Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, wystarczy.

Ale w multi ustawiłem język polski i o dziwo (!!!!) nie żałuję :D

Co do pytania o broń: lataj z magnum, jest najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby rozwalić czołg po jednym strzale z RPG z przodu lub go mocno uszkodzić to zrobić trzeba walić w złączenie pomiędzy głównym pancerzem a obracającą się wieżyczką. Można od przodu i od tyłu. Sprawdzone i przetestowane.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby rozwalić czołg po jednym strzale z RPG z przodu lub go mocno uszkodzić to zrobić trzeba walić w złączenie pomiędzy głównym pancerzem a obracającą się wieżyczką. Można od przodu i od tyłu. Sprawdzone i przetestowane.

Trzeba sprawdzic ile % zabiera jak sie trafi z granatnika medyka. Bo normalnie to chyba 10%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy bronie MG36 i Famasa odblokowuje się w cop ???? Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy bronie MG36 i Famasa odblokowuje się w cop ???? Z góry dzięki

Nie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie kilkakrotnie już mi się konsola wieszała po zainstalowaniu Karkand (dzisiaj 2 razy) ktoś ma podobnie czy tylko mnie trapi takie coś?

PS. Zauważyłem, że podczas wgrywania map właśnie z tego DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki to już urok gier od DICE... też od czasu do czasu mam takie przypadłości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie kilkakrotnie już mi się konsola wieszała po zainstalowaniu Karkand (dzisiaj 2 razy) ktoś ma podobnie czy tylko mnie trapi takie coś?

PS. Zauważyłem, że podczas wgrywania map właśnie z tego DLC.

Mam tak samo, ale nie podczas wgrywania tylko najczęściej podczas samego meczu. Mój najlepszy rajd Lav'em się tak skończył dry.gif!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem,co sie dzieje ale co druga osoba mnie zabija z Famasa.Jeden vs jeden ja wystrzelam dobre 3 strzaly w klate z M16 a ten odda 2 hity po nogach i padamconfused.gif.Mozliwe,ze ja mam takiego fuksa,albo naprawde famas zadaje duzo dmg na bliskie i daleki dystans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem,co sie dzieje ale co druga osoba mnie zabija z Famasa.Jeden vs jeden ja wystrzelam dobre 3 strzaly w klate z M16 a ten odda 2 hity po nogach i padamconfused.gif.Mozliwe,ze ja mam takiego fuksa,albo naprawde famas zadaje duzo dmg na bliskie i daleki dystans.

Famas wystrzela 1000 czy tam 900 kul na minute dlatego tak szybko padasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy każda wersja Battlefielda 3 zawiera kod na BF 1943 ?. Bo na niektórych aukcjach piszą, że jest ten kod a na innych nic nie wspominają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Mam do Was zapytanie, prośbę o doradzenie :)

Co Waszym zdaniem jest ciekawsze jako fps do multiplayera na konsole PS3, Battlefield 3 czy MW3.

Nie chce zeby z tego pytania wywiazala sie kolejna dyskusja mw3 vs bf3 bo duzo się juz naczytalem, POZA tym posiadam BF3 Tylko na komputer, i bardzo mi się podoba, i mimo że większosc osob mowi ze MW3 duzo nie zmienilo sie od MW2 to nie ma sensu chyba kupowac drugiej gry BF3 tylko na konsole co sadzicie ?

Plus MW3 mogę kupic uzywana bo nie ma klucza online.

Jak sie gra BF3 na multi na konsoli?

Zaznaczam ze tak - bardzo mi sie podoba bf3 na PC , tylko czy jest sens Waszym zdaniem kupowania drugi raz na konsole BF3 czy na konsole zakupic MW3 :)

Michał

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pozostał przy bf3 na pc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Mam do Was zapytanie, prośbę o doradzenie :)

Co Waszym zdaniem jest ciekawsze jako fps do multiplayera na konsole PS3, Battlefield 3 czy MW3.

Nie chce zeby z tego pytania wywiazala sie kolejna dyskusja mw3 vs bf3 bo duzo się juz naczytalem, POZA tym posiadam BF3 Tylko na komputer, i bardzo mi się podoba, i mimo że większosc osob mowi ze MW3 duzo nie zmienilo sie od MW2 to nie ma sensu chyba kupowac drugiej gry BF3 tylko na konsole co sadzicie ?

Plus MW3 mogę kupic uzywana bo nie ma klucza online.

Jak sie gra BF3 na multi na konsoli?

Zaznaczam ze tak - bardzo mi sie podoba bf3 na PC , tylko czy jest sens Waszym zdaniem kupowania drugi raz na konsole BF3 czy na konsole zakupic MW3 :)

Michał

A gdzie masz więcej znajomych online?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat znajomych w wiekszej ilosci brak, ale paru na PC w BF3, poniewaz komputer mam od paru lat a konsole od jakiegos tygodnia :)?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat znajomych w wiekszej ilosci brak, ale paru na PC w BF3, poniewaz komputer mam od paru lat a konsole od jakiegos tygodnia :)?

No to jak uważasz, granie w BF ze znajomymi jest na wypasie i ja bym został przy tych co mam, ale z drugiej strony tu na forum jest dużo potencjalnych znajomych do grania w BF3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś filmik z tym aim lagiem? Bo ja sam nie wiem czy to mam czy nie a na youtube.com nie umię tego znaleść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy nie uwazacie ze 24 osoby na BF3 na konsoli to troche malo? w porownaniu z 64 na PC?

Na PC gra sie w bfa swietnie,to moze na konsole kupie mw3 hmm ;] ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś filmik z tym aim lagiem? Bo ja sam nie wiem czy to mam czy nie a na youtube.com nie umię tego znaleść

Kazdy ma wiec nawet nie musisz szukac. Lag w sterowaniu jest u wszystkich

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy nie uwazacie ze 24 osoby na BF3 na konsoli to troche malo? w porownaniu z 64 na PC?

Na PC gra sie w bfa swietnie,to moze na konsole kupie mw3 hmm ;] ?

1. Nie, nie uważam że 24 osoby na konsolach to za mało

2. Z tego co Mi wiadomo nie wszystkie mapy na PC są na 64 graczy

3. zakup MW3 w chwili obecnej to marnowanie kasy - kup MW2 - to to samo a taniej

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy nie uwazacie ze 24 osoby na BF3 na konsoli to troche malo? w porownaniu z 64 na PC?

Na PC gra sie w bfa swietnie,to moze na konsole kupie mw3 hmm ;] ?

Tak 24 graczy na konsoli to jest za mało jak na takie mapy tak więc poco masz kupować gorszą wersje bf3 skoro masz na pc.A jak już chcesz kupować call of duty na konsole to według mnie najlepiej Black Opsa :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i panowie jeszcze jeden bug. Czy ktoś to potwierdza? Chodzi konkretnie o broń RPK-74M dotychczas była to moja broń podstawowa klasy wsparcia ale o dziwo teraz za każdym razem po wczytaniu mapy przestawia mi się na M27.

Zaczyna być to irytujące powoli. Czekam na kolejnego patha z utęsknieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ RKM jest bronią ruską a M27 amerykańską. (lub odwrotnie jeśli się mylę)

Jak jesteś po stronie amerykańskiej to masz broń od amerykanów (tą podstawową), i jak jest zmiana mapy to się po prostu zmienia.

Edytowane przez Kisiel49
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i panowie jeszcze jeden bug. Czy ktoś to potwierdza? Chodzi konkretnie o broń RPK-74M dotychczas była to moja broń podstawowa klasy wsparcia ale o dziwo teraz za każdym razem po wczytaniu mapy przestawia mi się na M27.

Zaczyna być to irytujące powoli. Czekam na kolejnego patha z utęsknieniem.

To nie jest żaden bug, po prostu bronie startowe są rożne dla stron. I to w każdej klasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 24 graczy na konsoli to jest za mało jak na takie mapy tak więc poco masz kupować gorszą wersje bf3 skoro masz na pc.A jak już chcesz kupować call of duty na konsole to według mnie najlepiej Black Opsa :thumbsup:

Ja juz od kilku tygodni nie gram przez zjebany vc i czekam na patch. Niebawem sam sobie sprawie BF'a na PC bo tam chociaz mam normalne vc i private match a jesli kiedys DICE zdecyduje sie dodac prywaty i naprawic komunikacje to wracam do ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×