Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegoś czasu mam problemy z nawiązaniem połączenia z serwerem. Po wejściu w menu gry online i wybraniu odpowiedniego typu rozgrywki pokazuje się oknop z komunikatem "dołączanie do serwera". Problem polega na tym, że ten komunikat trwa i trwa. Zwyczajnie trzeba było jeszcze raz spróbować, ale dziś w ogóle nie daje rady. Miał ktoś coś podobnego??

często sie to zdarza, najlepiej wchodzić do gry przez serwery a nie przez "szybką gre"

Wczoraj była jakaś masakra, podczas 2-3 godzin grania 2 zwiechy konsoli i 3 wyloty z serwera. Najbardziej sie wkurzyłem jak gralismy szczyt demawendu, byłem atackersem rozwaliłem 6 mcomów po czym mnie wywaliło myślałem ze sie pochlastam, miałem już chyba z 9k punktów i wszystko poszło sie j*&$ć, jednak najlepsze jest to że grałem z qmplem (jego nie wywaliło) i zaraz po tym jak mnie wywaliło dołączyłem z powrotem do tej samej gry i zostały już tylko 2 mcomy do rozwalenia, więc rozwaliłem oba i skończyłem na 2 miejscu :D Pierwszy raz udało mi sie rozwalić wszystkie mcomy i to jeszcze z disconectem :)

Edytowane przez Longer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba jakaś kpina... no nic. skoro to jest jedyna możliwość, żeby sobie pograć to trudno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

często sie to zdarza, najlepiej wchodzić do gry przez serwery a nie przez "szybką gre"

Często ? U mnie ze dwa razy była taka sytuacja że w ciągu dnia były problemy z dołączeniem do serwerów - dzisiaj i chyba półtora tygodnia temu. Dziś faktycznie 7/10 prób dołączenia kończyło się fiaskiem, w dodatku poznikały mi serwery [DICE] a zamiast tego miałem jakieś numerki w nazwach, może coś kombinują cichaczem na serwerach. Tak poza tym to nie mam żadnych problemów, dołącza mnie zawsze i na każdy serwer. Może to problem z netem u Was skoro macie tak często. Fakt, że dzisiaj jest jakiś słabszy dzień z dołączaniem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dzisiaj problem z dołączeniem się w opcji szybka gra, a jak wybrałem wejście przez serwer, to od razu mnie wbiło do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pojazdy p-lot to powiedzcie mi na jakich mapach można je znaleźć, bo nie mam ani jednego pkt w nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie trochę z innej beczki ale na temat :D

Czy wie ktos tu czy istnieje stronka gdzie sa screeny z map do każdego trybu gry ? Wiem że są z broniami i ich siłą ale map nigdy nie widziałem , a szczególnie nowych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba niestety jasno i wyraźnie powiedzieć że bf3 nie jest grą udaną pod względem technicznym. DICE i ogólnie BF3 zmierza w stronę CODa. Wypuścili grę z wieloma błędami i to poważnymi.

Dla mnie ważne w grze (która nie okłamujmy się jest nastawiona tylko na online) jest to aby był fun z gry. Może i jest ale:

1. Jak gram sam, bo z kumplami pogadać się zazwyczaj nie da

2. Jak zmieniłem ustawienia TV na 576 bo inaczej się nie da grać.(LAG)

Błędy tupu że z niektórej broni ciężko się strzela bo zamiast celownika są ręcę, nie są może najważniejsze, można strzelać inną. Jednak dwa powyższe punkty są z punktu widzenia multi najważniejsze. Co z tego że mapy są wielkie, fajnie pomyślane, jest niby destrukcja większa niż BC2( może troszkę) jak nie mogę tego podziwiać bo na ustawieniach 576 prawdę powiedziawszy niewiele widać. Headset od sony leży na półce nie ruszany bo i po co jak nic nie można zrouzmieć.

Były protesty, gracze informowali EA i DICE że są problemy z voice hatem no i najważniejsze z tzw lagiem.

Oni wolą jednak wypuścić DLC i kasę trzepać na graczach którzy nie mają limitki. Czyli postępują dokładnie tak samo jak producenci CODa.

Podejrzewam że voice hat naprawią, bo to chyba nic skomplikowanego, jednak skoro dopiero teraz się za to zabierają to laga pewnie nigdy nie usuną. Szkoda bo jak się już ograłem uważam że pomysł na grę jest lepszy niż BC2, jednak ile można grać w grę która przypomina graficznie te z przed 5 lat.

PS. Ci co nie mają laga (bo mają małe TV, lub duże najnowsze, albo z innego powodu- SZCZĘŚCIARZE) niech nie piszą od razu że laga nie ma lub inne farmazony bo szkoda strony zapełniać.

Edytowane przez daw1985
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dałem popis wiedzy :P nvm

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pojazdy p-lot to powiedzcie mi na jakich mapach można je znaleźć, bo nie mam ani jednego pkt w nich.

p-lot to np Tangusca na rushu kanały, stoi najpierw obok flagi "C" z trybu conqest, pozniej miedzy respem "z czołgami" a respem "małego helikopterka". dwie-trzy rundy w obronie na tym sprzęcie i odblokujesz połowe gadżetów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Jak zmieniłem ustawienia TV na 576 bo inaczej ja nie potrafię grać.(LAG)

fixed. miliony grają na lagu, fakt przeszkadza im to w grze, ale grać się da a jak naprawią będzie grało się im lepiej;

p-lot to np Tangusca na rushu kanały, stoi najpierw obok flagi "C" z trybu conqest, pozniej miedzy respem "z czołgami" a respem "małego helikopterka". dwie-trzy rundy w obronie na tym sprzęcie i odblokujesz połowe gadżetów :)

i w conq/rushu na wake island tez jest;

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pojazdy p-lot to powiedzcie mi na jakich mapach można je znaleźć, bo nie mam ani jednego pkt w nich.

Tunguska - tylko tryb RUSH, tylko Obrońcy, mapy: Kanały i Wyspa Wake

LAV AD - Wyspa Wake, CQ, przy fladze B

Reszty grzechów nie pamietam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tunguska jest na pewno w szturmie na każdym Mcomie u obrońców, trzeba się tylko cofnąć trochę dalej.

jest jeden problem z Tunguska, trzeba sie do niej ustawić w kolejcebiggrin.gif ludzie wiedza ze jest OP i bija na niej kolejne rekordy w killstreakach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeden problem z Tunguska, trzeba sie do niej ustawić w kolejcebiggrin.gif ludzie wiedza ze jest OP i bija na niej kolejne rekordy w killstreakach...

tanguska ma jedną rzecz zbyt nieprawdziwą moim zdaniem.. prędkość poruszania się. Na wstecznym z turbo uciekam przed pociskiem z javelina.. Powinna być jak amtrac w wodzie moim zdaniem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliliście się kiedyś myśliwcem przez lagi? Ja tak. Dzisiaj, 3 razy z rzędu po czym wyłączyłem grę w akompaniamencie ostrych bluzgów :/

Pytanie do tych "najlepszych". Zdarza wam się mieć grę z K/D mniejszym od "1"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeden problem z Tunguska, trzeba sie do niej ustawić w kolejcebiggrin.gif ludzie wiedza ze jest OP i bija na niej kolejne rekordy w killstreakach...

Racja. Raz tak się gość ustawił, że sam wykosił z 50ticketów przeciwnikowi. Nikt się do nas nie dostał. Miał 3k punktów bo tylko za zabicia. Oczywiście mapa Kanały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych "najlepszych". Zdarza wam się mieć grę z K/D mniejszym od "1"?

rzadko ale zdarza. przewaznie wtedy gry dołącze do gry pod koniec rundy, zrobie kilka kroków, dostane heada i pozniej nie zdarze juz oddacbiggrin.gif

a na powaznie kazdy ma lepsze i gorsze dni, rundy....wazne aby trzymac wysoki poziom przez wiekszosc czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzadko ale zdarza. przewaznie wtedy gry dołącze do gry pod koniec rundy, zrobie kilka kroków, dostane heada i pozniej nie zdarze juz oddacbiggrin.gif

a na powaznie kazdy ma lepsze i gorsze dni, rundy....wazne aby trzymac wysoki poziom przez wiekszosc czasu...

Ano już myślałem, że z tych, co wymiatają są istne androidy podłączone do Ps3 przewodami wspomagającymi czynności życiowe, dzięki czemu zawsze mają K/D powyżej "2" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano już myślałem, że z tych, co wymiatają są istne androidy podłączone do Ps3 przewodami wspomagającymi czynności życiowe, dzięki czemu zawsze mają K/D powyżej "2" :D

zawsze mozna wtrafic na lepszego, albo na grupkę znajomych z klanu co sieją spustoszenie na mapie i wtedy ciezko cos ugrac...

wiadomo raz sie wygrywa, raz sie przegrywa..

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fixed. miliony grają na lagu, fakt przeszkadza im to w grze, ale grać się da a jak naprawią będzie grało się im lepiej;

Głupoty piszesz na pewno nie mają takiego laga jak ja. Nie chodzi tu o samo opóźnienie w celowaniu. Ja mam laga polegającego na czym innym. Na pewno nikt nie gra z takim lagiem jak ja mam na normalnych ustawieniach bo to nie możliwe. 100% pojedynków 1vs1 mówi samo za siebie na czym ten lag w moim przypadku polega. Więc jak i po co grać???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupoty piszesz na pewno nie mają takiego laga jak ja. Nie chodzi tu o samo opóźnienie w celowaniu. Ja mam laga polegającego na czym innym. Na pewno nikt nie gra z takim lagiem jak ja mam na normalnych ustawieniach bo to nie możliwe. 100% pojedynków 1vs1 mówi samo za siebie na czym ten lag w moim przypadku polega. Więc jak i po co grać???

więc twój lag nie wynika z błędu gry a np.: złej jakości kabla hdmi (spróbuj przez component)/component(spróbuj przez hdmi), nieodpowiedniego odbiornika (podłącz pod inny tv), wyeksploatowanej konsoli (siada dysk, siada napęd bluray, etc), zakłóceń w bezprzewodowej transmisji pada (podłącz kabel usb), niestabilnego łącza internetowego (kiepski dostawca, kiepski router, zakłócenia na wi-fi)

jak masz inny lag niż wszyscy inni posiadacze PS3 to się nie oszukuj, niestety DICE ci w niczym nie pomoże, sprzedaj grę kup KZ3, Crysis, CoDa, wróć do BC2 (jak tam masz ok) :D

Edytowane przez nathrent
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@daw1985

Wystepuje pewien bład w twoim rozumowaniu. Żaden z nas nie może wiedziec jakiego Ty masz laga, a skoro ty masz wiekszego niz ktokolwiek inny na tym forum - przynajmniej tak wynika z twojej wypowiedzi - to sprawdż sobie PING przy pomocy tej, naj sam przykład stronki:

http://pingtest.net/

ja uzyskałem nastepujące wartości:

Polska - ping 48ms, jitter <WTF?>1ms

UK - Maidenhead - ping 68ms, jitter 2ms

USA - Waszyngton - ping JUŻ 156 ms, jitter 7ms

Gracz ze mnie raczej przecietny, gram oczywiście na 720 i mitycznego aiming laga nie odczuwam.

Edytowane przez Mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ostatno chcialem sobie pograc kampanie, bo jej jeszcze nie skonczylem, gdzie nagle grajac jedna poczatkowych misji wywalilo mnie do menu z trescia "utracono polaczenie z Playstation network". A ch*j mowie sobie. Zrobie sie offline i wtedy sprobuje... Lecz dalej to samo tylko ze trescia " utracono polaczenie". Dodam ze mam BF3 z dodatkiem kupionego przez PSS. Mial ktos taki problem ?

Dzieki za odpowiedz.

BTW Dodam jeszcze ze ostatnio sciagnąłem sobie Battlefied play 4 free i dostalem jakis pistolecik do BF3 na PS3 (B P4F gram na pc), bo uzylem tego samego maila co do kont EA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, ze zamiast broni G53 mam broń HK53 ? ( broń inżyniera z dodatku ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, ze zamiast broni G53 mam broń HK53 ? ( broń inżyniera z dodatku ).

A co to jest G53?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×