Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzisz w Profile -> Friends -> masz przed sobą listę znajomych. Teraz najeżdżasz kursorem na danego osobnika i po prawej stronie masz krzyżyk. Jedno kliknięcie i jesteś o jednego znajomego mniej. Trzeba uważać. Przy usuwaniu nie ma pytania o potwierdzenie tej czynności, więc jak się pomylisz, to może być problem. :D Warto porządkować i tą listę, bo podobnie jak na PSN, tu też jest ogranicznik do ilości znajomych. Tyle że większy o 50.

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj. Wyspa Chark.Wiadomo, trochę sprzetu tam lata w powietrzu i pełza po ziemi...myślę sobie:"Poswięcę się pro publico bono i pogram Zwiadowcą z Soflamem!"...i zaczyąłem ten zbożny trud. Ulokowałem Soflama w dogodnym punkcie, zaczaiłem się w innym i dawaj namierzać "żelastwo"!! I co, spytacie? I nic...pod moimi stpoami roiła się walka jeden/jeden, ludziki ganiały się jak wściekłe..a mnie marzył się skład, gdzie jeden namierza, drugi strąca, trzeci dostarcza ammo, jeszcze jeden leczy ewentualnie...bez voice-chata nie da rady jednak!

Ja mam ten sam problem ale w czołgu na 3 miejscu pasażera.... namierzam namierzam i co? i nic piszczy 10 minut aż uszy bolą a nawet nikt tego zestrzelić nie chce.... dla mnie żeby z tego korzystać potrzeba zgranego składu a nie zwykłych ludzi z public serva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj. Wyspa Chark.Wiadomo, trochę sprzetu tam lata w powietrzu i pełza po ziemi...myślę sobie:"Poswięcę się pro publico bono i pogram Zwiadowcą z Soflamem!"...i zaczyąłem ten zbożny trud. Ulokowałem Soflama w dogodnym punkcie, zaczaiłem się w innym i dawaj namierzać "żelastwo"!! I co, spytacie? I nic...pod moimi stpoami roiła się walka jeden/jeden, ludziki ganiały się jak wściekłe..a mnie marzył się skład, gdzie jeden namierza, drugi strąca, trzeci dostarcza ammo, jeszcze jeden leczy ewentualnie...bez voice-chata nie da rady jednak!

Znaleźć kogoś ogarniętego wśród randomów to jak wygrać w totka,wczoraj postanowiłem pograć technikiem używając javelina mając dodatkowy perk (4 sztuki) i grając na Wyspie Chark pięknie wchodziły mi "szoty" tylko jeden problem-nikt kurw... nie kwapił się by dostarczyć ammo-biegałem na koniec mapy wciskając select by jakaś pała grająca wsparciem wydała mi paczkę z ammo. Gdyby moja postać mogła podnieść z ziemi kamień to tak bym kolesia jebnął,że szok-stoję przed nim,zasłaniam mu ekran,wciskam select,strzelam w niego a on spierd...a jak najdalej!!!!

Wpadłem wkońcu na pomysł i zrobiłem samobója,wziąłem wsparcie,zostawiłem sobie paczkę w upatrzonym miejscu-kolejny samobój-lecę technikiem w miejsce z paczką ammo a tu...ku...wa,stoi 2 kolesi ze skłądu i się ładują:fool: !!!!!!!!!!

Teraz dokładnie wiem jak to jest nie grając wsparciem gdy braknie ammo a obok ciebie stoi ciota której trudno zostawić paczkę i uszczęśliwić tym samym część ekipy.

Dlatego,choć robię to od początku gry w BF3 jeszcze mocniej(ale chyba juz nie można) zwracam uwagę na zaopatrzenie zespołu w amunicję.

Ponawiam apel do grających postacią wsparcia--zostawiajcie do cholery ammo gdzie tylko popadnie-to nic nie boli a może komuś sprawić radochę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla takich nubków co nie chcą dawać ammo staję się upierdliwą zjawą i biegam za takim z latarką od M9 i mu uprzykrzam życie dopóki mi nie rzuci paczki :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zabijam wsparcie przeciwnika, biorę jego ekwipunek, rzucam sobie pod nogi ammo i wracam do swojego ekwipunku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak koledzy szło Wam w kampanii? Bez problemu? Kurcze ja pierwszy raz gram w Battlefielda i gram na normalnym bez wspomagania w strzelaniu i bardzo często zdycham i muszę po kilka razy próbować. A jak to Wam poszło? Chyba na razie o multi nie mam co myśleć prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zabijam wsparcie przeciwnika, biorę jego ekwipunek, rzucam sobie pod nogi ammo i wracam do swojego ekwipunku :)

Tak najlepiej, ale jak już i pistol pusty to zostaje zabawa w cichego zabójcę, a na dużych mapkach nie łatwo znaleźć gdzieś kit bez właściciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czytałem że ten Famas taki dobry, odblokowałem go i co ? Jest bardzo dobry ;] Normalnie w trybie rush zabijałem około 10-15 osób. Po odblokowaniu Famasa i Kolimatora idzie jak z bajki, wczoraj 32 kille ( niestety się konsola zacięła -,- )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie battleloga :D

Mianowicie , często widzę osoby wrzucające linki z serwerów . Kiedyś znalazłem opcję w lewym dolnym rogu ( taki jak by clipboard ) i tam widziałem moje osiągi na serwerach ale tylko 5 ostatnich . Moje pytanie jest takie : Skąd Wy wynajdujecie stare serwery z Waszymi statami ? Zapisujecie numery serwa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam.

Właśnie zakupiłem PS3 i BF3. Ponieważ całe życie grałem na PC mam ogromne problemy z sterowaniem padem. Doczytałem że system Move nie działa na BF3 i tym samym wizja zakupienia karabinka Sharp Shooter padła. Wyszperałem takie coś jak MAX SHOOTER, pozwolę sobie wkleić przykładowego linka http://allegro.pl/max-shooter-xfps-myszka-klawiatura-pc-do-ps3-i2011981083.html , i moje pytanie brzmi czy ktoś z miał z tym doczynienia i jak się spisuje. Ewentualnie proszę o inne podpowiedzi, bo w przeciwnym wypadku czeka mnie wiele miesięcy męczarni.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, mam znajomego który kończył większość rund na minus, a odkąd biega z Famasem to potrafi 30:5 skosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak koledzy szło Wam w kampanii? Bez problemu? Kurcze ja pierwszy raz gram w Battlefielda i gram na normalnym bez wspomagania w strzelaniu i bardzo często zdycham i muszę po kilka razy próbować. A jak to Wam poszło? Chyba na razie o multi nie mam co myśleć prawda?

Witam.

IMHO szkoda czasu na kampanie ;) no chyba, ze ktos chce trofea skompletować. Kampania nic specjalnego, a zysk w stosunku do multi prawie żaden.

A ginąć na początku w multi będziesz czesto, nieważne czy skończysz kampanię czy nie (przynajmniej ja tak miałem :) )

Multi to sto razy większy fun, im wcześniej zaczniesz, tym wcześniej bedziesz ciułał punkty do lepszych broni i stopni.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam.

Właśnie zakupiłem PS3 i BF3. Ponieważ całe życie grałem na PC mam ogromne problemy z sterowaniem padem. Doczytałem że system Move nie działa na BF3 i tym samym wizja zakupienia karabinka Sharp Shooter padła. Wyszperałem takie coś jak MAX SHOOTER, pozwolę sobie wkleić przykładowego linka http://allegro.pl/ma...2011981083.html , i moje pytanie brzmi czy ktoś z miał z tym doczynienia i jak się spisuje. Ewentualnie proszę o inne podpowiedzi, bo w przeciwnym wypadku czeka mnie wiele miesięcy męczarni.

Z góry dzięki za pomoc.

Wiele miesięcy ? Co najwyżej jeden miesiąc a nawet mniej jeśli będziesz regularnie ćwiczył pada. Zanim kupiłem PS3 również grałem dużo na kompie. Po miesiącu od kupna PS3 miałem już pełną świadomość pada i grałem bez problemów czerpiąc z tego coraz większą przyjemność. Teraz nie wyobrażam sobie grać bez pada. Wiesz... to jest tylko i wyłącznie moja opinia, ale myślę że wszelkiego rodzaju pseudo myszki do PS3 i inne cuda to pójście na ogromną łatwiznę i niepotrzebna strata kasy. Poza tym słyszałem że nie działają aż tak dokładnie. Zrobisz jak zechcesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czytałem że ten Famas taki dobry, odblokowałem go i co ? Jest bardzo dobry ;] Normalnie w trybie rush zabijałem około 10-15 osób. Po odblokowaniu Famasa i Kolimatora idzie jak z bajki, wczoraj 32 kille ( niestety się konsola zacięła -,- )

w takim razie kupuje na dniach dodatek BTK i musze go koniecznie przetestować zanim dostanie nerfathumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam FAMASA. Praktycznie tylko z nim teraz biegam. Ściąga nawet na jakieś 120m. jak się burstem strzela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam FAMASA. Praktycznie tylko z nim teraz biegam. Ściąga nawet na jakieś 120m. jak się burstem strzela

Czyli odpowiednik abakana z BC2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam.

Właśnie zakupiłem PS3 i BF3. Ponieważ całe życie grałem na PC mam ogromne problemy z sterowaniem padem. Doczytałem że system Move nie działa na BF3 i tym samym wizja zakupienia karabinka Sharp Shooter padła. Wyszperałem takie coś jak MAX SHOOTER, pozwolę sobie wkleić przykładowego linka http://allegro.pl/max-shooter-xfps-myszka-klawiatura-pc-do-ps3-i2011981083.html , i moje pytanie brzmi czy ktoś z miał z tym doczynienia i jak się spisuje. Ewentualnie proszę o inne podpowiedzi, bo w przeciwnym wypadku czeka mnie wiele miesięcy męczarni.

Z góry dzięki za pomoc.

Uwierz mi szkoda kasy miałem tez ten problem co ty, wiec postanowiłem sobie kupić fraga i to był błąd, z miejsca sprzedałem bo grał mi się jeszcze gorzej niz na padzie. Gry na ps3 sa przygotowane pod pada, i takie różne bajery nie pomogą Ci. Popostu musisz się przyzwyczaić do tego kontrolera i będziesz wtedy najbardziej zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od soboty gram w BF3 i mam pytanie odnośnie kosy :/ Czy zabicie kogoś na hita nożem jest aż tak trudne/zbugowane, czy tylko ja mam takie problemy? W BF BC2 zawsze zabijałem na 1 "hita" z kosy, a w BF3 jeżeli nie trafię i nie będzie animacji, to nawet 4 razy trzeba dziabnąć, żeby zabić. :/ Mam też dziwne problemy z dźwiękiem tzn, czasami znikają mi odgłosy otoczenia i słyszę tylko moje kroki, żadnych wybuchów, szumów, itp. Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy aby odblokować famasa to musze reanimowac 10 osob i dla 10 osob rzucic apteczke zeby sie leczyly w jednej rundzie?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy aby odblokować famasa to musze reanimowac 10 osob i dla 10 osob rzucic apteczke zeby sie leczyly w jednej rundzie?

Nie, możesz sobie rozłożyć na kilka meczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, możesz sobie rozłożyć na kilka meczy.

Sorki ale jeszcze jedno pytania bo dopiero zaczynam przygodę z bf3 wcześniej grałem tylko w coda. Czy trzeba włączyć jakoś to zadanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od soboty gram w BF3 i mam pytanie odnośnie kosy :/ Czy zabicie kogoś na hita nożem jest aż tak trudne/zbugowane, czy tylko ja mam takie problemy? W BF BC2 zawsze zabijałem na 1 "hita" z kosy, a w BF3 jeżeli nie trafię i nie będzie animacji, to nawet 4 razy trzeba dziabnąć, żeby zabić. :/ Mam też dziwne problemy z dźwiękiem tzn, czasami znikają mi odgłosy otoczenia i słyszę tylko moje kroki, żadnych wybuchów, szumów, itp. Pozdrawiam ;)

musisz w plecy nozowac a co do dzwiekow tez nie raz mam cos podobnego ale znika problem jak np zgine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale jeszcze jedno pytania bo dopiero zaczynam przygodę z bf3 wcześniej grałem tylko w coda. Czy trzeba włączyć jakoś to zadanie?

Nie. Zlicza sie samo ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila odblokowalem M4 dla technika,lecz zauważyłem,że po wybraniu tej broni mam do niej o razu koliamator,laser i coś jeszcze.Czy to jakiś bug czy m4 tak ma od początku?Wygląda podobnie (lub identycznie,nie wiem,nie znam się na broniach) jak M4A1,jednak M4 strzela seriami (nie chodzi o to że nacisnąłem strzałke w dół),a M4A1 ogniem ciągłym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak koledzy szło Wam w kampanii? Bez problemu? Kurcze ja pierwszy raz gram w Battlefielda i gram na normalnym bez wspomagania w strzelaniu i bardzo często zdycham i muszę po kilka razy próbować. A jak to Wam poszło? Chyba na razie o multi nie mam co myśleć prawda?

Ja robiłem jedno podejście do singla, najwyższy poziom na dzień dobry, ilość zgonów przebiła wszystkie gry razem wzięte jakie miałem okazję w swym życiu ogrywać :) Tak już jest, jeśli na normalu masz problemy to współczuję podejścia do harda ...

Porównanie multi do singla jest jak ping ponga z tenisem, niby zasada podobna a jednak różnice ogromne :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×