścić do stanu reanimacji :whistling:

2. Tylko da się je zaliczyć na poziomie Hard ponieważ na innych poziomach w momencie rozdzielenia się na schodach , nasz kompan na 1 piętrze dostaje kose :biggrin: tylko na hardzie jej nie dostaje :thumbsup:

Wracając do frajeroow / boosterów . Na Battlefildlog-u jest opcja o raportowaniu następnie trzeba podać krótki opis dlaczego się delikwenta raportuje . Na oficjalnym Twitterze padło info o banach dla osób boostujących , a nie wydaje mnie się że będzie im się opłacało kupować nowe on-line passy co bana :thumbsup: :pardon:

BTW podobno patch odnośnie chatu jest już na PC .

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie trzeba. Do MVP, 2nd i 3rd brane są staty z całego serwera, czyli obu drużyn. Tak samo z ribbonami, te za 1,2 i 3 miejsce wpadają nawet przy przegranym meczu.

To dlaczego 2x zakończyłem na szczycie tabeli w podboju i nie dostałem pucharków? Byłem w obu przypadkach w drużynie przegranej?

:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego 2x zakończyłem na szczycie tabeli w podboju i nie dostałem pucharków? Byłem w obu przypadkach w drużynie przegranej?

:whistling:

Musisz być najlepszy na całym serwie. Np. na 24 graczy musisz być 1 :thumbsup:

EDIT: najlepiej pokaż raport bitewny, na którym byłeś pierwszy... :whistling:

Edytowane przez PlayMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz Tomo, przegrałem a dostałem ribbona MVP:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/5244086/4/224468711/

Swoją droga zauważyliście, że jeśli traficie czołg z daleka to od razu można go unieruchomić? Kilka razy tak miałem więc wątpię bym zawsze trafiał na podniszczony pojazd wroga, jakby z większej odległości można było zadać większe obrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ogarniam tego jak można biegać skakać i wszystko trafiać grając na tym żałosnym padzie od playa.. te celowanie na ps3 to jest jakas makabra panowie. może cos trzeba ustawic w ustawieniach żeby się lepiej celowało?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay jest z pc, chyba że nie nawiązujesz do filmiku. Pokombinuj z czułością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo mowilem 4 lata temu a teraz nie wyobrazam sobie siedziec przy kompie 3 godziny .... cwiczenie czyni mistrza

nie ogarniam tego jak można biegać skakać i wszystko trafiać grając na tym żałosnym padzie od playa.. te celowanie na ps3 to jest jakas makabra panowie. może cos trzeba ustawic w ustawieniach żeby się lepiej celowało?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś tak dobry i odpowiedział na moje pytanko z kilku stron wcześniej, czy nikt nie wie?

mam pytanko odnośnie plutonów a mianowicie, czy można zagrać całym plutonem tzn ekipą 12 osobowa w 3 squadach? Czy jest w ogóle opcja połączenia squadów żeby zrobić sobie 12 osobowy plutonik?? Jeśli nie to czy w jakimś paczu dojdzie taka opcja?? A jeśli w ogóle nie ma i nie bedzie takiej opcji to po co te plutony??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież battlelog to jest FB dla graczy BF3, ale dla wersji konsolowych pozwala tylko na oglądanie statystyk, nic więcej tam nie zrobisz, a te plutony to po prostu grupy graczy, takie klany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś wcześniej podawał ten link. https://docs.google....der=true&gid=15 Właśnie napatoczyłem się na niego ;) Pod tym linkiem możemy znaleźć listę broni na których nie działa tłumik, obrażenia zadawane przez każdą broń oraz mnóstwo innych detali na temat bf

Edit: Jedna z bardziej przydatnych tabelek to tabelka z podanym czasem dla każdej broni jaki jest potrzebny, aby kogoś zabić ;o ( time to kill ). Ogólnie kopalnia wiedzy teoretycznej na temat bf

Edit1: Im więcej czytam ten dokument tym jest lepiej, jest tam dosłownie wszystko i ten link powinien być gdzieś przypięty, aby każdy go mógł znaleźć.

Źródło wszelkiej mocy - link do dokumentu

Edytowane przez Myron
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem filmik ktory mnie mocno zdziwil

To wersja konsolowa tyle ze z xboxa i zaczalem sie zastanawiac czy rozbieznosci sa w konsolach czy moze w broniach.

Zwroccie uwage ze gosc biega z Usasem-12 ze slugami (amunicja typu Sabot) i ma celownik w ksztalcie krzyzaka.

W wersji na PS3 wrzucajac slugi do DAO-12 i tych dwoch poprzednich shotgunow - celownik nie zmienia ksztaltu tylko ciagle jest okrag (co mi osobiscie przeszkadza).

Jak pisalem wyzej sam juz nie wiem czy wersja z xboxa znaczaco rozni sie od wersji na PS3, czy to moze jest jakas magiczna roznica pomiedzy USAS'em , a innymi shotganami (o SAIG'dze nie wspominajac.

Ma ktos z Was na tyle wysoki level by pobawic sie chwile Usasem by to sprawdzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego 2x zakończyłem na szczycie tabeli w podboju i nie dostałem pucharków? Byłem w obu przypadkach w drużynie przegranej?

MVP dostaje osoba z największą liczba punktów z całej rozgrywki, bez względu na team. Myślę że te ribbony najłatwiej wpadają na squad rush/squad TDM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że panowie ogarniają ribbony co jak i gdzie więc i ja mam pytanko: jak zdobyć motion sensor assist? Tylko nie piszcie "rozstaw t-ugs i samo wpadnie", bo własnie kurde nie wpada. Grałem reconem do tej pory pewnie ponad 10 h, rozstawiam to w miejscach gdzie jest największy dym na danej mapie (biura, hala biletowa, a-c na Sekwanie, tunel, kontenery, wzgórze-las itp) ludziki na mapce migają jak choinka, a i tak wpadnie premia za dostrzeżenia max 2-3 razy podczas rundy. Stawiam go w miejscach ciemnych i ciasnych ale to chyba nie ma znaczenia. Ma ktoś jakiś pomysł ? Dostaje ktoś regularnie tą beretkę ?

Edytowane przez rejczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś wcześniej podawał ten link. https://docs.google....der=true&gid=15 Właśnie napatoczyłem się na niego ;) Pod tym linkiem możemy znaleźć listę broni na których nie działa tłumik, obrażenia zadawane przez każdą broń oraz mnóstwo innych detali na temat bf

Edit: Jedna z bardziej przydatnych tabelek to tabelka z podanym czasem dla każdej broni jaki jest potrzebny, aby kogoś zabić ;o ( time to kill ). Ogólnie kopalnia wiedzy teoretycznej na temat bf

Edit1: Im więcej czytam ten dokument tym jest lepiej, jest tam dosłownie wszystko i ten link powinien być gdzieś przypięty, aby każdy go mógł znaleźć.

Źródło wszelkiej mocy - link do dokumentu

Dzieki, za linka naprawde przydatna rzecz jednak gra mnie coraz bardzie wqrwia bo jest coraz to więcej nowych bugów a DICKI nic z tym nie robią. No żeby większość broni po założeniu tłumika była widoczna na mapie?? Kolejna niedopuszczalna rzecz. Powinni tą gre nazwać Bugfield :laugh: ja póki co odzstawiam gniota i qpuje MW3 do czasu wyjścia jakiejś sensownej łatki. Już teraz mam nauczke i wiem ze gry od tych gamoni trzeba qpować pól roku po premierze bo korzystamy 2 razy, po pierwsze gre qpimy dużo taniej a po 2 bedzie mniej bugów :laugh: . Możecie mnie zminusować fanboje. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że panowie ogarniają ribbony co jak i gdzie więc i ja mam pytanko: jak zdobyć motion sensor assist? Tylko nie piszcie "rozstaw t-ugs i samo wpadnie", bo własnie kurde nie wpada. Grałem reconem do tej pory pewnie ponad 10 h, rozstawiam to w miejscach gdzie jest największy dym na danej mapie (biura, hala biletowa, a-c na Sekwanie, tunel, kontenery, wzgórze-las itp) ludziki na mapce migają jak choinka, a i tak wpadnie premia za dostrzeżenia max 2-3 razy podczas rundy. Stawiam go w miejscach ciemnych i ciasnych ale to chyba nie ma znaczenia. Ma ktoś jakiś pomysł ? Dostaje ktoś regularnie tą beretkę ?

Tu chyba nie chodzi o t-ugs tylko spotowanie MAV-em. Największe przegięcie w tej grze to trofea coop, Dice powaliło z ich trudnością. Nawet ribbonki są łatwiejsze. Robię je po raz setny i mam chęć wysłać wąglika do szwedzkiej siedziby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba nie chodzi o t-ugs tylko spotowanie MAV-em. Największe przegięcie w tej grze to trofea coop, Dice powaliło z ich trudnością. Nawet ribbonki są łatwiejsze. Robię je po raz setny i mam chęć wysłać wąglika do szwedzkiej siedziby.

mhmm, w sumie może i racja przetestuje dziś i dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra już obczaiłem nie było pytania :) btw wy się tu zrzymacie na kamperów których btw w bf3 jest najwięcej spośród CoD BF wcześniejszych wersji czy MoH a takie już bajki jak umawianie się na statystkę to już w ogóle przesada heh <br>

Edytowane przez tigerhc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania dotyczące pojazdów, uwaga będę używał polskiej terminologii:

1. czy "skaner okolicy" zamontowany na pojazdach wykrywa wrogą piechotę - szczególnie będąca w "spoczynku" - oraz miny. Czy nie.

2. na jakiej mapce jest to sprawdzenia LAV-AD, czyli przeciwlotnicza wersja LAVa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×